Tamrac Hoodoo 20 Kiwi Çanta
Tamrac Hoodoo 20 Kiwi Çanta
Tamrac Hoodoo 20 Kiwi Çanta
Tamrac Hoodoo 20 Kiwi Çanta
Tamrac Hoodoo 20 Kiwi Çanta

Tamrac Hoodoo 20 Kiwi Çanta

Marka : TAMRAC
Fiyat : ₺589,00(KDV Dahil)

Tamrac yetkili satıcısı

:

Tamrac Hoodoo 20 Kiwi Çanta

 

Gezi veya seyahatlerinizi eşlik okyanusta sizin mirrorless veya kompakt kamera ve lensleri paketi için tasarlanan HooDoo 20 Sırt Çantası karşınızda.

Üst yastıklı bir bölme, fotoğraf makinenizin gövdesini ve 8,5 inç uzunluğa kadar 1-2 lensi tutarken, bir ana bölme ek fotoğraf aksesuarları veya kişisel donanımınızı ve 15 inç dizüstü bilgisayarınız için özel bir bölmeyi tutar. Ürünle birlikte verilen köpük bölücüler, ek koruma için vitesinize uyacak şekilde kolayca yeniden düzenlenebilir.  Anahtarlık kayışına sahip bir organizatör cebi, telefon, küçük defter ve kalem gibi daha küçük öğeleri hızlı erişim için ayırır ve saklar.

Suya dayanıklı mumlu kanvas kaplamanın içine yerleştirileceği için, ekipmanınız elemanlardan korunacaktır.  Ayarlanabilir, ergonomik omuz askısı, ekipmanınızı bir çekimden, bir dağdan aşağı ve yukarı veya her ikisine de rahatça çekmenizi sağlar.  Üst tutma kolu, çantanızı bir sonraki maceranıza giderken bir üst bölmede veya bir arabanın arkasında hızlı bir şekilde saklamanızı sağlar.

 

Özellikler:

  • Dış boyutlar: 29.5 x 43.0 x 15.5 cm
  • İç boyutlar: 29.0 x 42.5 x 15.0 cm
  • Ağırlık: 1.3 kg
  • 15" laptop gözü