Nikon Zf 40mm f/2 Kit Lens Aynasız Fotoğraf Makinesi
Nikon Zf 40mm f/2 Kit Lens Aynasız Fotoğraf Makinesi
Nikon Zf 40mm f/2 Kit Lens Aynasız Fotoğraf Makinesi
Nikon Zf 40mm f/2 Kit Lens Aynasız Fotoğraf Makinesi
Nikon Zf 40mm f/2 Kit Lens Aynasız Fotoğraf Makinesi
Nikon Zf 40mm f/2 Kit Lens Aynasız Fotoğraf Makinesi
Nikon Zf 40mm f/2 Kit Lens Aynasız Fotoğraf Makinesi
Nikon Zf 40mm f/2 Kit Lens Aynasız Fotoğraf Makinesi
Nikon Zf 40mm f/2 Kit Lens Aynasız Fotoğraf Makinesi

Nikon Zf 40mm f/2 Kit Lens Aynasız Fotoğraf Makinesi

İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : ₺118.166,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺99.299,00(KDV Dahil)

Nikon Türkiye Resmi Distribitörü Karfo Karacasulu Garantili | Nikon Yetkili Satıcısı

:

İkonik Tasarım İlham Veren Elit Performans

Nikon'un dijital geri dönüş serisinin şimdiye kadarki en güçlü girişi olan tam çerçeve, yaratıcılardan ilham alan Zf Aynasız Fotoğraf Makinesi, iyi tarzın asla kaybolmadığını bir kez daha kanıtlıyor. Fotoğraf makinesinin gövde tasarımı, eski SLR'lerin sinematik, çelik hissi veren işlevselliğini geri alırken, iç kısımları yine de Z serisindeki en son özellikler ve yeteneklerle donatılmış olup, Zf'nin ikonik siluetini, gelişmiş teknolojisini kullanan modern ve dokunsal bir nişancıya dönüştürmektedir. zamansız görüntüler sunun.

 

 

 

 

 

 

Sürükleyici ve Sezgisel Tasarım

 

 

 

 

 

 

Nikon'un geçmiş yıllardaki mekanik iş makinesi FM2'yi hatırlatan Zf'nin işlenmiş kenarları, tırtıklı kadranları ve mermer dokusu, kullanıcıyı güzel bir makineyi çalıştırmanın duyusal deneyimine tamamen kaptırmak için tasarlandı. Hassas bir şekilde oyulmuş alüminyumdan yapılmış olan deklanşör hızı, ISO ve pozlama telafisi kadranları, üstün manuel kontrol için gravürlü işaretlere sahiptir. Mekanik deklanşör duyulabilir, yetkili bir tıklamayla patlar. Parmağınızın ucunda iki monokrom tarife sahip özel bir siyah-beyaz modu da mevcuttur.

 

 

 

 

 

 

Bu sezgisel, dokunma dostu tasarım yalnızca kameranın retro tarzı kontrolleri için geçerli değildir. Kameranın, göze olduğu kadar kemikli yörüngeye de hoş gelen prizma şekilli bir muhafaza içinde yer alan elektronik vizörü, artık 3,2 inçlik, değişken açılı arka LCD ekrana dokunularak idare edilebiliyor ve bu sayede kullanıcının hareket etmesi sağlanıyor. göz vizöre dayalıyken netleme noktaları, takip edilecek bir nesne seçin ve ekran modları arasında geçiş yapın.Arka ekran aynı zamanda tamamen hareketli ve öne dönük olup, yüksek ve alçak açılarda gezinme ve çalıştırma kolaylığı sağlar.

 

 

Diğer tasarım özellikleri şunları içerir:

-Esnek dosya depolama özellikleri sunan çift hafıza kartı yuvası; bir SD ve bir microSD taşma, ayrılmış ve tekrarlanan kaydetme seçeneklerine izin verir.

-Sağlam magnezyum alaşımlı kasa, hem toza hem de hava koşullarına dayanıklıdır ve zorlu iklimlerde ve sert koşullarda çalışmanıza olanak tanır.

-İsteğe bağlı MC-N10 Remote Grip ve AR-11 Soft Shutter Release ile uyumludur.

 

 

 

 

 

Full Frame Sensör, Full Speed İşlemci

 

 

24.5MP FX-Format BSI CMOS Sensör

 

Sürekli çekim, film ve hızlandırılmış kayıttan faydalanmak için her yönüyle çekim, etkileyici düşük ışıkta görüntü kalitesi ve yüksek okuma hızları için 24,5 MP BSI CMOS sensör kullanılır. Sensörün arkadan aydınlatmalı tasarımı, yüksek ISO değerlerinde çalışırken gürültüyü azaltmak için fark edilir derecede temiz, yüksek hassasiyetli çıktı sağlar. Ek olarak Zf, tek bir 96 MP dosya oluşturmak için birden fazla pozlamayı birleştiren yüksek çözünürlüklü bir fotoğraf moduna sahiptir.

 

 

 

 

EXPEED 7 Image Processor

 

Z9 ve Z8'de kullanılan aynı güçlü işleme motorunu kullanan fotoğraf makinesinin EXPEED 7 Görüntü işlemcisi, etkileyici derecede yüksek AF hızları, seri çekim hızları, yüksek arabellek kapasitesi, akıcı video performansı ve hızlı tüm özellikleri gerçekleştirmek için sensör tasarımıyla birlikte çalışır. işleme civarında.

 

Derin Öğrenme teknolojisiyle geliştirilen kamera, çekim durumunuzu analiz eden ve diyafram açıklığını, ISO'yu ve deklanşör hızını amacınıza uygun şekilde otomatik olarak ayarlayan bir otomatik moda sahiptir. Bu ayarla, güzel arka plan bulanıklığına sahip portreleri otomatik olarak yakalayabilir veya bir grup çekimi için tüm yüzlere odaklanabilirsiniz.

 

- Sessiz mekanik deklanşörle son derece hızlı 30 fps seri çekim hızı ve mekanik deklanşörle 14 fps seri çekim hızı.

- Yayın öncesi yakalama, deklanşöre basılmadan tam saniye önce 30 JPEGS'ye kadar kayıt yapar.


Gelişmiş Video, Otomatik Odaklama ve Sabitleme

 

 

 

 

 

UHD 4K Kayıt ve Çok Yönlü Video Kontrolü

 

- Yeni enstantane öncelikli pozlama modu, çekiminizde eşit parlaklığı korumak için ISO ve diyafram açıklığında yumuşak ayarlamalar yaparak sabit bir enstantane hızıyla kayıt yapmanıza olanak tanır.

Kameranın üst düzey fotoğraf özelliklerine uygun olan Zf, tüm video olanaklarız için çeşitli kare hızları ve dosyalar sunar. 6K'dan yüksek hızda örneklenen UHD 4K video kaydı, 30p'ye kadar tam piksel okumasıyla mümkündür ve ağır çekimde oynatma için 120p'ye kadar Full HD 1080p video kaydı da desteklenir.

 

SDR/HLG/N-log ton modlarında 10 bit H.265 ile doğrudan hafıza kartına 125 dakikaya kadar dahili kayıt.

 

 

 

Hızlı ve Akıllı AF

 

 

 

 

- Z9 ve Z8 gibi, Zf'nin otomatik odaklama sistemi de insanlar, kediler, köpekler, kuşlar, bisikletler, motosikletler, arabalar, uçaklar ve trenler gibi çok çeşitli ortak konuları tanır ve tam olarak doğru odaklama ve izlemeyi sağlamak için Derin Öğrenme teknolojisini kullanır her biri için.

Fotoğraf ve video için Göz Algılama AF, çerçevede çok küçük olsalar bile insanların, evcil hayvanların ve kuşların gözlerine otomatik olarak kilitlenir. Bu özellik ilk kez manuel odaklı lensler için de mevcut; göz çevresindeki alanı otomatik olarak büyüterek keskin odaklamayı hızlı bir şekilde onaylayabiliyorsunuz.

 

Titreşim Azaltma

- Gövde içi 5 eksenli sensör kaydırmalı Titreşim Azaltma, Z yuvalı lenslerle eşleştirildiğinde kamera sarsıntısını 8 duraklamaya kadar telafi ederek, görüntü bulanıklığına neden olmadan deklanşör hızını normalde mümkün olandan 8,0 durak daha yavaş düşürmenize olanak tanır. Ek olarak bu sistem, 3 eksenli stabilizasyonun kullanıldığı isteğe bağlı FTZ Adaptörünü kullanırken uyarlanmış F yuvalı lenslerle de çalışır.

Netleme noktası titreşim azaltma sistemi, çerçevenin neresinde olursa olsun, aktif netleme noktasının etrafındaki alana stabilizasyon uygulayarak tam ihtiyacınız olan yerde hassas düzeltme sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Detay Blok2
  • Garanti
  • Hızlı Teslimat
  • 2000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
  • Taksit İmkanı ve Havale Seçeneği
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR