Saramonic Blink500 Pro B5 USB Type-C İçin Tek Konuşmacılı Kablosuz Yaka Mikrofonu
Saramonic Blink500 Pro B5 USB Type-C İçin Tek Konuşmacılı Kablosuz Yaka Mikrofonu
Saramonic Blink500 Pro B5 USB Type-C İçin Tek Konuşmacılı Kablosuz Yaka Mikrofonu
Saramonic Blink500 Pro B5 USB Type-C İçin Tek Konuşmacılı Kablosuz Yaka Mikrofonu
Saramonic Blink500 Pro B5 USB Type-C İçin Tek Konuşmacılı Kablosuz Yaka Mikrofonu
Saramonic Blink500 Pro B5 USB Type-C İçin Tek Konuşmacılı Kablosuz Yaka Mikrofonu

Saramonic Blink500 Pro B5 USB Type-C Tek Konuşmacılı Kablosuz Yaka Mikrofonu

Marka : SARAMONİC
Fiyat : ₺3.749,00(KDV Dahil)

Saramonic Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Saramonic Yetkili Satıcısı

:

 

Saramonic Blink500 Pro B5 USB Type-C İçin Tek Konuşmacılı Kablosuz Yaka Mikrofonu

Android uyumlu tek konuşmacılı kablosuz yaka ve el mikrofonu
70 metreye kadar çekim imkanı
8 saate kadar pil ömrü
Dijital 2,4 GHz bandından hızlı ve güvenilir bağlantı
OLED ekran
Harici mikrofon girişi
Kulaklık girişi
Seçilebilir Mono/Stereo modu
Pakete deadcat, windscreen ve yaka mikrofonu dahildir

 


 

Standart Blink 500'ün ultra kompakt ve kullanımı olağanüstü kolay doğasını net OLED ekranlar, mono/stereo çıkış modları, %60 daha uzun pil ömrü ve çalışma aralığını ikiye katlama gibi üst düzey lükslerle birleştiren Saramonic Blink 500 Pro B5 gerçek kablosuz mikrofon sistemi, bütçe bilincine sahip içerik oluşturuculara, sürekli kameramanlara ve mobil gazetecilere, bir konuyu bir Android akıllı telefona/tablete, iPad Pro'ya, iPad Air'e veya bilgisayara kaydetmek için profesyonel düzeyde, her şey dahil bir çözüm sunar. bir USB Type-C bağlantı noktası ile donatılmıştır.

Blink 500 Pro B5, kameralarda ve mobil cihazlarda yerleşik mikrofonlara kıyasla önemli ölçüde iyileştirilmiş ses kalitesi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda daha yüksek sinyal-gürültü oranı ve daha hassas entegre ile orijinal Blink 500'ün ses kalitesini yükseltir. mikrofon. Ayrıca, Pro verici artık ses düzeyine dokunmak zorunda kalmadan anında sessize alma/sessiz açma işlemleri için dokunsal bir işleve sahiptir ve alıcı, kayıt cihazınızla olan bağlantıyı kesmeden gerçek zamanlı ses izlemeye olanak tanıyan özel bir kulaklık çıkışına sahiptir.

Blink 500 Pro B5 dijital sistemi, herkes için kullanıma hazır çalışırlık sağlar; Tek tıkla hızlı eşleştirme ve vericinin 8 saatlik dahili pili sayesinde, zaman alan yapılandırmalar yerine içeriğinize odaklanabilirsiniz. Ekstra uzun çekimler için vericiye dahili piliyle veya USB üzerinden güç verin. Pilin yeniden şarj edilmesi, USB üzerinden veya vericiyi ürünle birlikte verilen hızlı şarj kutusuna bırakarak yapılabilir. Alıcı veri yolundan güç alır, bu nedenle asla şarj edilmesi gerekmez.

Aynı derecede basit, küçük ve çok yönlü olan Blink 500 Pro B5, herhangi bir yerde mevcut ve net konuşmayı kaydetmek için gereken her şeyi size sunar. Dahili mikrofonu ve klipsli omni yaka mikrofonu olan bir klipsli verici, doğrudan mobil cihazınıza takılan çift kanallı bir alıcı, şarj kabloları, köpük ve tüylü ön rüzgarlıklar ve bu özel şarj kutusu elde edersiniz. Kaçak çalışan bir kameraman, YouTube içerik yaratıcısı veya hevesli bir vlogger olun, Blink 500 Pro B5 kablosuz sesinizi kısa sürede profesyonel hale getirebilir.

 


 

Blink 500 vs Blink 500 Pro
Bir dizi profesyonel düzeyde özellik ile Blink 500 Pro, dünya çapındaki ileri düzey kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap ediyor. Standart Blink 500 ile aynı 2.4 GHz çalışma frekansını ve çok küçük fizikselliği paylaşmasına rağmen, Blink 500 Pro şaşırtıcı geliştirmelerle doludur.
%60 daha uzun pil ömrü
Çalışma aralığını ikiye katlayın
Çift amaçlı şarj/taşıma çantası
Net, bilgilendirici OLED ekranlar
Alıcıda özel 3,5 mm kulaklık çıkışı
Seçilebilir mono veya stereo alıcı çıkış modu
3,5 mm verici girişi, mikrofon veya hat düzeyinde sinyali kabul eder
Dokunsal verici sessiz işlevi
Artan sinyal-gürültü oranı
Vericinin yerleşik mikrofonu için yüksek hassasiyet
Verici için tüylü ön rüzgarlık, dış mekan kullanımı için ideal

Blink 500 Pro B5'i Paketinden Çıkarma
Ultra kompakt klipsli vericiyi, yerleşik mikrofon elemanıyla gerçek bir kablosuz mikrofon olarak veya sağlanan klipsli yaka mikrofonuyla bir vücut tipi verici olarak kullanın.
Ultra kompakt çift kanallı alıcı, doğrudan cihazınızın USB Type-C bağlantı noktasına takılır ve Android akıllı telefonunuz/tabletiniz, iPad Pro, iPad Air veya bir USB Type-C bağlantı noktasına sahip bilgisayar ile sorunsuz bir şekilde çalışmasına olanak tanır; pil, kablo ve veya klipler gereklidir.
Güvenilir kablosuz ses işlevine anında erişmek için alıcıyı takın ve vericiyi açın.
Dahili pilini rahatça şarj etmek ve gerçek zamanlı şarj durumunu OLED ekranında görüntülemek için vericiyi verilen hızlı şarj kutusuna bırakın.

Bağlan, Güçlendir ve Kullan
Alıcı ve vericinin tek bir tıklamayla kolayca eşleştirilmesiyle, Blink 500 Pro sistemi herkes için her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Videografçılar, vlogger'lar, YouTuber'lar ve mobil gazeteciler, Blink 500 Pro'nun güçlü çalışma tarzından yararlanacak.
Gelişmiş teknoloji, kesintileri önlemek için kanal değiştirmek gibi karmaşık görevleri görünmez bir şekilde halleder ve sizi sıkıcı manuel yapılandırma gerektirmeyen basitleştirilmiş ve basit bir sistemle baş başa bırakır.

Kaliteli Ses
Blink 500 Pro sistemleri, size bütçeye uygun bir fiyat noktasında kaliteli ses sunmak için ses mühendisleri tarafından dünya çapında kullanılan aynı ses standardı olan 24 bit / 44,1 kHz çözünürlük kullanır.
Kameralar ve mobil cihazlardaki yerleşik mikrofonlarla karşılaştırıldığında, Blink 500 Pro sistemleri, daha az gürültüyle önemli ölçüde iyileştirilmiş aslına uygunluk ve netlik sunar.
Özneleriniz çok farklı ses seviyelerinde konuşabileceğinden, Saramonic, sinyal seviyesinin hızlı ve zahmetsizce ayarlanmasını sağlamak için Blink 500 Pro TX'i özel kazanç düğmeleriyle donattı. Sesi ayarlamak zorunda kalmadan sinyali aceleyle kesmek için dokunsal sessiz işlevini kullanın.
Ayrı bir 3,5 mm kulaklık bağlantı noktasına sahip Blink 500 Pro RXUC, hızlı monitör kontrolleri ve sorun giderme için aynı anda kulaklıkları çalıştırabilir.
Alıcı, seçilebilir bir mono/stereo çıkış moduna sahiptir ve bir vericiden cihazınızın her iki giriş kanalına (mono mod aracılığıyla) veya iki vericiden cihazınızın ayrı giriş kanallarına (stereo modu aracılığıyla) uygun şekilde sinyal beslemesine izin verir.
Blink 500 Pro RXUC, doğrudan cihazınızın USB Type-C bağlantı noktasına bağlanarak, vericinizden kayıt cihazınıza kadar dijital sinyalin bütünlüğünü korumak için gereksiz D/A ve A/D dönüşümünü önler. 16-bit / 48 kHz'de USB Type-C cihazınıza dijital sinyal gönderir.

1 veya 2 Kişilik Çekimler için Mükemmel
Blink 500 Pro RXUC çift kanallı bir alıcı olduğundan, aynı anda iki Blink 500 Pro TX kablosuz vericiyi işleyebilir (ikinci verici ayrıca satılır). Bunun ötesine geçmeniz gerekiyorsa, 36 adede kadar kablosuz mikrofonu barındırmak için aynı anda 18 adede kadar Blink 500 Pro sistemi kullanabilirsiniz.
Her Blink 500 Pro sistemi, bir çift kanallı alıcı ve iki adede kadar verici içerebilir. Kamera montajlı (Blink 500 Pro RX), Lightning (Blink 500 Pro RXDi) veya USB Type-C (Blink 500 Pro RXUC) alıcılar arasından seçim yapın.

Gerçek Kablosuz Çalışma için Dahili Mikrofon
Blink 500 Pro TX, net ve doğal ses tonunu yakalayan çok yönlü bir alma modeline sahip yerleşik bir minyatür yoğunlaştırıcı mikrofona sahiptir. Vericinin ultra kompakt muhafazası sayesinde, giysiye tutturabilir, gömlek cebine kaydırabilir, bir podyuma yerleştirebilir veya elinizde tutabilirsiniz. Standart Blink 500 TX'deki yerleşik mikrofonla karşılaştırıldığında, Pro'nun yerleşik mikrofonu, daha güçlü bir sinyal seviyesi üretmek için daha yüksek hassasiyet sunar.
Vericinin 3,5 mm girişi, mikrofon veya hat hattı sinyalini kabul edebilir, bu da onu yaka mikrofonu veya bir mikser veya alıcıdan gelen ses beslemesi gibi çeşitli harici kaynakları tam olarak barındırabilir hale getirir.

Yaka Mikrofonu Dahil
Maksimum görsel takdir için Blink 500 Pro TX'i, verilen yaka mikrofonu ile geleneksel vücut tipi verici olarak kullanın. Çok amaçlı mikrofonu bir yakaya veya yakaya tutturun, ardından vericinin 3,5 mm girişine takın; verici otomatik olarak harici mikrofona geçer, böylece giriş kaynağını seçmekle uğraşmanıza gerek kalmaz.
Yaka mikrofonu, hafif rüzgar, nefesler ve klima sistemlerinin neden olduğu gürültüyü azaltan bir köpük ön rüzgarlık içerir. Daha güçlü rüzgar gürültüsünün daha iyi azaltılması için, mikrofona Saramonic LM-WS gibi ayrı olarak temin edilebilen tüylü bir ön rüzgarlık (diğer adıyla windjammer) takılabilir.

Kararlı ve Basit 2.4 GHz Dijital Kablosuz
Tipik analog kablosuz sistemler, TV ve radyo dalgalarından kaynaklanan parazitlere karşı duyarlıyken, Blink 500 Pro dijital sistemi, televizyon, radyo yayınları ve UHF kablosuz mikrofon sistemlerinin ötesindeki frekansları kaplayan 2,4 GHz bandında çalışarak bunu önler.
2,4 GHz spektrumunda, Blink 500 Pro, standart Blink 500'ün maksimum mesafesini iki katına çıkararak, 328 fit'e kadar görüş hattı mesafesinde gürültüyü ve kesintileri azaltmak için otomatik kanal atlama özelliğine sahiptir. Optimum performans için, sınırlı Wi-Fi / 2,4 GHz trafiği ve minimum fiziksel engeller önerilir.

Her Yere Hazır
Lisanslama veya frekans seçme konusunda endişelenmeyin; Blink 500 Pro sistemi, lisans gerektirmeyen 2,4 GHz bandını kullanır, böylece dünyanın her yerine gidebilir ve güvenilir, tamamen işlevsel bir kablosuz sisteme sahip olabilirsiniz.

OLED Ekranlar
Blink 500 Pro verici, yüksek kontrastlı 128 x 64 piksel OLED ekranla donatılmıştır, bu da içe aktarma ayarlarının iç ve dış mekanlarda tutarlı görünürlüğünü sağlar.
Verici Ekranı: Pil ölçer, sinyal gücü, gerçek zamanlı ses ekranı ve daha fazlası
Alıcı Ekranı: Alıcı ve iki adede kadar verici için pil ölçerler, sinyal gücü, çıkış modu ve daha fazlası

Diğer özellikler
Hafif, ultra kompakt muhafazalar
İnce eklenti alıcı, bir gimbalın çalışmasına müdahale etmez
USB Type-C erkek konektör, doğrudan cihazınızın USB Type-C bağlantı noktasına takılır
Dahili 8 saatlik lityum iyon pil (vericide), bir günde ekstra uzun çekimlere veya birden fazla koş ve silah gösterilerine devam etmenizi sağlar
Pili yeniden şarj etmek ve uzun süreli güç sağlamak için vericide mikro USB bağlantısı
Basit güç bağlantısı için şarj kutusundaki USB Type-C bağlantı noktası
Şarj kutusundaki 2000 mAh şarj edilebilir dahili pil, sisteminizi her yerde şarj etmenizi sağlar
Her alıcıyla en fazla iki verici kullanın
Aynı ortamda aynı anda 18 sisteme kadar çalıştırın

 


 

Saramonic BLINK500PR Teknik Özellikleri

Sistem
Kablosuz İletim: Dijital 2,4 GHz
RF Kanal Sayısı: 18
Birlikte Verilen Vericiler: 1 x Mikrofonlu Klipsli
Çeşitlilik: Çeşitlilik Yok
RF Frekans Bandı: 2400 - 2483,5 MHz
RF Bant Genişliği: 83,5 MHz'e kadar
RF Kanal Tarama: Otomatik Tarama
Maksimum Çalışma Aralığı: 328' / 100 m (Görüş Hattı)
Kurulum Başına Maksimum Sistem: 18
Bluetooth: Üretici Tarafından Belirtilmemiş
Örnekleme Hızı/Çözünürlük: 44,1 kHz / 24-Bit
Gecikme: 12 ms
Şifreleme: Yok
Modülasyon: GFSK

Alıcı Ünitesi
Form Faktörü: Jaklı
Montaj Seçenekleri: Jaklı
Anten: 1 x Dahili
Ses Kanal Sayısı: 2
Ses G/Ç: 1 x 1/8" / 3,5 mm TRS Kadın Dengesiz Kulaklık

