Canon EOS R10 18-150mm Lens + Mount Adaptör
Canon EOS R10 18-150mm Lens + Mount Adaptör
Canon EOS R10 18-150mm Lens + Mount Adaptör
Canon EOS R10 18-150mm Lens + Mount Adaptör
Canon EOS R10 18-150mm Lens + Mount Adaptör
Canon EOS R10 18-150mm Lens + Mount Adaptör

Canon EOS R10 18-150mm Lens + Mount Adaptör

İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺58.999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺53.899,00(KDV Dahil)

Türkiye Resmi Distribitörü Canon Euroasia Garantili | Canon Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi

:
 • Canon EOS R10; hemen her koşulla başa çıkabilecek kadar çok yönlü, kendinizi yaratıcı şekilde ifade etmenizi sağlayan ideal seyahat arkadaşı ve ideal hibrit içerik üretme aracıdır.

  Gittiğiniz her yerde keşfe devam edin.

  Fotoğrafçılıkta bir sonraki mükemmel adım. İster ilk DSLR'nizden, ister bir akıllı telefondan veya kompakt fotoğraf makinesinden geçiş yapıyor olun, EOS R10 size daha fazlasını sunar. Daha fazla teknoloji, daha fazla özellik, daha fazla taşınabilirlik, daha fazla yaratıcılık.

  Daha fazla netlik

  EOS R10'da, gelişmiş nesne tanıma için derin öğrenme teknolojili yapay zeka kullanarak programlanan ünlü Dual Pixel CMOS AF II odaklama sistemimiz bulunur. Düşük ışıkta hızlı, duyarlı ve son derece hassastır; sadece ay ışığıyla aydınlatılmış sahnelerde bile doğru çekim yapmanızı sağlar.

  Yeni bir tür otomatik odaklama deneyimi yaşayın

  Canon EOS R10 insanları, araçları ve kedi, köpek, kuş gibi hayvanları tanıyarak karenin herhangi bir yerindeki hareketlerini takip edebilir8. Hızlı hareket eden konular bile son derece keskin bir şekilde işlenir. EOS R10 insanları fotoğraflarken "ruhun pencereleri" olan gözlere öncelik verir. Gözler görünmüyorsa bunun yerine yüz takip edilir. Konunuz bir süreliğine arkasını dönerse başı ve ardından da vücudu takip edilir.

  Daha fazla hız

  Sezgisel tepki vererek vahşi yaşam ve spor fotoğrafçılığı için ideal olan yüksek hızlı seri çekimle anlık hareketleri ölümsüzleştirin. EOS R10, saniyede 15 kareye kadar hızla (veya fotoğraf makinesinin elektronik deklanşörü kullanıldığında 23 kare/saniye) seri RAW, JPEG veya HEIF çekimleri yapabilir. Bu esnada fotoğraf makinesi konuları kadrajda takip ederek değişen sahnelere göre odağı ve pozlamayı sürekli olarak ayarlar.

  Anlık sahneleri yakalama

  RAW Burst modunda, yüzde 75 kırpma ile 30 kare/saniyeye kadar fotoğraf çekilebilir ve görüntüler derli toplu ve kolay bir şekilde düzenlenmek üzere tek bir video dosyasında saklanır. Görüntüler daha sonra ücretsiz Digital Photo Professional (DPP) yazılımımız ile ayrı ayrı ayıklanabilir, işlenebilir ve düzenlenebilir. Fotoğraf makinesinin menüsünde Ön Çekim etkinleştirildiğinde EOS R10, deklanşör düğmesine basılmadan önceki 0,5 saniye boyunca hareketi yakalar; böylece o mükemmel, büyülü anları hiçbir zaman kaçırmazsınız.

  Hızlı tepki

  Fotoğraf makinesi komutlarınıza hızlı tepki verir ve o önemli anı yakalamanız söz konusu olduğunda size büyük bir avantaj sağlar. DIGIC X işlemci, hassas kontrol ve minimum vizör gecikmesi veya karartma sunarak konunuzla aranızda bir bağ olduğunu hissetmenizi sağlar.

  Daha fazla esneklik

  İster fotoğraf, ister video veya ikisinin bir karışımını çekin, EOS R10 her seferinde üstün görüntü kalitesi sunar. Sadece 429 g ağırlığıyla taşınabilirdir, böylece her zaman yanınıza alabilirsiniz.

  Kontrolü ele alın

  Fotoğrafçılar, JPEG veya HEIF dosyaları çekmeyi veya post prodüksiyon aşamasında maksimum esneklik için RAW dosyaları çekmeyi tercih edebilir. Dual Pixel RAW teknolojimiz, keskinlik ve bokeh efekti için mikro ayarlama yapıp gölgelenmeyi azaltarak görüntülerinizi iyileştirmenizi sağlar.

  Mükemmel denge

  24,2 megapiksel sensör ideal ayrıntı, hız ve düşük ışık performansı dengesi sunar. ISO 32.000 değerindeki (ISO 51.200'e çıkarılabilir) maksimum hassasiyet, karanlıkta çekim yaparken daha fazla ayrıntı ve daha az kumlanma sağlar. İhtiyaç duyduğunuzda biraz daha fazla ışık sağlayabilecek yerleşik flaş bile bulunur.

  Beklentileri aşan 4K görüntü

  Canon EOS R10, UHD ekranlarda mükemmel görünen olağanüstü 4K video çekimleri yapar ve Full HD projelerinde düzenleme yaparken kalite kaybı olmadan kırpmaya olanak tanır. Film yapımcıları, hareket eden nesnelerin akıcı üretimi ve ağır çekim efektleri için 4K/60p veya fotoğraf makinesinin 24,2 megapiksel sensörünün 6K çıktısından oluşturulan etkileyici, yüksek hızda örneklenmiş 4K/30p seçeneklerinden birini tercih edebilir. İnanmak için sonuçları görmelisiniz.

  Yüksek hareket netliği

  Full HD modunda çekim yaparken 120 kare/saniyeye kadar kare hızları kullanılarak hareket eden konuların hareketinde daha fazla ayrıntı yakalanabilir.10 Yavaş hareketli sahnelerde ise dahili olarak muhteşem 4K ve Full HD zaman atlamalı videolar oluşturma özelliği, yaratıcılığınızı daha da artırır.

  Daha basit ve tatmin edici kullanım

  EOS R10'u elinize aldığınız andan itibaren ona, sanki yaratıcı kişiliğinizin bir uzantısıymış gibi bağlanacaksınız. Düğmeler ve kadranlar sezgisel olarak parmaklarınızın altına denk gelir ve fotoğraf makinesinin elektronik vizörü (EVF) bütün dünyayı net ve doğru bir şekilde görmenizi sağlar.

  OVF Yardımcısı

  DSLR'ler gibi optik vizörleri olan fotoğraf makinelerinden geçiş yapanlara yardımcı olan bir OVF Yardımcısı modu bile vardır.

  Elektronik Vizör (EVF)

  EOS R10'un 2,36 milyon noktalı EVF'si, alan derinliğinden beyaz dengesine ve Görüntü Stiline kadar, çekilen bir görüntünün tam olarak nasıl görüneceğini gösterir. Rahat ve kullanımı kolay olmasının yanı sıra sadece ihtiyaç duyduğunuz bilgileri görebilmeniz için özelleştirilebilir.

  Değişken Açılı dokunmatik ekran

  EVF, konunuza farklı bir açıdan bakabilmeniz için yukarıdan veya aşağıdan görüntü oluşturup çekim yapmanızı sağlayan, 7,5 cm, 1,04 milyon noktalı Değişken Açılı dokunmatik ekran ile desteklenmektedir.

  Geleceğe yönelik tasarlanmış bir sistem

  EOS R10, hem bugün hem de gelecekte her yönüyle üstün kaliteli fotoğraf ve videolar sunmak üzere tasarlanan fotoğraf makineleri, lensler ve aksesuarlardan oluşan EOS R sisteminin bir üyesidir. Daha hızlı ve daha geniş (54 mm) lens yuvası, yeni performans seviyelerine olanak tanıyarak size yaratıcı olmak için yeni yollar sunar.

  APS-C avantajı

  EOS R10, APS-C boyutlu bir sensöre sahip olduğu için lensler, bir tam kare fotoğraf makinesindeki eşdeğer odak uzaklıklarına göre 1,6 kat daha fazla telefoto menzili sunar. Kareyi dolduran vahşi yaşam ve etkileyici aksiyon çekimleri için konunuza yakınlaşın.

  Çekim yaparken öğrenin ve gelişin

  EOS'u kullanmaya veya fotoğrafçılığa yeni başlayanlar için rehberli kullanıcı arayüzü becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olurken fotoğraf makinenizin nasıl çalıştığını da öğretir. Standart fotoğraf makinesi arayüzü o kadar sezgisel ve kullanıcı dostudur ki yardım almadan çalışmaya hazır olduğunuzda orada olduğunu bile unutabilirsiniz.

  Daha fazla bağlantı

  EOS R10, akıllı telefonunuza kablosuz olarak bağlanır, böylece yaratıcılığınızı arkadaşlarınız ve takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Sosyal medyada paylaşım yapın, arkadaşlarınıza video klipleri gönderin ve bulut hesaplarına görüntü yükleyin; böylece yaptığınız çekimler eve döndüğünüzde hazır olsun.

  Her zaman bağlı kalın

  Dahili Bluetooth Düşük Enerji özelliği her zaman açık bağlantı sağlayarak, görüntülerin aktarılması gerektiğinde 2,4 GHz Wi-Fi'ın sorunsuz bir şekilde etkinleştirilmesini sağlar. Fotoğraf makinesini Canon Camera Connect uygulamasını çalıştıran akıllı cihazınızla uzaktan kontrol ederek gördüklerini görmeniz, ayarları değiştirmeniz, fotoğraf ve video çekmeniz de mümkündür. Daha kolay uzaktan kullanım için BR-E1 kablosuz Bluetooth kontrol cihazı da mevcuttur. EOS R10, dahili şarj ve PC/Mac bilgisayarlara bağlı çekim için USB-C girişine de sahiptir.

  Takipçilerinizi etkileyin

  Vlogger'lar ve içerik oluşturucular, EOS R10'u kullanarak üstün kaliteli videoları canlı olarak doğrudan YouTube'daki takipçilerine aktarabilir. Fotoğraf makinesini Wi-Fi ağınıza bağlamanız yeterlidir; bilgisayar gerekmez. Değişken Açılı LCD ekran, sunum yaparken doğru görüntüyü sağlamak için döndürülebilir.

  EOS R10 ayrıca dikey video çekimini de destekler; bu özellik sosyal medya hikayeleri için içerik çekerken idealdir.

  Yaratıcılığınızı buluta taşıyın

  image.canon ağ geçidimiz, içeriğinizi tam da olması gereken yere yerleştirir. Görüntüler ve videolar, Wi-Fi kullanılarak doğrudan fotoğraf makinesinden image.canon bulutuna sorunsuz bir şekilde yüklenebilir. Buradan uzun süreli depolama için başka bulut platformlarına taşınabilir veya düzenleme için bir PC veya Mac'e indirilebilir.

  EOS R10'dan maksimum görüntü kalitesi alabilmek için RAW görüntüleri canon.image bulut ortamında işlemeyi deneyin. Görüntü kalitesini yeni seviyelere taşımak için nöral ağ görüntü işleme motoru kullanılır.

   

   

  Kutu İçeriği

  • EOS R10 Fotoğraf Makinesi Gövdesi
  • EF to EOS R Mount Adaptör
  • RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM
  • E-55 Lens Kapağı
  • Lens Toz Kapağı RF
  • Fotoğraf Makinesi Kapağı R-F-5
  • Fotoğraf Makinesi Askısı ER-R10
  • Yuva Kapağı ER-SC2
  • Pil Şarj Cihazı LC-E17E
  • Pil Paketi LP-E17
  • Pil Paketi Kapağı
  • AC Kablosu
  • Kullanıcı Kılavuzu Seti

   

   

   

   

   

  Ürün Özellikleri

   

   

  Body/Kit

  :

  Body + Adaptör Kit,Body + Lens Kit

   

   

  Tip

  :

  Aynasız

   

   

  Sensör Format

  :

  APS-C(Crop)

   

   

  Megapixel

  :

  24,2

   

   

  Sensör Tipi

  :

  CMOS

   

   

  Bayonet

  :

  Canon RF-S

   

   

  Lens Tip

  :

  Telefoto,Zoom

   

   

  Lens Odak (mm)

  :

  18-150mm

   

   

  Diyafram

  :

  f/3.5 - 6.3

   

   

  AF Noktası

  :

  4503

   

   

  Fotoğraf FPS

  :

  23

   

   

  Video Kayıt

  :

  10bit 4:2:2,8bit 4:2:0,H.264/MP4,H.265/HEVC

   

   

  Video FPS

  :

  4K 30p,4K 60p,Full HD 120p,Full HD 60p

   

   

  Video Çözünürlük

  :

  4K UHD,Full HD (1080p)

   

   

  Hafıza Kartı Tip

  :

  SD/SDHC/SDXC

   

   

  Filtre Çapı

  :

  55mm

   

   

  Mikrofon Bağlantı

  :

  3.5mm TRS

   

   

  ISO

  :

  100 - 32000

   

   

  Kablosuz Bağlantı

  :

  Bluetooth,Wi-Fi 2.4GHz

   

   

   

Detay Blok2
 • Garanti
 • Hızlı Teslimat
 • 2000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
 • Taksit İmkanı ve Havale Seçeneği
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR