Canon RF 70-200mm F/4L IS USM Lens
Canon RF 70-200mm F/4L IS USM Lens
Canon RF 70-200mm F/4L IS USM Lens
Canon RF 70-200mm F/4L IS USM Lens
Canon RF 70-200mm F/4L IS USM Lens
Canon RF 70-200mm F/4L IS USM Lens
Canon RF 70-200mm F/4L IS USM Lens

Canon RF 70-200mm F/4L IS USM Lens

Marka : CANON
Fiyat : ₺25.900,00(KDV Dahil)

Canon yetkili satıcısı

:

Canon RF 70-200mm f/4L IS USM Lens fiyat, inceleme ve teknik özellikler itibariyle, uygun taksit avantajlarıyla Türkiye'nin en büyüğü fotografiumda'da

https://youtu.be/mig1_N89GYE

Canon RF 70-200mm F2.8L IS USM lens ile elde harika çekimler yapabilir, 0,7 metreye kadar odaklayabilir ve şimdiye kadarki en hızlı otomatik odaklamaya sahip olabilirsiniz. Beş kademeli Görüntü Sabitleyici özellikli süper kompakt F2,8 telefoto zum sayesinde dünyayı olağanüstü esneklik ve kalite ile yakalayın.

Olağanüstü görüntü kalitesine sahip eşsiz tasarım

Canon'un temel RF lenslerinden oluşan üçlü lens grubundaki üçüncü lens olan bu yüksek performanslı F2,8 telefoto zum, tüm koşullarda çalışmak üzere tasarlanmış kompakt gövdede olağanüstü görüntü kalitesi sunar.

Gizli güçlere sahip mütevazı tasarım

Ödüllü reklam ve yaşam tarzı fotoğrafçısı Matthew Joseph'in, olağanüstü özelliklere sahip RF 70-200mm lens ve çığır açan odak hassasiyeti sayesinde fotoğraf ile video çekimlerinde neredeyse sessiz bir şekilde çalışabilme özelliği hakkında anlattıklarını dinleyin.

Yaratıcılığınızı kaybetmeyin

Lensin 70-200 mm görüş alanını kullanarak renk ve kontrast açısından zengin, ekstra ayrıntıları ve etkiyi kaçırmayın. Ayrıca aksiyonu daha dinamik bir şekilde çekmenin yeni bir yolunu keşfedin.

Spor ve aksiyon

Yere biraz daha yaklaşarak yepyeni açıları keşfedin. Işık seviyeleri düştüğünde bile, 5 kademeli görüntü sabitleme özelliğinden yararlanarak ayrıntıları kaçırmayın.

Seyahat ve röportaj

Kompakt boyutu, olağanüstü L serisi yapı kalitesi ve hızlı maksimum diyafram açıklığı sayesinde bu lensin durum ne olursa olsun hikayenizi ayrıntılı ve net bir şekilde anlatacağından emin olabilirsiniz.

Genel kullanıma uygun, pratik ve profesyonel

70-200 mm odak uzaklığı aralığında sabit F2,8 diyafram açıklığıyla profesyonel kullanıma uygun olan bu zum lensi, seyahat, vahşi yaşam, haber ve spor çekimleri için idealdir.

Güvenilir, hassas performans

Bir Canon lenste ilk defa kullanılan çift Nano USM motorlar sayesinde fotoğraf veya video çekimi için ideal olan hızlı ve sessiz sürekli odaklama olağanüstü yeni seviyelere çıkıyor.

Üstün L serisi optik kalite

Bu zum; 5 kademeli Görüntü Sabitleyici, 9 yapraklı diyafram açıklığı, küresel olmayan elemanlar, Süper UD elemanları ve SWC ile Super Spectra kaplamalar sayesinde lens performansında yeni bir dönem başlatıyor.

Gelişmiş L serisi yapısı

Bu L serisi lens, toza ve suya karşı koruma sağlamak amacıyla hava koşullarına karşı koruma özelliği ve florin kaplamasının yanı sıra sıcak hava koşullarında lensin ısınmaması için ısıya dayanıklı boyaya sahiptir.

Yaratıcı vizyonunuza hayat verin

EOS R Sistemi, EOS sisteminin sunduğu tüm avantajlara sahiptir ve kendi lens serisinin yanı sıra adaptörler aracılığıyla hem mevcut EF ve EF-S optik donanımları hem de Speedlite flaş ve aksesuar serisi ile tam uyumluluk sunar.