Canon RF 15-35mm F / 2,8L IS USM Lens
Canon RF 15-35mm F / 2,8L IS USM Lens
Canon RF 15-35mm F / 2,8L IS USM Lens
Canon RF 15-35mm F / 2,8L IS USM Lens
Canon RF 15-35mm F / 2,8L IS USM Lens

Canon RF 15-35mm F / 2,8L IS USM Lens

Marka : CANON
Fiyat : ₺26.799,00(KDV Dahil)

Canon yetkili satıcısı

:
Canon RF 15-35mm f / 2,8L IS USM Lens

https://youtu.be/Im2t1OevCCg

Canon RF 15-35mm f / 2,8L IS USM Lens fiyat inceleme ve özellikleri 
itibariyle Çok yönlü bir geniş açı odak aralığı kapsayan, RF 15-35mm f / 2.8L USM gelen Canon , aynı zamanda, parlak f / 2.8 sabit bir maksimum delik ile karakterizedir. Bu parlak tasarım mevcut ışık koşullarında çalışmayı sağlar ve aynı zamanda alan derinliği üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Geniş odak uzaklığı yelpazesi, manzaradan belgesel çekime kadar çeşitli durumlarda çalışmaya uygundur ve bu yakınlaştırma, yüksek netlik ve netlik için renk saçmasını ve bozulmayı büyük ölçüde azaltan gelişmiş bir optik tasarımla tamamlanmaktadır. Aydınlık koşullarda çalışırken daha iyi kontrast ve renk kalitesi için parlamayı ve gölgelenmeyi azaltmak için bir Air-Sphere kaplama da uygulanmıştır.

 

 

 


Görüntüleme yeteneklerini tamamlamak, tam zamanlı manuel netleme geçersiz kılma ile hızlı, neredeyse sessiz otomatik netleme performansı sunan uygun bir Nano USM odaklama sistemidir. Bir Görüntü Sabitleyici ayrıca zor aydınlatma koşullarında daha net elde fotoğraf çekimi sağlamak için beş kamera sallanmasını durdurur. Objektifin pozlama ayarlarının sezgisel kontrolü için objektif tasarımına benzersiz bir Kontrol Halkası da entegre edilmiştir. Ek olarak, bu 15-35 mm hava sızdırmazdır ve ön ve arka elemanları korumak için flor kaplamaya sahiptir.

 

 

 

 

 

 

 • Geniş açılı zoom objektifi, tam çerçeve Canon RF montajlı aynasız fotoğraf makineleriyle kullanım için tasarlanmıştır.
   
 • Sürekli f / 2,8 maksimum diyafram açıklığı zoom aralığında tutarlı aydınlatma sağlar ve mevcut ışık koşullarında çalışmaya uygundur.
   
 • İki UD (Ultra Düşük Dağılım) öğesi, daha fazla netlik ve renk doğruluğu sağlamak için renk sapmalarını ve renk saçaklarını en aza indirmeye yardımcı olur.
   
 • Daha fazla netlik ve doğru görüntü elde etmek için küresel sapmaları ve bozulmaları düzeltmek için üç küresel eleman kullanılır.
   
 • Sürekli ışık iletimi ve güçlü aydınlatma koşullarında yüksek kontrast için arkadan aydınlatmalı parlamayı ve gölgelenmeyi azaltmak için mercek elemanlarına bir Air-Sphere Kaplama (ASC) uygulanmıştır.
   
 • Bir Optik Görüntü Sabitleyici, düşük ışık koşullarında ve daha düşük deklanşör hızlarında daha iyi çalışmayı sağlamak için kamera sarsıntısının görüntüsünü beş durak azaltarak en aza indirmeye yardımcı olur.
   
 • Nano USM sistemi hem halka tipi USM hem de hem fotoğraf hem de video uygulamalarına uyacak şekilde düzgün ve neredeyse sessiz olan hızlı ve doğru odaklamayı gerçekleştirmek için bir STM mekanizmasını kullanıyor. Bu odaklama sistemi aynı zamanda bir kerelik AF modunda çalışırken tam zamanlı manuel odak kontrolü sağlar.
   
 • Yapılandırılabilir Kontrol Halkası, diyafram, ISO ve pozlama telafisi dahil çeşitli pozlama ayarlarını yapmak için kullanılabilir.
   
 • Ön ve arka elemana parmak izlerine ve lekelere direnç göstermek ve bu elemelerin temizlenmesini önemli ölçüde kolaylaştırmak için koruyucu flor kaplama uygulanmıştır.
   
 • Değerli L serisinin bir üyesi olan bu lens, sert koşullarda kullanımını sağlamak için toza ve neme karşı koruyan, hava koşullarına dayanıklı bir tasarıma sahiptir.
   
 • Yuvarlak dokuz bıçaklı diyafram, hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.

 

 

 

Canon RF 15-35mm F / 2,8L IS

 

Odak uzaklığı 15 ila 35 mm
Maksimum diyafram f / 2.8
Lens Bağlantısı Canon RF
Format Uyumluluğu Bütün çerçeve
Maksimum büyütme 0.21x
Minimum Odak Mesafesi 11.02 "/ 28 cm
Optik tasarım 12 Grupta 16 Eleman
Diyafram Bıçakları 9, Yuvarlak
Odak tipi Otomatik odaklama
Görüntü sabitleme Evet
Filtre boyutu 82 mm (Ön)
Boyutlar (ø x L) 3,48 x 4,99 "/ 88,5 x 126,8 mm
Ağırlık 1.85 lb / 840 g