NİKONZ7II + 24-105 f/4 lens kit
NİKONZ7II + 24-105 f/4 lens kit
NİKONZ7II + 24-105 f/4 lens kit
NİKONZ7II + 24-105 f/4 lens kit
NİKONZ7II + 24-105 f/4 lens kit
NİKONZ7II + 24-105 f/4 lens kit

Nikon Z7 II Body + 24-120mm f/4 Lens

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺173.382,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺155.900,00(KDV Dahil)

Nikon Türkiye Resmi Distribitörü Karfo Garantili | Nikon Yetkili Bayisi ve Satıcısı

:

Nikon Z7 II Body + 24-120mm f/4 Lens

 

Sanatınız, tutkunuz

 

 

 

 

Sizinle vizyonunuzu ödün vermeden uygulamak arasında hiçbir şeyin durmasına izin vermeyin. Büyük hikâyeleri anlatan küçük ayrıntılardan zengin ayrıntılarla tasvir edilen geniş görünümlere kadar. Girift portrelerden sinematik aksiyona. Her ayrıntıyı göreceğinizi ve gördüğünüz her şeyi yakalayacağınızı bilerek özgürce yaratın.

 

 

 

 

 

Daha fazla güç, daha fazla ayrıntı

Merkezindeki ikiz EXPEED işlemciyle Z 7II, yüksek çözünürlüklü tam çerçeveli görüntüler oluşturma zorluğunun üstesinden zahmetsizce gelir. Geniş ISO aralığında daha fazla dinamik aralık ve daha net performans avantajından yararlanacaksınız. Aşırı düşük ışıkta çekim yaparken bile mutlak kararlılıkla odaklanabileceksiniz.

 

 

 

 

Maksimum hız ve güvenilirlik

 

Çift kart yuvası, UHS-II SD kartlarını bir yuvada ve XQD veya ultra hızlı CFexpress kartlarını diğer yuvada kullanmanıza olanak tanır. Fotoğraf makinesini, kartları kapasite aşımı veya yedekleme için kullanacak şekilde yapılandırın ya da RAW dosyalarını JPEG'lerden ve durağan görüntüleri videolardan ayırın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ultra geniş ve keskin netlikte AF

 

Hassas Karma AF sistemi, geniş ve son derece keskin bir kapsama alanı sunar. Fotoğraf makinesi, bekleme modundan uyandırıldığında seçtiğiniz netleme noktasına geri döner. -4 EV'ye kadar düşürülebilen pozlama ölçümü, f/2 (veya daha hızlı) bir objektifle çekim yaparken kullanılabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha uzun süre daha hızlı ve sessiz çekim yapın

 

10 fps'ye kadar çekim hızları muazzam esneklik sağlarken, daha derin arabellek ve çift kart yuvası kesintisiz çekim yapmanıza olanak tanır. Tek seferde 200'e kadar tam çözünürlüklü JPEG veya 77 adet 12 bitlik sıkıştırılmamış RAW görüntü yakalayın.

 

 

 

 

 

Mükemmel dinamik aralık

Dokular, desenler, renkler. Z 7II, hem yüksek hem de düşük ISO değerlerinde olağanüstü dinamik aralık sağlar. Ton geçişleri son derece pürüzsüzdür ve cilt tonları çarpıcı bir doğrulukla yeniden üretilir. 4K/60 p'ye kadar çözünürlüklerde video çekme kabiliyeti, dinamik sahneleri büyüleyici ayrıntılarla tasvir etmenize olanak tanır.

 

 

 

 

Hassas izleme

 

 

Küçük konular bile hassasiyetle izlenebilir. Deklanşör aracılığıyla izlemeyi açıp kapatabilir ya da bir fotoğraf makinesi veya objektif Fn düğmesine izleme özelliği atayabilirsiniz.

 

 

 

 

İnsanlar ve hayvanlar

 

 

Göz Algılama AF özelliği, insanların gözlerine odaklanır. Hayvan Algılama AF özelliği de aynı şeyi kediler ve köpekler için yapar. İster durağan görüntü, isterse video çekiyor olun, konunuzun gözlerine güvenilir bir şekilde odaklanın.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nikon Z'nin avantajı

 

 

 

 

Nikon Z, Nikon'un şimdiye kadar geliştirdiği en ileri düzey optik sistemdir. Sürekli genişleyen olağanüstü NIKKOR Z objektif yelpazesiyle bir araya gelen ultra geniş Z objektif yuvası, ışıkla daha önce hiç olmadığı kadar içerik oluşturmanıza olanak tanır. Her objektif, herhangi bir diyafram. Parlaklar daha parlak. Derinlikler daha derin. Keskinlik daha keskin.

 

 

 

 

 

 

Her duruma ayak uyduran bir vizör

Yüksek çözünürlüklü 3690 k noktalı elektronik vizör (EVF), yüksek hızda çekim yaparken bile akıcı ve kesintisiz bir görüntü sağlar. Yüksek yenileme hızı, kararmayı büyük ölçüde azaltarak önünüzdekileri asla gözden kaçırmamanızı sağlar.

 

 

Size uyum sağlayan ekranlar

Özelleştirilebilir bilgi ekranları, ayarları hızlı bir şekilde yapmanıza olanak tanır veya durağan görüntü çekerken bilgi ekranını tamamen devre dışı bırakmayı tercih edebilirsiniz. Canlı Görüntü modunda çekim yapmak için monitörü eğerseniz EVF, güç tasarrufu yapmak için otomatik olarak kapanır.

 

 

Küçük diyafram açıklıklarında maksimum keskinlik

Yüksek alan derinliğinde mi görüntü oluşturuyorsunuz? Z 7II, bir objektifi durdurduğunuzda meydana gelebilecek kırınımı önler.¹ Doğa manzaralarından şehir manzaralarına kadar, daha küçük diyafram açıklıklarında çözünürlük kaybı endişesi yaşamadan çekim yapabilirsiniz.

"Sağlam" demek bile onu anlatmaya yetmez

Engebeli arazi, zorlu hava koşulları veya aniden ortaya çıkan sis gibi durumlar Z 7II'nin gözünü korkutamaz. Süper güçlü, ancak hafif magnezyum alaşımından üretilen bu aynasız fotoğraf makinesi; toza, kire ve neme karşı tamamen yalıtılmıştır. Fikirlerinizin sizi götürdüğü yere gidin ve oraya vardığınızda rahatça çekim yapın.

 

 

 

 

 

  • Garanti
  • Hızlı Teslimat
  • Ücretsiz Kargo
  • Taksit İmkanı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR