Saramonic Blink500 Pro B4 iPhone İçin Çift Konuşmacılı Kablosuz Yaka Mikrofonu
Saramonic Blink500 Pro B4 iPhone İçin Çift Konuşmacılı Kablosuz Yaka Mikrofonu
Saramonic Blink500 Pro B4 iPhone İçin Çift Konuşmacılı Kablosuz Yaka Mikrofonu
Saramonic Blink500 Pro B4 iPhone İçin Çift Konuşmacılı Kablosuz Yaka Mikrofonu
Saramonic Blink500 Pro B4 iPhone İçin Çift Konuşmacılı Kablosuz Yaka Mikrofonu
Saramonic Blink500 Pro B4 iPhone İçin Çift Konuşmacılı Kablosuz Yaka Mikrofonu

Saramonic Blink500 Pro B4 iPhone İçin iKİ Konuşmacılı Kablosuz Yaka Mikrofonu

Marka : SARAMONİC
Fiyat : ₺5.799,00(KDV Dahil)

Saramonic Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Saramonic Yetkili Satıcısı

:

Saramonic Blink500 Pro B4 iPhone İçin Çift Konuşmacılı Kablosuz Yaka Mikrofonu

Blink500 Pro B4(1×Blink500 Pro RXDi +2×Blink500 Pro TX)
Kameramanlar, Gazeteciler, Vlogger'lar için
2 Omni Lav Mikrofonu ve Dahili Omni Mikrofonu
2 Ultra Kompakt Klipsli Pro Vericiler
Ultra Kompakt 2 Kanallı Plug-In Alıcı
iOS Cihazlar için Lightning Konnektör
Kullanımı Kolay, Bilgilendirici OLED Ekranlar
Sessiz İşlevi, Mono/Stereo Çıkış Modu
TX: Dahili 8 Saatlik Pil, Şarj Kutusu
RX: Bus Powered, Özel Kulaklık Çıkışı
18 Sistem Aynı Anda Maks, 328' Aralığa Kadar

Standart Blink 500'ün ultra kompakt ve kullanımı olağanüstü kolay doğasını net OLED ekranlar, mono/stereo çıkış modları, %60 daha uzun pil ömrü ve çalışma aralığını ikiye katlama gibi üst düzey lükslerle birleştiren Saramonic Blink 500 Pro B4 gerçek kablosuz mikrofon sistemi, bütçe bilincine sahip içerik oluşturuculara, sürekli kameramanlara ve mobil gazetecilere, Lightning bağlantı noktasıyla donatılmış bir iPhone veya iPad'e iki nesneyi kaydetmek için profesyonel düzeyde, her şey dahil bir çözüm sunar.

Blink 500 Pro B4, kameralar ve mobil cihazlardaki yerleşik mikrofonlara kıyasla önemli ölçüde iyileştirilmiş ses kalitesi sunmakla kalmaz, aynı zamanda daha yüksek sinyal-gürültü oranı ve daha hassas entegresi ile orijinal Blink 500'ün ses kalitesini yükseltir. mikrofon. Artı, Pro verici artık sese dokunmak zorunda kalmadan anında sessize alma/sesi açma işlemleri için dokunsal bir işleve sahiptir ve alıcı, kayıt cihazınızla olan bağlantıyı kesmeden gerçek zamanlı ses izlemeye izin veren özel bir kulaklık çıkışına sahiptir.

Blink 500 Pro B4 dijital sistemi, herkes için kullanıma hazır çalışırlık sağlar; Tek tıkla hızlı eşleştirme ve vericinin 8 saatlik dahili pili sayesinde, zaman alan yapılandırmalar yerine içeriğinize odaklanabilirsiniz. Ekstra uzun çekimler için her vericiye dahili piliyle veya USB üzerinden güç verin. Pilin yeniden şarj edilmesi, USB üzerinden veya vericileri ürünle birlikte verilen hızlı şarj kutusuna bırakarak yapılabilir. Alıcı veri yolundan güç alır, bu nedenle asla şarj edilmesi gerekmez.

Aynı derecede basit, küçük ve çok yönlü olan Blink 500 Pro B4, herhangi bir yerde mevcut ve net konuşmayı kaydetmek için gereken her şeyi size sunar. İki adet klipsli verici (her biri yerleşik bir mikrofon ve klipsli çok yönlü yaka mikrofonu ile), doğrudan mobil cihazınıza takılan çift kanallı bir alıcı, şarj kabloları, köpük ve tüylü ön rüzgarlıklar ve bu özel şarj elde edersiniz. durum. Kaçak çalışan bir kameraman, YouTube içerik yaratıcısı veya hevesli bir vlogger olun, Blink 500 Pro B4, kablosuz sesinizi kısa sürede profesyonel hale getirebilir.


Blink 500 ve Blink 500 Pro Karşılaştırma
Bir dizi profesyonel düzeyde özellik ile Blink 500 Pro, dünya çapındaki ileri düzey kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap ediyor. Standart Blink 500 ile aynı 2.4 GHz çalışma frekansını ve çok küçük fizikselliği paylaşmasına rağmen, Blink 500 Pro şaşırtıcı geliştirmelerle doludur.

