Sony A7CR SİLVER Body Aynasız Fotoğraf Makinesi (Gümüş)
Sony A7CR SİLVER Body Aynasız Fotoğraf Makinesi (Gümüş)
Sony A7CR SİLVER Body Aynasız Fotoğraf Makinesi (Gümüş)

Sony A7CR Body Aynasız Fotoğraf Makinesi (Gümüş)

İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺134.000,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺122.399,00(KDV Dahil)

Resmi Türkiye Distribitörü Sony Euroasia Garantili | Sony Yetkili Satıcısı 

:

Sony A7CR Body Aynasız Fotoğraf Makinesi (Siyah)

 

Kompakt ve tavizsiz hafif bir gövdede rakipsiz çözünürlük
Beklentilerinizin altüst olmasına izin verin. Sınıfında lider1 büyüleyici Exmor R™ 61,0 MP2 Full Frame sensör, beğenilen A7R V gibi artık A7C serisi kompakt gövdesinde sunuluyor. Her yere götürebildiğiniz A7CR ile hiçbir detayı kaçırmayın.

Exmor R görüntü sensörünün görüntüsü
Full Frame 61,0 megapiksel2 Exmor RTM görüntü sensörü
Arkadan aydınlatmalı sensörün gürültü engellemesi, boşluksuz çip üzeri lensleri, yansıma önleyici optik kaplaması, genellikle sensörün önünde bulunan optik düşük geçişli filtrenin kaldırılması ve diğer orijinal teknolojiler yüksek çözünürlük, yüksek hassasiyet, düşük gürültü ve geniş dinamik aralık sunar.

BIONZ XR görüntü işleme motorunun görüntüsü
BIONZ XRTM görüntü işleme motoru
En son BIONZ XR görüntü işleme motoru, fotoğraf ve video işleme gücünü artırırken işleme gecikmesini en aza indirerek doğal tonlamalar, gerçekçi renkler, düşük gürültü, üstün görüntü kalitesi ve hızlı menü yanıtı sunar.

Sağ taraftan güneş ışığı gelen bir odanın örnek görüntüsü
Düşük gürültüyle yüksek hassasiyet ve yüksek dinamik aralık
Gelişmiş görüntüleme teknolojisi, fotoğraf ve videolar için ISO 100’den ISO 32000’e3 kadar hassasiyet ayarı sunar. Düşük hassasiyetlerde dinamik aralık derin gölgelerden vurgulara kadar akıcı, gerçekçi tonlamalar için geniş 15 kademedir.

Doğrudan fotoğraf makinesine bakan bir kadının yüzünün yakın çekim portresini gösteren örnek görüntü
Tutarlı bir şekilde doğru pozlama ve renk üretimi
Gelişmiş yapay zeka destekli işleme ünitesi, nesne gölgedeyken bile doğru beyaz dengesi elde eder. Portrelerdeki geçişleri vurgulama gibi gerçekçi tonlamalarla ten renkleri, yaprak ve diğer materyalleri neredeyse her ışık altında, doğal renklerle üretir.

Görüntü sabitleme ünitesinin resmi
Gelişmiş optik 5 eksenli görüntü sabitleme
Yüksek hassasiyetli görüntü sabitleme ünitesi, gelişmiş cayro sensörler ve optimize edilmiş görüntü sabitleme algoritmaları titremeyi etkili şekilde algılayıp düzelterek elde çekimde 7,0 kademe avantajı sağlar.


Sabahın erken saatlerinde bir şehir manzarası gösteren örnek görüntü
Piksel Kaydırmalı Çoklu Çekim değişen koşullara uyar
Piksel Kaydırmalı Çoklu Çekim6, hassas gövde içi hassas görüntü sabitleme sisteminden faydalanarak, daha sonra bir bilgisayarda birleştirildiğinde tek görüntüde olağanüstü çözünürlük elde etmek için birden fazla piksel kaydırmalı çekim yapar. Yaklaşık 240,8 milyon pikselden (19008 x 12672 piksel) oluşan 16 görüntü, yaklaşık 963,2 milyon piksele eş değer veriden üretilebilir.

LCD ekranda titremesiz çekim menüsünü gösteren ürün görüntüsü
Titremesiz çekim
Yapay ışığın titremesi otomatik olarak algılanır ve mekanik veya elektronik deklanşörün zamanlaması ve hızı, etkilerini en aza indirmek için hassasiyetle kontrol edilir.

LCD ekranda RAW Görüntü seçimi menüsünü gösteren ürün görüntüsü
Seçilebilir RAW görüntü boyutları ve HEIF
Üç kayıpsız RAW sıkıştırma boyutu (L/M/S), Full Frame için aynı çözünürlüğe (26 MP/15 MP) yönelik M ve S çıkışları ile sorunsuz iş akışları sağlayan APS-C’yi içerir. JPEG ve HEIF görüntülerin Düşük modu kolay paylaşılabilir görüntüler üretir.

Yaratıcı Görünümün örneklerini gösteren görüntüler
Yaratıcı Görünüm, çeşitli ifadeleri destekler
Yaratıcı Görünüm özelliği, değiştirilmeden kullanılabilecek veya yaratıcı çalışmalar yapanların fotoğraf ya da videoların atmosferini makine içinde incelikle ayarlamasına yarayan çeşitli "görünümler" oluşturmak için düzenlenebilecek 10 ön ayar sunar.

A7CR’nin maksimum çözünürlük performansını ortaya çıkaran lensler
Sony’nin optik olarak gelişmiş E mount lens serisinde, nefes kesici çözünürlüğü üstün bokeh ile harmanlayan G Master™ serisi ve mükemmel görüntü kalitesi ve kusursuz bokeh sunan G Lens™ serisi dahil 70’ten fazla model bulunur. Sony’nin beğenilen E mount gövdesinin çözünürlük ve işleme potansiyelinden tam olarak faydalansa da bu gelişmiş lensler kompakt ve hafiftir. Böylece E mount gövdelerle ideal uyumu sağlayarak çok çeşitli fotoğraf ve video uygulamaları için son derece kompakt, mobil sistemler oluşturur.

Detay Blok2
  • Garanti
  • Hızlı Teslimat
  • 2000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
  • Taksit İmkanı ve Havale Seçeneği
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR