Sony A7R IV Full Frame Gövde (3000TL Para İadesi)
Sony A7R IV Full Frame Gövde (3000TL Para İadesi)
Sony A7R IV Full Frame Gövde (3000TL Para İadesi)
Sony A7R IV Full Frame Gövde (3000TL Para İadesi)
Sony A7R IV Full Frame Gövde (3000TL Para İadesi)

Sony A7R IVA Body (3000TL Para İadesi)

Marka : SONY
Fiyat : ₺52.899,99(KDV Dahil)

Resmi Türkiye Distribitörü Sony Euroasia Garantili | Sony Yetkili Satıcısı 

:

 

ony A7R IV 61MP4K Wi-Fi Bluetooth Full Frame Gövde

Bir Başka Dönüm Noktası
Üstatlara layık ifade. Sony’nin Full Frame aynasız α7R IV’ü, önceleri sadece orta formatlı makinelerden beklenen ifade becerisiyle ve kompakt bir gövdede üstün yüksek hızla, görülmemiş yoğunlukta fotoğrafik görüş sağlar. Gelişmiş sağlamlık ve bağlantı özellikleriyle üretkenliğinizi yükseltin. 

Daha da çok ilham veriyor
Rakipsiz görüntü kalitesi ve işleme hızı ile yepyeni bir fotoğrafik ifade dünyasına adım atın. Profesyonellerin istediği daha gelişmiş bağlanabilirliği ve güvenilirliği sunan, güçlü ve yeni bir seçenek α7R serisine katılıyor. 

Üstün çözünürlük ve tonlama
Çevik ve duyarlı
Göz alıcı portreler, akıllı iş akışı
Görünmeyeni canlandırın
İncelikli çalışma ve güvenilirlik
Video çekiminde uzmanlık

Rakipsiz işleme

İnanılmaz incelik
61,0 megapiksel Full Frame Exmor R™ CMOS sensör ile BIONZ X™ görüntüleme motoru, tam da profesyonel fotoğrafçıların beklediği yepyeni ayrıntı boyutlarının kapılarını açan, görülmemiş çözünürlük, ince tonlama ve düşük gürültü sunar. α7R IV, her sahnenin atmosferini ve hedeflenen nesnelerin dokusunu yakalar. 

61,0 MP Full Frame arkadan aydınlatmalı CMOS sensör
Yeni geliştirilen Exmor R CMOS görüntü sensörü, rakipsiz yüksek çözünürlük sağlar. Arkadan aydınlatmalı tasarım, son derece yüksek 61,0 MP1 piksel sayısına rağmen, yüksek hassasiyet ve düşük gürültü sunar. 

En yeni görüntü işleme motoru
Yeni BIONZ X görüntü işleme motoru, ön uç LSI ile uyum içinde çalışarak düşük ISO hassasiyetinde 15 durağa kadar2 dinamik aralık elde ederken yüksek çözünürlüklü sensör performansını en üst düzeye çıkarır. 

Geniş standart ISO 100-32000 aralığı
α7R IV, artan piksel sayısından bağımsız olarak en yüksek standart ISO 32000’i3 sunar ve düşük ve orta hassasiyet aralıklarında gürültüyü azaltarak yüksek kaliteli görüntüler elde eder. 

Üstün çözünürlüğü en üst düzeye çıkaran faktörler

Gövde içi 5 eksenli görüntü sabitleme
Gövde içi 5 eksenli görüntü sabitleyici algoritma yüksek çözünürlüklü 61,0 megapiksel1 görüntü sensörü performansını maksimuma çıkarmak için optimize edildi. 5,5 duraklı4 yüksek deklanşör hızı kadar etkili güvenilirlik için elde çekimi destekliyor.

Tam sessizlikte çekim
Sessiz çekim, yalnızca sessizlik gerektiren yerlerde avantaj sağlamakla kalmaz, makine titremesinden kaynaklanan bulanıklığı da engeller. Titreşimsiz deklanşör, oldukça net görüntüler için son derece yüksek α7R IV çözünürlüğünü en üst düzeye çıkarır.