Olympus E-M1 Mark III Gövde (Siyah)
Olympus E-M1 Mark III Gövde (Siyah)
Olympus E-M1 Mark III Gövde (Siyah)
Olympus E-M1 Mark III Gövde (Siyah)
Olympus E-M1 Mark III Gövde (Siyah)

Olympus E-M1 Mark III Gövde (Siyah)

Marka : OLYMPUS
Fiyat : ₺29.900,00(KDV Dahil)

Olympus Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Olympus Yetkili Ana Bayisi ve Satıcısı

:

Olympus E-M1 Mark III Gövde (Siyah)
16.1MP Four Thirds Canlı MOS Sensörü | Çift Dört Çekirdekli TruePic VIII İşlemci | Micro Four Thirds Sistemi | UHD 4K30 Kayıt; Klipler Video Modu


Neden E-M1 Mark III?
Elde taşınır çekim tarzınızla daha da ileri gidin
Her koşulda ödün vermeyen görüntü kalitesiyle bir araya gelen tamamen taşınabilir bir tasarım, E-M1 Mark III'ü nefes kesici sonuçlar elde etmek için mükemmel bir araç haline getirir. Profesyonel fotoğrafçılığınızı yeni boyutlara taşıyın.

Profesyoneller için taşınabilirlik
Ağırlık olmadan nefes kesici fotoğraflar
OM-D E-M1 Mark III, kompakt, hafif kamera sisteminde yüksek kalitede görüntüler yakalayan ve her koşulda en üst düzeyde çekim sağlayan profesyonel bir modeldir.

Rakipsiz taşınabilirlik ve konfor
Kompakt, hafif tasarımı ile E-M1 Mark III ve M. Zuiko Dijital lens sistemi çekime tam olarak konsantre olmanızı sağlar. Engebeli yerlerde fotoğraf çekimleri sırasında, daha kolay tırmanma yamaçlarının keyfine varacaksınız - en iyi noktadan çekim yapmanıza olanak tanır.

Daha az stres ile daha uzun çekim
Elde çekim sırasında, E-M1 Mark III ve M. Zuiko Digital lens sisteminin hafif ağırlığı, daha az zorlanma ve yorulma deneyimi sağlar. Aynı zamanda uçak kabinine uygun hali ile küçük veya orta boy fotoğraf sırt çantasına mükemmel bir şekilde uyar.

Mükemmel Tutuş
E-M1 Mark III’ün tutucusu size daha güvenli bir tutuş ve emin tutuş sağlar, özellikle elde yapılan çekimler veya telefoto lensler için ideal. Genel tasarım ergonomik ve sezgiseldir, düğmelere, Çoklu Seçiciye ve aramalara kolayca ulaşmanızı sağlar.

Dünyanın En İyi Görüntü Sabitlemesi *
Gövdede 5-eksek görüntü sabitleme
Net çekim ve gece çekimleri için mükemmel olan E-M1 Mark III’ün jiroskop algılayıcılı gövde içi 5 eksenli görüntü sabitleme sistemidir (IS). Uyumlu objektiflerle 7,0 deklanşör hızına kadar telafi veya 5 eksenli Sync IS ile 7,5 telafi kademesi sunar.
* Değiştirilebilir lensli kameralar için, Şubat 2020'den itibaren
** M.Zuiko Digital ED 12‒40mm F4 PRO ile 40mm odak mesafesinden 7.0 adım (35mm eşdeğeri: 80mm); M.Zuiko Digital ED 12‒100mm F4 PRO ile 100mm (35mm eşdeğeri: 200mm) odak mesafesindeki 7.5 adım, yarı bırakma AÇIK KAPALI, kare hızı: yüksek. Her ikisi de 2 eksende (yaw ve pitch) düzeltildiğinde CIPA standartlarına uygundur.

Çarpıcı netlik
5 eksenli IS, düşük ışıkta veya gece gibi, düşük ISO seviyelerinde yüksek kaliteli elde çekim sırasında net görüntü kalitesi sunar. Kompanzasyon performansı bile “4 saniye boyunca elde çekim” (**) tripod olmadan mümkün kılar.

Net, keskin görüntü kalitesi
TruePic IX görüntü işlemcisi
Bir dizi çekim işlevini gerçekleştirmek için, E-M1 Mark III en yeni görüntü işlemciye sahip: TruePic IX. Elde Taşınabilir Yüksek Çözünürlüklü Çekim, Canlı ND, Yıldızlı Gökyüzü AF, vb. Artık tek bir verimli işlemci ile mümkün. Aynı yüksek performansı elde etmek için, E-M1X iki TruePic VIII işlemci gerektirir.

20MP Live MOS Sensör
20MP Live MOS sensörü, TruePic IX ile birlikte, M.Zuiko Digital Pro lenslerin yüksek optik performansı ile birinci sınıf görüntüler sunar. Net ayrıntılarla zengin görüntüler elde etmek için objektif tarafından çekilen ışığı yakalar. Yansıma önleyici AR Kaplama, doğrudan algılayıcıdaki parlamayı ve gölgelenmeyi azaltır.

Yüksek Çözünürlüklü Çekim
Elde Yüksek Çöz. Çekim
Tripod kullanmanın mümkün olmadığı veya kullanılamadığı yerler için tasarlanan bu özellik, 50MP yüksek çözünürlüğe eşdeğer bir bileşim sayesinde net görüntüler ve daha yüksek gürültü direnci sağlar. 16 görüntüden yapılmış, özellikle keskin detaylar gerektiren manzara fotoğrafçılığı için idealdir.

Elde Yüksek Çöz. Çekim nasıl çalışır
Elde çekim sırasında en az hareket doğal olarak oluşur. Net ve keskin sonuçlar elde etmek için, bir atıştan diğerine bu hareket, 50MP sensörle çekilmiş olana eşdeğer, tek, yüksek çözünürlüklü bir fotoğraf üretmek için kullanılır.

Mutlak güvenilirlik
Tam çekim özgürlüğü
Çeşitli alanlarda çekim yapan fotoğrafçıların ihtiyaçlarını karşılamak için, E-M1 Mark III sağlam bir magnezyum alaşımlı gövde, hava koşullarına dayanıklı sızdırmazlık ve ünlü toz azaltma sistemi etrafında inşa edilmiştir.

Her durumda çekim
Hava koşullarına dayanıklı yapı

Her türlü iklim veya ortamda çekim yapın - yağmur örtüsüyle uğraşmadan. Böylece yalnızca çekime konsantre olabilirsiniz, E-M1 Mark III, profesyonel fotoğrafçılar tarafından çokça saygı duyulan bir yapı olan –10 ° C'ye kadar donmaya karşı dayanıklı, IPX1 toz geçirmez ve su sıçramalarına karşı korumalı bir gövdeye sahiptir.
* Hava koşullarına dayanıklı sistem için, hava koşullarına dayanıklı bir M.Zuiko Dijital lens ile

Magnezyum alaşımlı gövde
Sağlam magnezyum alaşımlı yapısı ve gelişmiş hava koşullarına dayanıklılığı sayesinde, E-M1 Mark III hafif kalırken son derece dayanıklıdır. Bu, zorlu veya zorlu ortamlardaki fotoğraf çekimlerinde daha fazla çekim özgürlüğü sağlar.

Uzun ömürlü deklanşör ünitesi
E-M1 Mark III, üretken ve mükemmel çekimler yapmaktan zevk alan profesyonel fotoğrafçıların gereksinimlerini karşılar. Bunun sebebi, 400.000 harekete geçirme derecesine sahip çok dayanıklı bir deklanşör ünitesine sahip olmasıdır.*
* Olympus test şartlarına göre.

Hızlı USB Güç Teslimatı
Fotoğraf atamanız sizi hareket halinde tutarsa veya sizi uzak ya da soğuk konumlara götürürse, Power Delivery ile bir güç bankasını E-M1 Mark III cihazınıza bağlayın. Pili, maksimum 45W güç kaynağı (veya çekime devam etmek için bir güç kaynağı) sayesinde iki saat kadar kısa bir sürede şarj etmek için kullanın.
* 2. 9V 3A, 15V 2A veya 15V 3A çıkış güç kaynağı gereklidir. Şarj işlemi yalnızca kamera kapalıyken kullanılabilir.

Tozsuz görüntü sonuçları
Endişelenmeden lensleri değiştirin. E-M1 Mark III'teki SSWF, sensörde birikebilecek kir veya toz nedeniyle görüntüdeki lekeleri önlemenizi sağlar. Bunun nedeni, sensörün ince parçacıkları anında gidermek için çok hızlı titreştiğidir. Olympus bu toz azaltma sistemine öncülük etti ve şimdi E-M1 Mark III'te E-M1X'in özel toz azaltıcı kaplamasını içeriyor.

Profesyonel seviye izleme menüsü
My Menu
Özelleştirme ve istediğiniz ayarlara hızlı erişim, E-M1 Mark III'ü en üst düzey fotoğrafçılık aracınız yapar. En sık kullandığınız ayarları - 35'e kadar - Menüm'e kaydedin. Bir Menüm öğesini kaydetmek, kaldırmak veya sıralamak için sadece Film düğmesine basın.

Özel Modlar
Kullanıcı arayüzü size dört Özel moda kolay ve hızlı erişim sağlar. Her mod - C1 ila C4 - en sık meydana gelen çekim sahnenize veya çekim tercihlerinize bağlı olarak sık kullanılan bir ayarı saklamanızı sağlar.

Optimize edilmiş kontrol paneli ekranı

LV Arttırma
Canlı görüntü (LV) ekranının parlaklığını, konumunuza göre ayarlayın; böylece, gece fotoğraflarını çekerken gece gibi karanlık sahnelerdeki nesneleri daha kolay görüntüleyebilirsiniz. LV Boost'u açmak / kapatmak, E-M1 Mark III üzerindeki bir Fn düğmesine atanabilir ve düğmeye basarken düğmeyi çevirerek ayarlar değiştirilebilir.

Görüntü yönetimi ve yedekleme
Hızlı görüntü seçimi
Tek seferde birden fazla görüntüyü hızlıca seçmek için, Film düğmesine basarken kadranı çevirmeniz yeterlidir. Bu, görüntüleri daha verimli bir şekilde paylaşabilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz.

Çift kart yuvası
Mutlak güvenilirlik aynı zamanda yüksek fotoğraf kapasitesine sahip olmak anlamına gelir. İki bellek kartı yuvasıyla - bir UHS-II ve bir UHS-I - E-M1 Mark III, bir kart dolu olduğunda bile yüksek performans sunmaya devam ediyor. Bu, çekimleri her iki kartta da saklamanıza veya her zaman bir yedeklemeye sahip olmanıza olanak tanır; böylece fotoğraf asla kaybolmaz.

Profesyonel seviye otomatik odaklama
Ödün vermeyen performans
E-M1 Mark III için otomatik netleme sistemi, aynı zamanda hareketli nesneler için de, doğru zamanda doğru anı yakalayan gelişmiş bir AF algoritması ile daha da geliştirilmiştir.

121 odak noktası
Yatay olarak% 75 ve% 80'i kapsayan otomatik netleme alanıyla E-M1 Mark III, hareketli nesneleri geniş bir aralıkta doğru bir şekilde izleyebilir. Özel çapraz tipli düzen, konunun veya sahnenin üzerine tam olarak girmenizi ve görüntünün hem merkezinde hem de kenarında keskin bir kalitede yakalamanızı sağlar.

Ultra Hızlı Sıralı Çekim
Maksimum 18fps AF / AE İzleme Sıralı Çekim

Yüksek hızlı ardışık çekim sırasında konuyu mükemmel bir şekilde takip eden son derece hassas AF ile doğru anı yakalayın. 20,37 milyon efektif piksel ile çekim yapın ve maks. 76 * 18fps'de sürekli RAW çekimleri - veya maks. 286 * 10fps'de sürekli RAW görüntüler. **
* 32GB SD kart kullanılırken, Sessiz Sıralı L C-AF, 1/1000 sn. Deklanşör hızı, en geniş diyafram açıklığı ayarı, Yüz Önceliği kapalı. ISO 8000 veya daha üstünü kullanırken çekim hızı düşüyor.
** Ardışık Çekim modunda L

Çoklu Seçici
Çok yönlü AF nokta seçicisi sayesinde beklediğiniz mükemmel kompozisyonu elde edin. Vizörden bakarken AF konumunu hızlı bir şekilde hareket ettirmenizi sağlar. Ardışık çekim sırasında ve video kaydederken, hareketli alanınıza uyacak şekilde AF alanını hızlı bir şekilde hareket ettirebilirsiniz.

