Manfrotto MVKBFRTC-LIVE Befree Carbon Video tripod
Manfrotto MVKBFRTC-LIVE Befree Carbon Video tripod
Manfrotto MVKBFRTC-LIVE Befree Carbon Video tripod
Manfrotto MVKBFRTC-LIVE Befree Carbon Video tripod
Manfrotto MVKBFRTC-LIVE Befree Carbon Video tripod

Manfrotto MVKBFRTC-LIVE Befree Carbon Video tripod

Marka : MANFROTTO
Fiyat : ₺5.029,00(KDV Dahil)

Manfrotto Türkiye Resmi Distribütörü Zoom İthalat Garantili

:

Manfrotto MVKBFRTC-LIVE Befree Carbon Video tripod 24 ay garantilidir.

Manfrotto'nun Befree Live Carbon ürünü, hareket halindeyken maksimum performans sağlayan son derece hafif, üst düzey destek isteyen amatör kameramanlara ve vlogger'lara adanmış en taşınabilir seyahat video tripod kitidir. Şaşırtıcı dış mekan videoları çekmek, kompakt boyutu ve minimum ağırlığı (sadece 1,38 kg/3,04 lbs) sayesinde kolay ve keyifli bir iş haline gelir. Befree canlı karbonun amacı, bağımsız içerik oluşturuculardan DSLR'ler, kompakt sistem kameraları veya küçük video kameralarla video kaydı için taşıması kolay, hafif, ergonomik bir seyahat tripoduna yönelik artan talebi karşılamaktır.

En engebeli olanlar da dahil olmak üzere her türlü arazide kameraları mükemmel bir şekilde sabit tutmak için geliştirilmiş hafif bir tripod örümceğine sahiptir ve kamerayı her zaman tamamen sabit tutar ve harika video görüntüleri yakalamaya hazırdır.

Bu model, hızlı, kullanımı kolay, kompakt bir çözüm arayan herkesi memnun etmek için Manfrotto tarafından geliştirilen yeni çevirmeli kilit olan M-lock adı verilen yeni kilitleme sistemine sahiptir. Ayrıca M-Lock'un çıkıntılı parçaları yoktur ve mekanizması başın çevresini mükemmel bir şekilde kapatarak Befree Live'ın saklama cebine zahmetsizce girip çıkmasını sağlar.

Ergonomik bacak açısı seçicisi, hem sağ hem de sol elini kullanan kameramanlar tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve herkesin çekim perspektiflerini sezgisel olarak değiştirmesine ve ulaşmak istedikleri çekime odaklanmadan doğru tripod yüksekliğini bulmasına olanak tanır.

Befree Live carbon, üç bağımsız bacak açısı pozisyonuna kolayca ayarlanabilir ve dış mekanda ortaya çıkabilecek tüm yaratıcı fikirler için tam çekim çok yönlülüğünü garanti eder.

Bu yenilikçi modelde bulunan sağlam ancak hafif örümcek, aynı Manfrotto'nun profesyonel 190 & 055 tripodları gibi Kolay Bağlantı'ya da sahiptir. Bu, kameramanların, çekimlerini benzersiz ve unutulmaz kılan aksesuarlar ekleyerek yaratıcılıklarını geliştirmelerini sağlar. İsterseniz, ışıklar veya reflektörler ekleyerek, daha önce yalnızca yoğun aksesuarlı tripodlarla elde edilebilen muhteşem dış mekan çekimleri yapabilirsiniz.

Befree Live carbon'un küçük boyutu, sağlamlık veya görüntü kalitesinden ödün vermez.
Karbon fiber ayaklar, ağırlığı mutlak minimuma indirirken, pan ve tilt üzerinde bir akışkan sürükleme sistemine sahip Befree Live Fluid Head'e (MVH400AH) uyacak şekilde çok yumuşak hareketleri garanti eden sınıfının en iyisi stabilite ve sağlamlık sağlamak üzere geliştirilmiştir. ve kayan video plakası sayesinde kameranızı mükemmel şekilde dengede tutar.

Kullanımı ve kurulumu kolay Befree Live Fluid Head, başlığın pan ve tilt hareketlerini ayrı ayrı kilitleyen ve açan iki sezgisel açma/kapama düğmesine sahiptir.

Bu hafif karbon seyahat video tripodu, taşınabilirlik, sağlamlık, kolay kurulum ve çalıştırmanın en uygun kombinasyonudur. Videografikerlerin güvenebilecekleri profesyonel bir çözüm tarafından desteklenmenin verdiği güvenle kameralarını kullanarak yaratıcı doğalarını ifade etmelerine olanak sağlamak için inşa edilmiştir. Befree Live, alüminyum olarak da mevcuttur.


MVKBFRTC-LIVE Özellikleri
Befree-Advanced
Seyahat performansı için tasarlanmış hafif video tripod seti
Maksimum hafiflik ile üstün performans
Befree canlı akışkan video kafası ile inanılmaz pürüzsüz görüntüler
Hızlı ve güvenli çalışma için yeni M-lock çevirmeli kilit sistemi
%100 İtalya'da üretilen benzersiz birinci sınıf tasarım


Teknik Özellikler
Ağırlık: 1.38 kg
Maksimum Yükseklik: 150 cm
Minimum Yükseklik: 41 cm
Taban Çapı: 40 mm
Su Terazisi (No.): 1
Taşıma Çantası Dahil: Evet
Merkez Sütun: hızlı
Kapalı Boy: 41 cm
Renk: siyah/gümüş
Üst Bağlantı: 1/4" vida, 3/8" vida
Top Tabanı: Top
Taşıma Kapasitesi: 4 kg
Destekleyen (Piller): 0
Kolay Bağlantı: Evet
Ön Eğim: -90°/+65°
Kafa Tipi: Video/Akışkan Kafa
Bacak Tipi: Tek
Bacak Açıları: 22°, 54°, 89°
Bacak Kilidi Tipi: Büküm Kilidi
Bacak Bölümleri: 4
Ayak Boru Çapı: 11.2, 14.7, 18.2, 21.7 mm
Malzeme: Karbon Elyaf
Maksimum Yükseklik (Orta Sütun Aşağıdayken): 129 cm
Maksimum Çalışma Sıcaklığı: 60 °C
Pan Sürükle: sabit sürükle ile sıvı kartuşu
Panoramik Döndürme: 360 °
Plaka Tipi: 501PL
Hızlı Yayın: Evet