%60 daha uzun pil ömrü
Çalışma aralığını ikiye katlayın
Çift amaçlı şarj/taşıma çantası
Net, bilgilendirici OLED ekranlar
Alıcıda özel 3,5 mm kulaklık çıkışı
Seçilebilir mono veya stereo alıcı çıkış modu
3,5 mm verici girişi, mikrofon veya hat düzeyinde sinyali kabul eder
Dokunsal verici sessiz işlevi
Artan sinyal-gürültü oranı
Vericinin yerleşik mikrofonu için yüksek hassasiyet
Dış mekan kullanımı için ideal olan vericiler için tüylü ön rüzgarlık


Blink 500 Pro B4 İnceleme
Her bir ultra kompakt klipsli vericiyi, yerleşik mikrofon elemanıyla gerçek bir kablosuz mikrofon olarak veya sağlanan klipsli yaka mikrofonuyla bir vücut tipi verici olarak kullanın.
Ultra kompakt çift kanallı alıcı, doğrudan iOS cihazınızın Lightning bağlantı noktasına takılarak iPhone veya iPad'inizle sorunsuz bir şekilde çalışmasına izin verir; pil, kablo veya klips gerekmez.
Güvenilir kablosuz ses işlevine anında erişmek için alıcıyı takın ve vericileri açın.
Dahili pillerini rahatça şarj etmek ve OLED ekranlarında gerçek zamanlı şarj durumunu görüntülemek için vericileri verilen hızlı şarj kutusuna bırakın.


Bağlan, Güçlendir ve Kullan
Alıcı ve vericiler tek bir tıklamayla kolayca eşleştirilebildiğinden, Blink 500 Pro sistemi herkes için her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Videografçılar, vlogger'lar, YouTuber'lar ve mobil gazeteciler, Blink 500 Pro'nun güçlü çalışma tarzından yararlanacak.
Gelişmiş teknoloji, kesintileri önlemek için kanal değiştirmek gibi karmaşık görevleri görünmez bir şekilde halleder ve sizi sıkıcı manuel yapılandırma gerektirmeyen basitleştirilmiş ve basit bir sistemle baş başa bırakır.

Kaliteli Ses
Blink 500 Pro sistemleri, size bütçeye uygun bir fiyat noktasında kaliteli ses sunmak için ses mühendisleri tarafından dünya çapında kullanılan aynı ses standardı olan 24 bit / 44,1 kHz çözünürlük kullanır.
Kameralar ve mobil cihazlardaki yerleşik mikrofonlarla karşılaştırıldığında, Blink 500 Pro sistemleri, daha az gürültüyle önemli ölçüde iyileştirilmiş aslına uygunluk ve netlik sunar.
Özneleriniz çok farklı ses seviyelerinde konuşabileceğinden, Saramonic, sinyal seviyesinin hızlı ve zahmetsizce ayarlanmasını sağlamak için Blink 500 Pro TX'i özel kazanç düğmeleriyle donattı. Sesi ayarlamak zorunda kalmadan sinyali aceleyle kesmek için dokunsal sessiz işlevini kullanın.
Ayrı bir 3,5 mm kulaklık bağlantı noktasına sahip Blink 500 Pro RXDi, hızlı monitör kontrolleri ve sorun giderme için aynı anda kulaklıkları çalıştırabilir.
Alıcı, seçilebilir bir mono/stereo çıkış moduna sahiptir ve bir vericiden cihazınızın her iki giriş kanalına (mono mod aracılığıyla) veya iki vericiden cihazınızın ayrı giriş kanallarına (stereo modu aracılığıyla) uygun şekilde sinyal beslemesine izin verir.
Blink 500 Pro RXDi, doğrudan cihazınızın Lightning bağlantı noktasına bağlanarak, vericinizden kayıt cihazınıza kadar dijital sinyalin bütünlüğünü korumak için gereksiz D/A ve A/D dönüşümünü önler. 16-bit / 48 kHz'de iOS cihazınıza dijital sinyal gönderir.

1 veya 2 Kişilik Çekimler için Mükemmel
Blink 500 Pro RXDi çift kanallı bir alıcı olduğundan, her iki Blink 500 Pro TX kablosuz vericiyi aynı anda kullanabilir. Bunun ötesine geçmeniz gerekiyorsa, 36 adede kadar kablosuz mikrofonu barındırmak için aynı anda 18 adede kadar Blink 500 Pro sistemi kullanabilirsiniz.
Her Blink 500 Pro sistemi, bir çift kanallı alıcı ve iki adede kadar verici içerebilir. Kamera montajlı (Blink 500 Pro RX), Lightning (Blink 500 Pro RXDi) veya USB Type-C (Blink 500 Pro RXUC) alıcılar arasından seçim yapın.

Gerçek Kablosuz Çalışma için Dahili Mikrofon
Blink 500 Pro TX, net ve doğal ses tonunu yakalayan çok yönlü bir alma modeline sahip yerleşik bir minyatür yoğunlaştırıcı mikrofona sahiptir. Vericinin ultra kompakt muhafazası sayesinde, giysiye tutturabilir, gömlek cebine kaydırabilir, bir podyuma yerleştirebilir veya elinizde tutabilirsiniz. Standart Blink 500 TX'deki yerleşik mikrofonla karşılaştırıldığında, Pro'nun yerleşik mikrofonu, daha güçlü bir sinyal seviyesi üretmek için daha yüksek hassasiyet sunar.
Vericinin 3,5 mm girişi, mikrofon veya hat hattı sinyalini kabul edebilir, bu da onu yaka mikrofonu veya bir mikser veya alıcıdan gelen ses beslemesi gibi çeşitli harici kaynakları tam olarak barındırabilir hale getirir.

Yaka Mikrofonu Dahil
Maksimum görsel takdir için Blink 500 Pro TX'i, verilen yaka mikrofonu ile geleneksel vücut tipi verici olarak kullanın. Çok amaçlı mikrofonu bir yakaya veya yakaya tutturun, ardından vericinin 3,5 mm girişine takın; verici otomatik olarak harici mikrofona geçer, böylece giriş kaynağını seçmekle uğraşmanıza gerek kalmaz.
Yaka mikrofonu, hafif rüzgar, nefesler ve klima sistemlerinin neden olduğu gürültüyü azaltan bir köpük ön rüzgarlık içerir. Daha güçlü rüzgar gürültüsünün daha iyi azaltılması için, Saramonic LM-WS gibi ayrı olarak temin edilebilen tüylü bir ön rüzgarlık (diğer adıyla windjammer) mikrofona takılabilir.

Kararlı ve Basit 2,4 GHz Dijital Kablosuz
Tipik analog kablosuz sistemler TV ve radyo dalgalarından kaynaklanan parazitlere karşı duyarlıyken, Blink 500 Pro dijital sistemi, televizyon, radyo yayınları ve UHF kablosuz mikrofon sistemlerinin ötesindeki frekansları kaplayan 2,4 GHz bandında çalışarak bunu önler.
2,4 GHz spektrumunda, Blink 500 Pro, standart Blink 500'ün maksimum mesafesini iki katına çıkararak, 328 fit'e kadar görüş hattı mesafesinde gürültüyü ve kesintileri azaltmak için otomatik kanal atlama özelliğine sahiptir. Optimum performans için, sınırlı Wi-Fi / 2,4 GHz trafiği ve minimum fiziksel engeller önerilir.

Her Yere Hazır
Lisanslama veya frekans seçme konusunda endişelenmeyin; Blink 500 Pro sistemi, lisans gerektirmeyen 2,4 GHz bandını kullanır, böylece dünyanın her yerine gidebilir ve güvenilir, tamamen işlevsel bir kablosuz sisteme sahip olabilirsiniz.

OLED Ekranlar
Blink 500 Pro verici, yüksek kontrastlı 128 x 64 piksel OLED ekranla donatılmıştır, bu da içe aktarma ayarlarının iç ve dış mekanlarda tutarlı görünürlüğünü sağlar.
Verici Ekranı: Pil ölçer, sinyal gücü, gerçek zamanlı ses ekranı ve daha fazlası

Diğer özellikler
Hafif, ultra kompakt muhafazalar
İnce eklenti alıcı, bir gimbalın çalışmasına müdahale etmez
MFi sertifikalı Apple Lightning erkek konektör, doğrudan cihazınızın Lightning bağlantı noktasına takılır
Dahili 8 saatlik lityum iyon pil (vericide), bir günde ekstra uzun çekimlere veya birden fazla koş ve silah konserine devam etmenizi sağlar
Pili yeniden şarj etmek ve uzun süreli güç sağlamak için vericide mikro USB bağlantısı
Basit güç bağlantısı için şarj kutusundaki USB Type-C bağlantı noktası
Şarj kutusundaki şarj edilebilir 2000 mAh dahili pil, sisteminizi her yerde şarj etmenizi sağlar.
Her alıcıyla en fazla iki verici kullanın
Aynı ortamda aynı anda 18 sisteme kadar çalıştırın


Teknik Özellikler

Blink500 Pro RXDi
İletim Türü: 2.4GHz Dijital Frekans
Modülasyon: GFSK
Çalışma Aralığı: 328′(100m)'ye kadar
Ses Çıkışı Konektörü: MFi Onaylı Lightning konektörü
Güç Gereksinimleri: iOS Cihazları Tarafından Sağlanır
Diğer işlevler: 3,5 mm kulaklık jakı, Mono/Stereo anahtarı
Anten: PiFA Anteni
Yaklaşık ağırlık. 16.5g(0.58oz)
Boyutlar: 31×82×12mm
Çalışma Sıcaklığı: 0℃ ila 50℃
Depolama Sıcaklığı : -20℃ ila 55℃