Sony Alpha A6400 16-50mm Kit Aynasız Fotoğraf Makinesi
Sony Alpha A6400 16-50mm Kit Aynasız Fotoğraf Makinesi
Sony Alpha A6400 16-50mm Kit Aynasız Fotoğraf Makinesi
Sony Alpha A6400 16-50mm Kit Aynasız Fotoğraf Makinesi

Sony Alpha A6400 16-50mm Kit Aynasız Fotoğraf Makinesi

İndirim Oranı : %3 İndirim
Fiyat : ₺39.900,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺38.900,00(KDV Dahil)

Resmi Türkiye Distribitörü Sony Euroasia Garantili | Sony Yetkili Satıcısı 

:

Akıllı Nesne Takibi

Fotoğraf makinesinin yenilikçi AF özelliği nesnenin pozisyonunu hızla ve güvenilir şekilde tespit eder ve ardından nesne üzerindeki keskin netlemeyi koruyarak nesnenin hareketini takip eder. Yeni kullanılmaya başlanan AI tabanlı nesne tanıma teknolojisi de hızlı hareket eden nesneleri algılamak ve takip etmede birinci sınıf bir performans sergiler.

Doğru Göz Tanıma

Gelişmiş Gerçek Zamanlı Eye AF, insan yüzlerini güvenilir şekilde tanır ve hassasiyetle kişinin gözlerine netleme yapar. Özel ayarlara gerek yoktur; deklanşör düğmesine basmanız yeterlidir.

Sürekli Göz Takibi

AF-C ayarlandığında, yüz kısmen gizlenmiş, arkadan aydınlatılmış veya aşağı bakıyor olsa dahi, Gerçek Zamanlı Eye AF hareketli nesne üzerindeki sabit netlemeyi korur.

Nesnenizin Sağ ve Sol Gözünü Seçin

Artık menü içinde Sol Göz, Sağ Göz veya Otomatik seçimini önceden yaparak dikkatinizi rahatça kompozisyona verebilirsiniz. Bu seçimler özel düğmelere atanabilir, böylece çekimin ortasında seçenekler arasında çabucak geçiş yapabilirsiniz.

Hayatın Güzelliğini Yakalayın.

α6400, kompakt boyutuna ve hafif yapısına rağmen hızlı performans ve bir full frame modelden bekleyeceğiniz çeşitli özellikler sunar. İster fotoğraf ister video, ister günlük selfeler ister yaratıcı kompozisyonlar çekin, hareket halinde paylaşmak isteyeceğiniz güzel görüntüler elde edeceksiniz.

Yeni Nesne Tanıma Algoritması Hareketli Nesnelere Odaklanır

Yeni geliştirilen nesne tanıma algoritması; renk, nesne mesafesi (derinlik) ve dokunun (parlaklık) yanı sıra yüz ve göz bilgileri temelinde uzamsal bilgileri gerçek zamanlı olarak yüksek hızla işler.

 

Gövde Takibinden Yüz ve Göz Takibine Sorunsuz Geçişler

Uzak mesafedeki hareket eden bir kişiyi çekerken, takip sistemi bütün vücudu yakalar, netleme alanı da nesnenin durumuna bağlı olarak yüz ve gözler arasında değişir.

Takip İçin Dokunmanız Yeterli

Menüden dokunmatik takip ayarı yapıldığında nesnenizi seçmek için monitöre dokunmanız yeterli.
İster fotoğraf ister video çekiyor olun, fotoğraf makinesi nesneyi otomatik olarak takip etmeye başlayacaktır.

Yaratıcı Video Prodüksiyonu

Yüksek çözünürlüklü 4K video kaydını mümkün kılan, piksel gruplaması olmadan tam piksel okuma özelliğinden HDR (HLG) ve S-Log/S-Gamut seçeneklerine ve ağır hızlı çekim kaydına kadar, α6400, video oluşturma alanındaki yaratıcılığınızı destekleyecek çok sayıda gelişmiş özellik içerir. 2,4x yüksek hızda örnekleme ile Super 35mm formatında kayıt, 4K videolarda (QFHD: 3840 x 2160)olağanüstü görüntü kalitesi ortaya çıkarıyor. Yeni sunulan ve fotoğraf çekimleri arasında 1-60 saniyelik aralarla kesintisiz çekime karşılık gelen aralıklı çekim özelliği, fotoğraf makinesinin kendisinde gerçekleştirilebiliyor. Bu çekim daha sonra Imaging EdgeTM masaüstü uygulamalarından Viewer uygulaması kullanılarak PC’de zaman atlamalı videolar oluşturmak için kullanılabiliyor. Video blog çekiyorsanız, 180 derece eğilebilir LCD monitör, kendi çekimlerinizi kadrajlarken oldukça kullanışlıdır. Ses kaydı için harici mikrofon jakının yanı sıra isteğe bağlı XLR adaptörü de mevcuttur (ayrı olarak temin edilir) ve bu özellik size daha iyi ses kalitesi sağlamak için profesyonel seviyedeki mikrofonların kullanımını kolaylaştırır. Ağır çekim (5 kata kadar) ve hızlı çekim (60 kata kadar) videolar, PC’de çekim sonrasında işlenmeden fotoğraf makinesine kaydedilebilir. 120 fps yüksek hızlı Full HD video çekimi ile post prodüksiyonda yüksek kaliteli ağır çekim kayıt da oluşturulabilir. Proxy video kaydı ile düzenleme ve önizleme kolaylaşır, Fotoğraf Yakalama özelliğiyle de kaydedilen videolardan fotoğraf çıkarabilirsiniz.

11 fps’ye Kadar AF/AE ile Hızlı Kesintisiz Çekim

Hızlı dahili işleme ve yüksek kapasiteli arabellek ile aksiyonun her anını yakalayın. Minimum görüntüleme gecikmesiyle, sonradan izleme özelliğiyle 11 fps’ye kadar, canlı önizleme için 8 fps’ye kadar çekim yapın. Kesintisiz seri çekimde JPEG’de (Standart) yaklaşık 116’ya kadar, sıkıştırılmış RAW’da 46 görüntü çekin.

8 fps’ye Kadar Sessiz Kesintisiz Çekim

Tam sessizlikte çekim yapmanız gerektiğinde (ör. canlı performans çekimi), deklanşör gürültüsü çıkarmayan sessiz çekim özelliği sayesinde AF-C modunda dahi AF/AE takip özelliğiyle 8 fps’ye kadar çekim yapın. Gerçek Zamanlı Eye AF veya Gerçek Zamanlı Takibi seçme imkanıyla da seçenekler genişliyor.

Detay Blok2
  • Garanti
  • Hızlı Teslimat
  • 2000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
  • Taksit İmkanı ve Havale Seçeneği
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR