Lexar 32GB 633x MicroSDHC Hafıza Kartı
Lexar 32GB 633x MicroSDHC Hafıza Kartı
Lexar 32GB 633x MicroSDHC Hafıza Kartı

Lexar 32GB 633x MicroSDHC Hafıza Kartı

Marka : lexar
Fiyat : ₺83,00(KDV Dahil)

Lexar Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Lexar Yetkili Satıcısı

:

ÖZELLİKLER

Lexar 32GB 633x MicroSDHC Hafıza Kartı Özellikleri,Fiyatı ve Kullanımı

 

Maceralarını HD ile yakala

Spor video kamera, tablet veya akıllı telefon, Lexar için tasarlanan ® kartları hızla geri oynatımını yakalamak için kolaylaştırır microSDHC ™ / microSDXC ™ ı UHS-Yüksek Performanslı 633x ve aynı zamanda, transfer 1080p-full HD, 3D ve 4K video En kaliteli filmler, fotoğraflar ve şarkılar gibi. Bu yüksek kapasiteli, Sınıf 10 kartları, 95MB / s (633x) 'ye kadar yüksek hız performansı sağlamak için UHS-I teknolojisini kullanır. * Kolay dosya aktarımı için bir SD adaptör ile birlikte gelirler.

 
HD'de maceralar yakalayın.

Tüm macera arayanlara ve adrenalin hainlere sesleniyor! güç ve bu kartların performansını yararlanarak büyük açık havada maceralarınız en olun. Eğer spor kamerayla veya bir hava kamera ile çekim eylem Böylece ister, hızlı, yakalamak oynatın ve tam HD, 3D ve 4K en kaliteli 1080p büyük miktarda transfer edebilir, video yapma korumak için kolay En büyük anlarınızı 36 saatten fazla sürdürün ve ardından eyleminizi yeniden yaşayın. 


Multimedya ile daha fazlasını yapın.

Ayrıca, tabletinizle veya akıllı telefonunuzla birlikte kullanmak için harika olan kartlar, en yüksek kaliteli filmler, fotoğraflar ve şarkılar da dahil olmak üzere tüm favori medya dosyalarınızı hızlıca indirip kaydetmeyi kolaylaştırır.

 

 

Cihazınızdan daha fazlasını alın.

 

Kartlar, Sınıf 10'da derecelendirilmiş ve 95MB / s (633x) * 'ye kadar bir aktarım hızı sağlamak için UHS-I teknolojisini kullanıyorlar; bu yüksek kapasiteli kartlar, yakalamak, aktarmak ve paylaşmak için gereken hızı ve alanı sunuyor Hareket halindeyken daha fazla macera.

 

Dahil olan adaptörle dosyaları kolayca aktarın.

Ek işlevsellik için, kartlar ayrıca cihazlarınız arasında dosya aktarımı kolaylaştıran bir SD adaptörü de içerir.