Yıldızlı Gökyüzü otomatik odak modları
Astrofotografiye odaklanma, normalde manuel netleme ile, otomatik netleme yüksek doğrulukta artık mümkün. Profesyonel fotoğrafçılar tarafından takdir edilen bu işlev, yıldızlı gökyüzünü ciddiye alan tüm fotoğrafçılar için bir zorunluluktur.

Gelişmiş Yüz / Göz Algılama
Geliştirilmiş portre performansı
Yüz Önceliği ve Göz Önceliği otofokusunun doğruluğu ve izleme performansı çarpıcı bir şekilde iyileştirildi. Yeni TruePic IX işlemcisinin yüksek görüntü işleme performansı ve AF algoritmasındaki gelişmeler sayesinde, otomatik algılama ve odaklanma gelişti.

Hem serbest hem de stüdyo fotoğrafçılığı için ideal olan gelişmiş Yüz Önceliği ve Göz Önceliği, küçük yüzleri bile tam doğrulukla izler - ayrıca normalde kafanın yanı gibi algılanmanın mümkün olmadığı sahnelerde.

Çeşitli otomatik odaklama seçenekleri
Tekil AF / Ufak AF

Sahnede küçük görünen konular için, Tek AF modunun ızgarası idealdir. Ayrıca, ince, nokta odaklı odaklamanın gerekli olduğu Küçük AF modunda makro fotoğrafçılıkla da çalışır.

Grup 5-nokta
Spor veya hızlı hareket eden konuların fotoğrafını çekiyorsanız, bu mod bir grup insanda orta büyüklükteki bir noktaya odaklanmanıza izin verir.

Grup 9-nokta
Odak alanınızı, daha büyük hareketli nesnelerde veya her türlü etkinlikte olduğu gibi 9 noktaya büyütmek için bu modu seçin.

Grup 25-nokta
Ne kadar çok nokta seçerseniz odak alanı o kadar büyük olur. Bu mod özellikle daha büyük, hızlı hareket eden konular için kullanışlıdır.

121-nokta
Hedefiniz tüm sahne boyunca hareket eden bir grup olduğunda, bu mod çekimi hızlı bir şekilde yakalamak için idealdir.

Özne İzleme Küme Görüntüsü
Hareketli konular için ideal olan bu özellik, E-M1 Mark III’ün AF İzleme işlevini kullanırken odaklamayı kolaylaştırır. Konuyla birlikte hareket eden bir küme ekranı, konunun daima odakta olduğunu onaylamanızı sağlar. E-M1 Mark III ayrıca makro çekim için Süper Nokta AF ve manuel netleme yardımı için Netleme Zirvesi sunar.

Ek otomatik odaklama seçenekleri
Özel AF Hedef modu
AF hedef alanını konunuzun davranışına uyacak şekilde özelleştirin. 11 dikey veya yatay noktadan ve üç seviye dikey ve yatay AF alanı hareketi adımından birini seçin.

C-AF hassasiyet ayarları
Odağı korumadaki performansı artırmak için, konuyu veya sahneyi eşleştirmek için beş izleme hassasiyeti seviyesinden birini seçebilirsiniz.

AF Limitleyici
En hızlı otomatik netleme performansını sunan AF Sınırlayıcı, E-M1 Mark III'ün sahnedeki diğer nesnelere odaklanmasını önlemek için otomatik netleme aralığını sınırlamanızı sağlar. Üç adede kadar AF çalışma aralığı ayarlanabilir ve bunu anında etkinleştirme ve devre dışı bırakma için özel bir kontrol atayabilirsiniz.

Dikey / yatay pozisyonlar için AF uyarlaması
AF Hedef modu seçeneklerini ve AF alanı konumlarını hem yatay hem de dikey çekim konumlarında ayarlayabilirsiniz. Dikey çekim konumunda en fazla konfor için, özel ok tuş takımı, kontrol kadranları ve fonksiyon düğmeleri ile isteğe bağlı HLD-9 Power Battery Grip'i ekleyin.

AF Düşük Yoğunluk Limiti
Bu kullanışlı özellik ile karanlık yerlerde veya düşük kontrastlı nesneler için –6EV * seviyesine kadar yüksek hassasiyetli odaklanma yapın.

Film yapımcıları için üretildi
Sinema benzeri filmler
Mükemmel fotoğraflar gibi E-M1 Mark III ile de harika filmler çekebilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış görüntü sabitleme, elde yapılan kayıt sırasında keskin kalmaları için videolarla da çalışır.

Taşınabilir 4K ve Sinema 4K kaydı
Her koşulda herhangi bir kamera titremesi olmadan yumuşak filmler - 5 eksenli görüntü sabitleme (sensör kaydırma) ve videoya özel elektronik sabitleme kombinasyonu ile mümkündür. Ekstra ekipman kullanmadan yüksek çözünürlüklü 4K ve dijital Sinema 4K'da (4096 x 2160) elde taşınabilir video çekimi sağlar.

OM-Log400
Üretim sonrası ve düzenleme için yapılmış OM-Log400 modu ile renk derecelendirmesinde daha fazla yaratıcı özgürlüğün keyfini çıkarın. Çekim sırasında aşırı pozlama, karanlık kısımlardaki detayların kaybı ve parlak noktalardan endişe etmeden yüksek derecede özgürlük sağlar.

Video için otomatik odaklama
Tekil AF / Ufak AF
Sahnede küçük görünen konular için, Tek AF modunun ızgarası idealdir. Ayrıca, ince, nokta odaklı odaklamanın gerekli olduğu Küçük AF modunda makro fotoğrafçılıkla da çalışır.

Yüksek Hızlı Film (120fps)
Konunun hareketlerini askıya alarak ve videonuza yavaş hareket algısı vererek filminize sinema dinamiği ekleyin. Aynı zamanda, bir Full HD ekranda nefes kesici görüntüleme için Full HD kalitesinde (1920 x 1080) kaydedilir.

Harici cihaz bağlantısı
HDMI monitör bağlantısı
Ciddi videografçılar, otantik video prodüksiyon işleri için bir HDMI monitörü bağlayabilir. 4: 2: 2 çıktı desteği, daha geniş bir renk düzeltme aralığı sağlar. Monitör modu, harici monitör kullanımını mümkün kılar ve Kayıt modu, harici bir kayıt cihazına kaydetmenizi sağlar.

LS-P4 ile Hi-Res ses kaydı
E-M1 Mark III'ünüzü PCM kaydedici LS-P4 ile birleştirin ve videolarınızla daha net ve net bir profesyonel ses elde edin. Mikrofonun yönünü ayarlayarak sesi ses kaynağına zumlayın. Bu, örneğin ormandaki bir telefoto lensle çekim yaparken kuş aramaları gibi doğa kaydı için idealdir.

Profesyonel Çekim
Her zaman doğru an için hazırsınız. Pro Capture, deklanşöre tam basılmadan önce, tam çözünürlüklü RAW formatında 35'e kadar - kareleri kaydetmeye başlar. Bu, fotoğrafçının her zaman yüksek görüntü kalitesinde öngörülemeyen anları yakalamasını sağlar.

Tüm çekim durumları için
Canlı Kompozit / Canlı Ampul / Canlı Zaman modları
Bu üç özellik, uzun pozlama görüntüleriniz üzerinde mükemmel kontrol sağlar. Canlı Kompozit, Canlı Ampul ve Canlı Saat ile uzun pozlamanın doğrudan ekranda veya vizörde nasıl geliştiğini görebilir ve istediğiniz çekim için mükemmel zamanda sonlandırabilirsiniz.

Odak İstifleme ve Basamaklama
Makro veya manzara fotoğrafçılığınızla alan derinliğini arttırın. Tam odaklanmış bir görüntüyü birleştirmek için kullanmak üzere Odak Yığınlama ile 3 ila 15 çekim seçin. Odak Braketi, 999 görüntüye kadar kayıt yapar ve bunlar daha büyük netleme alanı olan bir fotoğraf oluşturmak için Olympus Workspace ile birlikte kullanılabilir.

Titreşimsiz Çekim ve Titreşimsiz Tarama
Titreşimsiz çekim modu, yapay aydınlatma altında oluşabilecek titremenin etkisini azaltır. E-M1 Mark III yapay aydınlatma sıklığını algılayabilir ve çerçeveler arasında eşit olmayan pozlama ve renkleri yumuşatmak için deklanşörü en yüksek parlaklıkta etkinleştirir.

Kamera içi görüntü ayarı
Balıkgözü telafisi
Birinde dört lensin keyfini çıkarın. M.Zuiko Digital ED 8mm F1.8 Fisheye PRO'yu olduğu gibi kullanın veya balık gözü efektini kaldırın ve lensi üç açıklık seçeneğinden birinde geniş açılı bir mercek olarak kullanın. Düzeltme efekti, E-M1 Mark III’ün monitöründe veya vizöründe Canlı Görünüm'de görülebilir.

Keystone telafisi
Mimariyi düz çizgilerle yakalayın, eğimli merceklerle çekim yapmakla aynı efekti elde edin. Etkiler, görüntünün yatay ve dikey yönlerine aynı anda yamuk telafisi ve perspektif geliştirmesi uygulanırken Canlı Görünümde görülebilir.

Yüksek hızlı elektronik vizör
Yüksek hızlı EVF, hızlı hareket eden spor veya vahşi yaşam konunuzu takip eder - maksimum 120fps ve minimum 0,005 saniye gecikme süresi. Arkadan aydınlatmalı veya karanlık sahnelerde çekim yaparken konunuzun ayrıntılarını kontrol etmenizi kolaylaştıran Optik Vizör Simülasyonu (S-OVF) içerir.


Teknik Özellikler

Görüntüleme
Lens Yuvası: Micro Four Thirds
Kamera Biçimi: Micro Four Thirds (2x Kırpma Faktörü)
Gerçek Piksel: 21,8 Megapiksel
Etkili: 20,4 Megapiksel
Maksimum Çözünürlük: 5184 x 3888
En Boy Oranı: 4: 3
Sensör Tipi: MOS
Sensör Boyutu: 17,4 x 13 mm
Görüntü Dosyası Biçimi: JPEG, Raw
Bit Derinliği: 12-Bit
Görüntü Sabitleme: Sensör Kaydırma, 5 Eksen

Pozlama Kontrolü
ISO Hassasiyeti: Otomatik, 200 ila 25600 (Genişletilmiş: 64 ila 25600)
Enstantane Hızı: Mekanik Enstantane 1/8000 ila 60 Saniye, Ampul Modu, Zaman Modu
Elektronik Ön Perde Deklanşörü: 1/320 ila 60 Saniye
Elektronik Deklanşör: 1/32000 - 60 Saniye
Ölçüm Yöntemi: Merkez Ağırlıklı Ortalama, Çok Bölgeli, Nokta
Pozlama Modları: Diyafram Önceliği, Manuel, Program, Obtüratör Önceliği
Pozlama Telafisi: -5 ila +5 EV (1/3, 1/2, 1 EV Adımı)
Ölçüm Aralığı: -2 ila 20 EV
Beyaz Dengesi: Otomatik, Bulutlu, Özel, Flaş, Floresan, Akkor, Kelvin, Gölge, Güneş Işığı, Sualtı
Sürekli Çekim: Mekanik Deklanşör 101 Çerçeveye (Raw) / 134 Kareye (JPEG) kadar 20,4 MP'de 15 fps'ye kadar 286 Kareye (Raw) / Sınırsız Kareye (JPEG) kadar 20,4 MP'de 10 fps'ye kadar
Elektronik Deklanşör: 50 Kareye (Raw) / 50 Kareye (JPEG) kadar 20,4 MP'de 60 fps'ye kadar 76 Kareye (Raw) / 90 Kareye (JPEG) kadar 20,4 MP'de 18 fps'ye kadar
Aralıklı Kayıt: Evet
Zamanlayıcı: 2/12 Saniye Gecikme

Video
Kayıt Modları: 24.00p'de [237 Mb / s] MOV / H.264 DCI 4K (4096 x 2160) | 23,976p / 25p / 29,97p'de [UHD 4K (3840 x 2160) [102 Mb / s]
23,976p / 25p / 29,97p / 50p / 59,94p / 119,88p'de [18 - 200 Mb / s] Full HD (1920 x 1080) | 23,976p / 25p / 29,97p / 50p / 59,94p'de HD (1280 x 720) [10 ila 102 Mb / s]
Harici Kayıt Modları: 4: 2: 2 8-Bit | DCI 4K (4096 x 2160) | UHD 4K (3840 x 2160) | Full HD (1920 x 1080) | HD (1280 x 720)
Kayıt Sınırı: 29 Dakikaya Kadar
Video Kodlama: NTSC / PAL
Ses Kaydı: Dahili Mikrofon (Stereo) / Harici Mikrofon Girişi (Stereo)
Ses Dosyası Biçimi: Doğrusal PCM (Stereo)

Odaklama
Odak Türü: Otomatik ve Manuel Odaklama
Odak Modu: Sürekli-Servo AF (C), Manuel Odaklama (M), Tek Servo AF (S)
Otomatik Netleme Noktaları Faz Algılama: 121 (121 Çapraz Tip)
Kontrast Algılama: 121
Otomatik Netleme Hassasiyeti: -3,5 ila +20 EV

Vizör ve Monitör
Vizör Tipi: Elektronik (OLED)
Vizör Çözünürlüğü: 2.360.000 Nokta
Vizör Göz Noktası: 21 mm
Vizör Kapsamı:% 100
Vizör Büyütme: Yaklaşık. 0.74x
Diyoptri Ayarı: -4 ila +2
Monitör Boyutu: 3 "
Monitör Çözünürlüğü: 1.037.000 Dot
Monitör Tipi: Eklemli Dokunmatik Ekran LCD

Flaş
Dahili Flaş: Hayır
Flaş Modları: Dolgu Flaşı, İlk Perde Senkronizasyonu, Manuel, Kapalı, Kırmızı Göz Azaltma, İkinci Perde Senkronizasyonu, Yavaş Senk, Yavaş Senkron / Kırmızı Göz Azaltma
Maksimum Senkronizasyon Hızı: 1/250 Saniye
Flaş Telafisi: -3 ila +3 EV (1/3, 1/2, 1 EV Adımı)
Özel Flaş Sistemi: TTL
Harici Flaş Bağlantısı: Hot Shoe, PC Terminali

Arayüz
Bellek Kartı Yuvası: Yuva 1: SD / SDHC / SDXC (UHS-II)
Yuva 2: SD / SDHC / SDXC (UHS-I)
Bağlanabilirlik: USB Type-C (USB 3.0), HDMI D (Mikro), 3,5 mm Kulaklık, 3,5 mm Mikrofon, 2,5 mm Sub-Mini, PC Sync Soketi
Kablosuz: Wi-Fi / Bluetooth
GPS: Hayır

Fiziksel
Pil: 1 x BLH-1 Şarj Edilebilir Lityum İyon, 7.4 VDC, 1720 mAh (Yaklaşık 420 Çekim)
Boyutlar (G x Y x D): 134,1 x 90,9 x 68,9 mm
Ağırlık: 580 g (Pil ve Hafızalı Gövde)


Bu kitin içeriği:
Olympus E-M1 Mark III Kamera gövdesi (Siyah)
FL‑LM3 Flaş
BLH‑1 Şarj edilebilir Lityum-Iyon pil
BCH‑1 Pil Şarj Cihazı
Omuz Askısı
Micro Four Thirds gövde kapağı (BC‑2)
CC‑1 Kablo Tutucu
CB‑USB11 USB kablo
İşlem Talimatları
Garanti Kartı