Sony A7 III Full Frame Gövde (2000TL Para İadesi)
Sony A7 III Full Frame Gövde (2000TL Para İadesi)
Sony A7 III Full Frame Gövde (2000TL Para İadesi)
Sony A7 III Full Frame Gövde (2000TL Para İadesi)
Sony A7 III Full Frame Gövde (2000TL Para İadesi)

Sony A7 III Full Frame Gövde

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺68.900,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺48.299,00(KDV Dahil)

Resmi Türkiye Distribitörü Sony Euroasia Garantili | Sony Ankara Yetkili Satıcısı

:

 

Kompakt bir gövdede bulunan olağanüstü görüntüleme kapasitesi ve yüksek hızlı performans ile α7 III, ömür boyu bir anı istediğiniz gibi yakalamanıza güç, hassasiyet ve esneklik kazandırır.

 

 

 

5 Eksenli SteadyShot INSIDE Görüntü Sabitleme

Sony a7 III modeline entegre edilmiş, 5 kademeli, etkili, 5 eksenli SteadyShot INSIDE görüntü sabitleme sistemi, ellerdeki fotoğraf ve video çekimi sırasında karşılaşılan beş farklı kamera sarsıntısını telafi etmektedir. Bu, kullanıcıların, kamera sarsıntısından bulanıklık gelmeden kritik görüntüleme için herhangi bir mercek, hatta uyarlanmış lensler bile güvenle kullanmalarını sağlar.

 

Uzun odaklama uzunlukları için, sistem pitch ve yaw ayarlamalarını düzeltecektir. Öte yandan, makro ve yüksek büyütme görüntüleri, yatay ve dikey kaydırma telafisinin dahil edilmesinden fayda görecektir. Tüm çekim stilleri, rulo telafiden faydalanabilir. Tüm istikrar eksenleri, üncü taraf lensler ve adaptörler veya yerleşik optik stabilizasyonlu merceklerle kullanıldığında bile her zaman işlev görecektir.

 

Güveninizi artıran kesintisiz çekim

AF/AE takibi ile 10 fps'ye kadar (ya da canlı önizlemeli çekimde 8 fps) kesintisiz çekimle anında aksiyonu yakalayın. Bir kesintisiz çekimde yaklaşık 177 JPEG (standart) görüntü, 89 sıkıştırılmış RAW görüntü veya 40 sıkıştırmasız RAW görüntü yakalanabilir.

4D FOCUS 

Geleneksel otomatik netleme (AF) sadece alanla ilgilidir. 4D FOCUS, hem alanı hem de zamanı kullanarak hareketli nesneleri yepyeni bir netlikle yakalayan, yenilikçi görüntü sensörüyle bir adım daha ileriye gider ve her zamankinden çok daha canlı fotoğraflar çekmenizi sağlar. Eski tip AF artık geçmişte kaldı. Fotoğrafçılığın geleceği harekette.

 

DAHİLİ WI-FI / NFC / BLUETOOTH

 

Dahili Wi-Fi, görüntüyü doğrudan sosyal paylaşım ağı, e-posta yoluyla ve bulut depolama sitelerine çevrimiçi paylaşmak için görüntüleri mobil cihazlara paylaşmasını sağlar. Kamera ve uyumlu mobil cihazlar arasında tek dokunuşla bağlantı yapılmasına olanak tanıyan NFC (Yakın Alan İletişimi) de destekleniyor; karmaşık kurulum gerekmez. Bağlandığında, bağlı mobil cihaz aynı zamanda ekranda canlı bir görüntü görüntüsü gösterebilir ve kameranın obtüratörünü uzaktan kumanda edebilir. Bluetooth bağlantısı, konum verisi edinme imkanı sağlar.

 

İfade özgürlüğünde kontrol kazanın

Kompakt bir gövdeye yerleştirilen olağanüstü görüntüleme özelliği ve yüksek hızlı performansa sahip α7 III, bir kere karşınıza çıkacak anları istediğiniz gibi yakalamanız için size güç, hassasiyet ve esneklik sağlar.