çıkış
Fantom Güç Koruması: Yok
Ağ G/Ç: Yok
Kelime Saati G/Ç: Yok
USB/Yıldırım Bağlantısı: 1 x USB Type-C (Ses, Veri Yolu Gücü)
Güç Gereksinimleri: Veri Yolu Gücü (USB)
Ekran ve Göstergeler: 1 x LED
Çalışma Sıcaklığı: 32 - 122°F / 0 - 50°C
Depolama Sıcaklığı: -4 ila 131°F / -20 ila 55°C
Boyutlar: 3,2 x 0,5 x 1,2" / 8,1 x 1,3 x 3 cm
Ağırlık: 0,6 oz / 17 gr

Verici Ünitesi
Form Faktörü: Mikrofonlu Klipsli
RF Çıkış Gücü: 10 mW
Ses G/Ç: 1 x 1/8" / 3,5 mm TRS Dişi Dengesiz Giriş
Ped: Yok
Sessize Alma: Sessiz Anahtarı
Ses Giriş Seviyesi: -42 ila -30 dBV (0 dB Kazançta)
Otomatik Seviye Kontrolü: Hayır
Sinyal İşleme: Yok
Senkronizasyon Yöntemi: IR
Anten: 1 x Dahili
Güç Gereksinimleri: Pil veya Veri Yolu Gücü (USB)
Pil Türü: 1 x Dahili Şarj Edilebilir (Dahil, Değiştirilemez)
Pil Şarj Süresi: 3 Saat
Yaklaşık. Pil Ömrü: 8 Saat
USB/Yıldırım Bağlantısı: 1 x Micro-USB (Bus Power, Şarj)
Ekran ve Göstergeler: 1 x OLED (Ses Seviyesi, Pil Durumu, Sessiz, Güç, Sinyal Gücü)
Çalışma Sıcaklığı: 32 - 122°F / 0 - 50°C
Depolama Sıcaklığı: -4 ila 131°F / -20 ila 55°C
Boyutlar: 2,2 x 1,5 x 1" / 5,7 x 3,8 x 2,6 cm
Ağırlık: 1.1 oz / 32 gr

Mikrofon
Form faktörü. yaka
Siyah renk
Ses Alanı: Mono
Çalışma Prensibi: Basınçla Çalıştırılan
Kapsül: Elektret Kondenser
Kutup Deseni: Çok Yönlü
Maksimum SPL: 110 dB SPL
THD: < %1
Empedans: 2.2 Kiloohm
Hassasiyet: -39 dB
Çıkış Konnektörleri: 1 x 1/8" / 3.5 mm TRS Erkek Dengesiz
Kablo Uzunluğu: 4.1' / 1.2 m
Çalışma Gerilimi: 1 ila 10 V
Çalışma Akımı Tüketimi: 500 µA

 


 

Kutu İçeriği
USB Type-C Cihazlar için Saramonic Blink 500 Pro B5 Dijital Kablosuz Omni Yaka Mikrofon Sistemi (2.4 GHz)
Blink 500 Pro TX Klipsli Dijital Bodypack Dahili Omni Mikrofonlu Kablosuz Verici (2,4 GHz)
Blink 500 Pro RXUC Çift Kanallı USB Type-C Alıcı (2,4 GHz)
Blink 500 Pro B5 Taşınabilir Şarjlı Taşıma Çantası
SR-M1 Çok Yönlü Yaka Mikrofonu
Timsah Tarzı Yaka Mikrofon Klipsi
Köpük Rüzgarlık
Blink 500 Pro TX Verici için Dış Mekan Kullanımına uygun Tüylü Rüzgarlık
Fermuarlı çanta
1' Altın Kaplama USB Type-C - USB Type-A Şarj Kablosu
1' Altın Kaplama Mikro USB - USB Tip A Şarj Kablosu
Garanti Belgesi