Boya By-M1 Pro Yaka Mikrofonu
Boya By-M1 Pro Yaka Mikrofonu

Boya By-M1 Pro Yaka Mikrofonu

Marka : BOYA
Fiyat : ₺365,00(KDV Dahil)

BOYA YETKİLİ BAYİ

:

Akıllı telefonlar, DSLR'ler, video kameralar, pc, ses kayıt cihazı v.b. cihazlar için yaka mikrofonu

 

Boya BY-M1 Pro yaka mikrofonu fotoğraf makinesi, kamera, bilgisayar, telefon gibi birçok cihaz ile uyumludur ve video çekimlerinizde daha kaliteli ses almanızı sağlar. Özellikle tek bir kişinin konuşma seslerinini kaydetmek için kullanılabilir. Boya BY-M1 Pro yaka mikrofonu by-m1 modelinin geliştirilmiş versiyonudur.

 

Düşük dip gürültüsüne sahip yüksek kaliteli kondenser mikrofon video kullanımı için idealdir.

 

Cihazın üzerinde kulaklık çıkışı da bulunmaktadır, bu sayede kayıt yaptıktan sonra kaydınızı dinlemek için mikrofonu çıkartmanıza gerek kalmaz, kulaklık çıkışına takacağınız bir kulaklıktan kaydınızı dinleyebilirsiniz.

 

Ayrıca ses kaydı yaparken canlı olarak sesi duymanızı sağlayan karaoke tarzı ses programlarıyla kullanırken mikrofonun sesini canlı olarak kulaklıktan dinleyebilirsiniz.,

Cihazın üzerindeki -10db ayarı sayesinde sesin çok yüksek olduğu yerlerde mikrofonun ses seviyesini 10db azaltabilirsiniz.

Karşılıklı konuşma, ürün tanıtım videoları, röportaj tarzı çekimlerde;

Konuşma veya şarkı kaydı gibi ses kayıt uygulamalarınızda;

Ses veya video kaydı yaparken mikrofonunun sesini canlı olarak duymanız gereken herhangi bir uygulamanızda kullanabilirsiniz.

Telefonda Kullanım: Telefon ile kullanırken kameranızı veya ses kayıt programınızı açmadan önce mikrofonu off konumuna getirerek takınız. Bazı telefonlarda ayrıca bir kamera uygulaması yüklemeniz gerekebilir. Google play store dan ücretsiz indirebileceğiniz OPENCAMERA uygulamasını yükleyip mikrofon ayarını yaparak tüm telefonlarda kullanabilirsiniz.

 

Uyumluluk

 

Dslr fotoğraf makinası, video kamera, bazı kompakt fotoğraf makinaları, bilgisayar, ses kayıt cihazı, akıllı telefonlar v.b birçok cihazda kullanılabilir. 3.5mm ses giirişine sahip birçok cihazda çalışmaktadır, giriş konnektörü uyumsuz ise çeşitli dönüştürücüler ile birlikte de kullanılabilir.

 

 

Teknik Özellikler:

 

Güç Çevirici:Electret condenser 

Polarite (Kutupsal Desen):Çok yönlü (Omni-directional)

Frekans Aralığı:65 Hz - 18 KHz

Sinyal/Gürültü:78 dB SPL

Duyarlılık (Hassasiyet):-30 dB +/- 3 dB / 0 dB=1V/Pa, 1 kHz

Çıkış Empedansı:1000 Ohm veya daha az

Pil Tipi:LR44 (LR44, 357, ve SR44 kullanılabilir)

Konnektör:3,5 mm 4 kutuplu jack

Kulaklık Çıkışı:3,5mm stereo

Desibel Ayarı:0/-10dB

Boyutlar:6.0m

Ağırlık:58g