Sony ZV-1F Vlog Fotoğraf Makinesi
Sony ZV-1F Vlog Fotoğraf Makinesi
Sony ZV-1F Vlog Fotoğraf Makinesi
Sony ZV-1F Vlog Fotoğraf Makinesi
Sony ZV-1F Vlog Fotoğraf Makinesi
Sony ZV-1F Vlog Fotoğraf Makinesi

Sony ZV-1F Vlog Fotoğraf Makinesi

Fiyat : ₺14.299,00(KDV Dahil)

Resmi Türkiye Distribitörü Sony Euroasia Garantili | Sony Yetkili Satıcısı

:

Kullanım kolaylığı ve büyüleyici görüntü kalitesi ile ZV-1F, içerik üreticileri ve vlogger’lar için sonraki ideal adımdır.ÇEKİM KOLU LANSMANA ÖZEL HEDİYE OLARAK GÖNDERİLECEKTİR.

Kareye sığmayan bir şey kalmasın

ZV-1F ile her şeyi gerçek anlamda yakalayabilirsiniz. Arka plan sahnesinin geniş bir görünümü ile grup selfie’si çekebilirsiniz. Kameranın ultra geniş açılı 20 mm lensi insan görüş alanından daha geniş bir alanı yakaladığı için hem iç hem de dış mekanlardaki dar alanlarda bile görüntüleri göz alıcı derinlik ve perspektif ile çekebilirsiniz.

Herkes için güzel cilt tonları

Her çekimde en güzel halinizle görünün. Özel bir ayar yapmadan ZV-1F cilt tonunuzu doğru şekilde yakalar, sağlıklı ve doğal bir görünüm kazanmanızı sağlar. Cilt pürüzsüzlüğünün KAPALI/Düşük/Orta/Yüksek olarak seçilebildiği bir Yumuşak Cilt Efekti de bulunur.

Keskin AF, parlak yüz

Fotoğraf makinesi Eye AF kullanarak insan yüzlerini ve gözlerini tanır ve netlemeyi lensin önünde tutmayı sağlar. Netlemeyi başka bir nesneye geçirmek kolaydır: Ekrana dokunmanız yeterlidir. Face Priority AE otomatik olarak yüzünüzü aydınlatacağından Işık konusunda da endişelenmenize gerek yoktur.

Bir düğme ile kolay bokeh

Sadece Bokeh Düğmesine basarak bir profesyonel gibi güzel netlenmemiş arka planlar elde edin. Fotoğraf makinesinin geniş 1.0 tipi görüntü sensörü gerçek optik bokehe olanak tanır. Ana nesneyi bokeh arka planda öne çıkarmak için [Netleme] veya tüm görüntüyü netlemek için [Temizle] seçeneğini belirleyin.

Stilinize uygun etkileyici renkler

Başından itibaren düzenleme endişesi olmadan güzel renkli görüntüler çekin. ZV-1F ile güzel renkler için süslü bir ekibe ihtiyacınız yoktur. Profesyonel seviyede kayıt için sahnenize ve stilinize uygun 10 ön ayar arasından seçim yapın.

Bir düğmeye dokunarak yavaşlayın veya hızlanın

Hiçbir düzenlemeye gerek olmadan dokunaklı anları ağır çekimde yakalayın veya dramatik sahneler için enerjiyi artırın. ZV-1F ile sadece S&Q düğmesine basarak kayıt hızını ayarlayabilirsiniz. 5 kata kadar daha yavaş hızlarda net videolar çekin veya hiper geçişli çekimi kullanarak videoyu 60 kata kadar hızlandırın ve vizyonunuzu hayata geçirin.

Yürürken bile sabit kayıt

İzleyicilerinize etrafınızı göstermek ilgi çekici içerikler ortaya çıkarabilir ancak titrek bir kayıt biraz dikkat dağıtıcı olabilir. ZV-1F yürürken bile net videolar yakalamanızı sağlar. Aktif Modda görüntü sabitleme daha sabit çekimler için elde çekim yapmaktan kaynaklanan bulanıklığı azaltmaya yardımcı olur.

Ürün inceleme videoları için ideal

Ürünlerinizi tek bir dokunuşla sahnenin ortasına yerleştirin. Ürün Vitrini Ayarını düzenleyin ve ürünü basılı tutarak karenin ortasına yerleştirin. Fotoğraf makinesi otomatik olarak ürüne odaklanır. Başka bir hareket gerekmez. İzleyicilerinizin önemli olan şeylere, önemli olduklarında odaklanmasını sağlayın.

Net ses kaydı için tasarlandı

ZV-1F iç veya dış mekanlarda sesinizi her zaman net bir şekilde kaydedecek şekilde tasarlanmıştır. Dahili Yöne Duyarlı 3 Kapsüllü Mikrofon, fotoğraf makinesinin ön alanındaki sesi toplayarak size yüksek kaliteli bir ses verir, böylece kayıt sırasında ses için endişelenmek yerine enerjinizi yaratıcılığa ayırabilirsiniz.

Rüzgarlı günlerde bile net ses

Dış mekanlarda çekip yaparken rüzgarla mücadele ettiğinizde bile, birlikte verilen ön camın rüzgar sesini önemli ölçüde azaltması sayesinde ZV-1F sesinizi net bir şekilde kaydedebilir.

Dikey videonun basit hali

Sosyal medya için akıllı telefonunuzdaki gibi dikey videolar çekin. ZV-1F ekstra düzenleme gerekmeden fotoğraf makinesinin içinde yatay videoları döndürme seçeneği de sunar. Ayrıca, dikey videolar otomatik olarak etiketlenir, böylece doğrudan akıllı telefonunuza aktarabilir ve içeriğinizi çabucak dış dünyaya sunabilirsiniz.

Daha fazlasını yapmak için akıllı telefonunuza bağlanın

Kaydettiğiniz tüm görüntüleri ve videoları Imaging Edge Mobile Plus™ uygulaması ile Wi-Fi üzerinden akıllı telefonunuza aktarın. Bu uygulama, telefonunuzu uzaktan çekim için bir uzaktan kumandaya dönüştürür.

En iyi sahneleri seçin

İstediğiniz sahneleri aktararak zaman ve depolama alanından tasarruf edin. Video çekerken veya oynatırken bir Çekim İşareti ekleyerek 15, 30 veya 60 saniyelik bir klip keserek akıllı telefonunuza gönderebilirsiniz. Çekim İşaretleri sonradan istediğiniz sahneleri kolayca bulmanızı sağlar ve kayıt içinde arama yaparak zaman kaybetmezsiniz.

Basit, kullanıcı dostu kontrol

ZV-1F ile ilk kez fotoğraf makinesi kullananlar bile çekim yapmaya hemen başlayabilir. Karmaşık ayarları öğrenmek gerekmez. Kontrol simgeleri ekranda gösterilir ve sadece dokunularak kolayca ayarlanabilir.

Kayıt düğmesine basmayı unutmayacaksınız

Bir daha asla yanlışlıkla aksiyonu kaçırmayın. Kayıt düğmesine bastığınızda kayıt lambası kırmızı yanar ve ekranda bir kırmızı kare görünür, böylece önemli şeyleri kaydettiğinizi o anda bilirsiniz.

Zahmetsizce taşınabilir

Küçük ve hafif fotoğraf makinesi, yanınızda taşınmak için tasarlanmıştır. Tıpkı akıllı telefonunuz gibi. Günlük hayatı kolaylıkla kaydedin ve hareket halindeyken içerikleri kaydedin.

Tek bir kabloyla basit akış

ZV-1F’yi USB ile uyumlu bir cihaza bağlayarak yüksek kaliteli bir web kamerasına dönüştürün. 1.0 tipi görüntü sensörü ve Creative Look özelliği canlı görseller sağlarken Yöne Duyarlı 3 Kapsüllü Mikrofon size mükemmel sesi sunar.

  • Garanti
  • Hızlı Teslimat
  • Ücretsiz Kargo
  • Taksit İmkanı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR