Canon RF 85mm F/1.2L USM DS Lens (Defocus Smoothing)
Canon RF 85mm F/1.2L USM DS Lens (Defocus Smoothing)

Canon RF 85mm F/1.2L USM DS Lens (Defocus Smoothing)

Marka : CANON
Fiyat : ₺38.378,99(KDV Dahil)

Canon yetkili bayi

:

Canon RF 85mm f/1.2L USM DS Lens fiyat, inceleme ve teknik özellikler itibariyle, uygun taksit avantajlarıyla Türkiye'nin en büyüğü FOTOGRAFIUM'da!

https://youtu.be/Cir5Y4U09Gw

Canon RF 85mm F1.2L USM DS Lens ile olağanüstü performans ve bokeh efektini yepyeni bir boyuta taşıyan özel optik kaplama ile ayrıntıların ötesine geçin. Çektiğiniz sahnenin gerçek ruhunu yakalayın. Bu ileri düzey L serisi portre lensinin sunduğu muhteşem netlik, yüksek performanslı AF, mükemmel üretim kalitesi ve son derece pürüzsüz bokeh efekti için yeni DS kaplamayla yaratıcı vizyonunuzu yeniden tanımlayın. 

Portreler için İdeal

 

Olağanüstü optik mühendislik, gelişmiş lens kaplamaları ve RF yuvası teknolojisi sayesinde sığ odak ve benzersiz netlikten yararlanarak portrelerinize daha fazla ayrıntı katın ve yepyeni bir boyut kazandırın.

85 mm odak uzaklığı ile bozulma olmadan hoş bir perspektife ve zengin ayrıntılara sahip şık sonuçlar elde etmenizi sağlayan bu lens, göz alıcı portreler için idealdir.

 

Sokak Fotoğrafçılığı

 

Yüksek performanslı USM motorunun hızlı odaklanma özelliği ve nesneye kilitlenerek hiçbir anı kaçırmamanızı sağlayan lensi sayesinde sokaklarda dikkat çekmeden kontrolü elinizde tutun.

 

Düşük Işık

 

Üstün kenardan kenara netlik ile hiçbir ayrıntıyı kaçırmayan hızlı ve geniş f/1,2 maksimum diyafram açıklığı sayesinde güneşin batmasından çok sonra bile çekiminize devam edin.

 

Mükemmel optik hassasiyet ile üst düzey bokeh

 

Canon'un benzersiz DS Kaplaması ile mükemmel bokeh efekti sunan bu lens, F1,2 ve 9 yapraklı diyafram açıklığı sayesinde yaratıcı görüntüleri yakalamak konusunda uzmandır.

https://youtu.be/IQsSYH-aJ_U

 

Hızlı USM motor ve Lens Kontrol Halkası

 

RF yuvasının yüksek hızı sayesinde RF 85mm F1.2L USM, nesnelere hızla odaklanabilir. Lens Kontrol Halkası ise ayarlar üzerinde daha fazla kontrol sunar.

 

Gelişmiş lens elemanları ve kaplamaları

 

Lenste, renk sapmalarını önleyen özel Mavi Spektrum Kırılması (BR) özellikli optik donanımın yanı sıra parlama ve gölgelenmeyi engelleyen küresel olmayan elemen ve ASC kaplama kullanılmıştır.

 

Defocus Bokeh Yumuşatma Teknolojisi

RF 85mm F1.2L USM DS, nefes kesen portreler çekmek için arka planı odak dışında bırakan üstün netlikte bokeh efektini ve son derece hızlı diyafram açıklığını bir araya getiren benzersiz bir yüksek performanslı lenstir.

Canon'un DS (Defocus Smoothing) kaplaması yumuşak ve benzersiz bir odak dışı efekti oluştururken odak dışı bırakılan bir görüntüdeki aslen net olan dış hatlar, olağanüstü bir pürüzsüzlükle bulanıklaştırılır. Canon, RF 85mm F1.2L USM lensteki optik donanımı kullanarak ve lensin içinden geçen ışık miktarını kontrol etmek için buhar biriktirme teknolojisinden yararlanarak bu efekti elde etmeyi başarmıştır.

https://youtu.be/fe8nitSwe3c

DS efektinin avantajı, en geniş diyafram açıklığında en fark edilir seviyede olması ve diyafram açıklığı daraldıkça bu seviyenin düşmesidir. Odak dışı vurgular yumuşak ışık diskleri şeklinde oluşturulur ve bunların DS lensinin karakteristik özelliği olduğu anında fark edilir.

 

Olağanüstü performans ve güvenilirlik sunan lens ile ayrıntıların ötesine geçin ve nesnenin gerçek ruhunu yakalayın. DS kaplamanın hem düşük ışıkta hem de arka plan yaratıcı potansiyele sahip olduğunda kusursuz yumuşak bokeh efektiyle nasıl çalıştığını görün.

DS Kaplama ve DS efekti, lens içinde farklı konumlarda bulunan iki elemanda kullanılarak daha yumuşak ve pürüzsüz odak dışı görüntüler oluşturur.