Samyang AF 24-70mm f/2.8 Lens(SONY E AYNASIZ)
Samyang AF 24-70mm f/2.8 Lens(SONY E AYNASIZ)
Samyang AF 24-70mm f/2.8 Lens(SONY E AYNASIZ)
Samyang AF 24-70mm f/2.8 Lens(SONY E AYNASIZ)

Samyang AF 24-70mm f/2.8 Lens(SONY E AYNASIZ)

Marka : SAMYANG
Fiyat : ₺13.799,00(KDV Dahil)

Samyang Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Samyang Yetkili Satıcısı 

:
Samyang AF 24-70mm f/2.8 Lens (Sony E)-24 AY GARANTİLİ.

 

 

samyang af 24-70mm lens fiyatı 

 

Samyang Optics'in ilk zoom lensi

 

Bu yıl Samyang Optics kuruluşundan bu yana 50. yılını kutluyor ve ilk Zoom modeliyle dönüm noktası niteliğinde bir olaya imza atıyor.

 

Başlangıçta manuel odaklamalı bir lens uzmanı olan Samyang, ürün yelpazesini 2016 yılında 45. yıl dönümünü kutlarken otomatik odaklama modellerini de içerecek şekilde genişletti. 5 yıllık derinlemesine araştırma ve müşterilerle iletişimin ardından Samyang, hepsi bir arada Zoom'u piyasaya sürerek kitlesel pazara bir adım daha yaklaşmaya ve daha fazla sayıda fotoğrafçının ihtiyaçlarını karşılamaya karar verdi.

 

Lens standartları sürekli değişiyor ve Samyang, bu AF 24-70mm F2.8 FE lensi tüm zamanların en çok yönlü ve evrensel lensi olarak piyasaya sürüyor. Bazıları pazarın halihazırda benzer odak uzunluklarıyla dolu olduğunu düşünebilir, ancak Samyang yenilik yapmak için ek özellikler geliştirdi:

Videonun yanı sıra olağanüstü fotoğraflar çekmek için uygun hepsi bir arada bir zoom lensi geliştirdi ve bir fotoğraf zoom lensine video çekimi için optimize edilmiş çeşitli özellikler ekledi. Bu, yalnızca fotoğrafçılığın değil, aynı zamanda video çekiminin esnekliğine de ihtiyaç duyan kullanıcıların trend değişimini etkili bir şekilde yakalar.

 

Video çekimi ve videoya özel işlevler için tüketici ihtiyaçlarını yansıtan zoom lensine ek olarak, Samyang'a özel aksesuarlar, kullanıcıların bu yeni Samyang zoom lensi ile mevcut profesyonel Cine lenslerinde bulunan işlevlerden daha fazla yararlanmasına olanak tanır.