 

 

 

Oldukça geliştirilmiş görüntü kalitesi

 

Oldukça geliştirilmiş görüntü kalitesi

 

Yüksek AF performansı ile hedef belirleyin

 

Yüksek AF performansı ile hedef belirleyin

 

10 fps'ye kadar kesintisiz çekim

 

10 fps'ye kadar kesintisiz çekimi

 

 

 

 

 

 

4K HDR ile daha gerçekçi videolar

 

4K HDR ile daha gerçekçi videolar 

 

Daha fazla bilgi alın

 

 

Daha fazla güvenilirlikle çekim

 

Daha fazla güvenilirlikle çekim

 

Daha fazla bilgi alın

 

 

 

 

 

Görüntü kalitesi gelişiyor

 

 

 

 

 

 

Sahneleri gerçekçi ayrıntılarla işleme

Yeni geliştirilmiş arkadan aydınlatmalı görüntü sensörü ve değiştirilen görüntü işleme sistemi, ancak Full Frame fotoğraf makinesinden bekleyeceğiniz yüksek kaliteli görüntüleme özellikleriyle çeşitli çekim ihtiyaçlarını karşılar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yeni geliştirilen sensör ve görüntü işlemcisi

En son teknoloji, şaşırtıcı işleme alma hızı sunuyor

Arkadan aydınlatmalı yapıya sahip 24,2 megapiksel Exmor R™ CMOS sensörün yeni versiyonu, yeni BIONZ X™ görüntü işleme motoru ve ön uç LSI ile birleştirildi. Bu kombinasyon, iki kat daha yüksek veri okuma hızı ve 1,8 kat daha yüksek veri işleme kapasitesi sunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yüksek çözünürlüklü görüntülerde gürültü azaltma

Görüntü kalitesinde 1,5 durağa kadar iyileşme

Standart ISO aralığı ISO 100-51200'e genişletilmiştir (fotoğraflarda ISO 50-204800'e genişletilebilir); Ayrıntı Üretimi ve Alana Özel Gürültü Engelleme teknolojileri ayrıntıları korur, gürültüyü engeller. Orta-yüksek hassasiyet aralıklarında yüksek etkili performansla, gürültü ve görüntü bozulması için endişelenmeden yüksek ISO'da çekim yapın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 eksenli sabitleme ile daha titreşimsiz çekimler

 

5 eksenli sabitleme ile daha titreşimsiz çekimler

Son yüksek hassasiyetli sabitleme, çeşitli lenslerle beş tip fotoğraf makinesi titremesini telafi eden ve mükemmel performans sağlayan sistemde 5,0 kademeli deklanşör hız avantajı elde etmek için sabitleme ünitesi ile cayro sensörler ve algoritmalar kullanır.

 

 

 

Zengin tonlamalar için 14 bit RAW çıkış

 

Zengin tonlamalar için 14 bit RAW çıkış

Daha düzgün, daha doğal tonlama için son BIONZ X görüntü işlemcisi ve 16 bit formunda ön uç LSI görüntü işleme sinyalleri. Ayrıca bu işlemci, sessiz veya kesintisiz çekim modunda bile, 14 bit RAW veri çıkışı sağlar.

[1] Görüntü sensörü [2] Son yüksek hızlı ön uç LSI [a] 16 bit görüntü işleme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yüksek AF performansı ile hedef belirleyin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4D FOCUS - AF performansı gelişiyor

AF performansı, α9'daki AF geliştirmeleri kullanılarak ve optimum şekilde uygulanarak iyileştirilmiştir; bu nedenle α7 III, dansçılar, boksörler ve vahşi hayvanlar gibi öngörülemeyecek şekilde hareket eden nesneleri aksiyon halinde yakaladığında kolay kolay bırakmaz.

 

 

 

 

Detay Blok2
  • Garanti
  • Hızlı Teslimat
  • 2000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
  • Taksit İmkanı ve Havale Seçeneği
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR