Canon EOS R7 18-150mm Lens + Mount Adaptör
Canon EOS R7 18-150mm Lens + Mount Adaptör
Canon EOS R7 18-150mm Lens + Mount Adaptör
Canon EOS R7 18-150mm Lens + Mount Adaptör
Canon EOS R7 18-150mm Lens + Mount Adaptör
Canon EOS R7 18-150mm Lens + Mount Adaptör

Canon EOS R7 18-150mm Lens

İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺76.999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺67.899,00(KDV Dahil)

Türkiye Resmi Distribitörü Canon Euroasia Garantili | Canon Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi

:
 • Canon; EOS R7 Aynasız Fotoğraf Makinesinde EOS R teknolojisi ve APS-C tasarımını bir araya getirerek küçük, hızlı ve güçlü hibrit aynasız fotoğraf makinesi sunuyor.

  Görüntü kalitesinde bir sonraki seviye.

  Beklentilere meydan okuyan fotoğraflar ve videolar

  İster fotoğraf ister video çekiyor olun, EOS R7'nin 32,5 megapiksel CMOS sensörü ve DIGIC X görüntü işlemcisi etkileyici sonuçlar sunar. EOS R sisteminin teknik avantajları optik ve sensör tasarımı konusundaki uzmanlığımızla birleşerek size daha önce deneyimlediğinizden daha iyi bir görüntü kalitesi sunar.

  EOS R yeniliği APS-C tasarımıyla buluşuyor

  EOS R7, APS-C boyutlu bir sensöre sahiptir; bu nedenle lensler, bir tam kare fotoğraf makinesindeki eşdeğer odak uzaklığına göre 1,6 kat daha fazla telefoto menzili sunar. Konunuzun hemen yanındaymış gibi hissedecek, kareyi dolduran hayvan portreleri ve yüksek etkiye sahip güçlü aksiyon fotoğrafları çekebileceksiniz.

  Bir sonraki adımınız ne olacak?

  Mükemmel EOS 7D serisi fotoğraf makinelerimizin mirasını devam ettiren EOS R7, son teknoloji ürün performansını ve yüksek hızı yeni nesil aynasız EOS R Serisi gövdede bir araya getirir.

  Yeni nesil Otomatik Odaklama

  Derin öğrenme teknolojili yapay zeka ve konu tanıma özelliği

  EOS R7'ye, EOS R3, EOS R5 ve EOS R6 fotoğraf makinelerimizde bulacağınız derin öğrenme teknolojili yapay zeka ve iTR AF teknolojisini ekledik. Bu da insanları, hayvanları ve araçları tanıyabileceği ve bunları kadraj içinde hareket ettikleri her yerde son derece net bir şekilde odakta tutabilecekleri anlamına gelir.

  Beklentileri aşan otomatik odaklama

  Vahşi yaşam fotoğrafçıları, fotoğraf makinesinin uçan kuşları tanıyarak, manzara boyunca uçtukları sırada onların netliğini korumasını çok sevecek. Spor fotoğrafçıları, insanların hızlı ve öngörülemeyen hareketlerini, başlarında bir kask varken, farklı bir yöne bakarken veya baş aşağı dönerken bile takip etme kabiliyetine bayılacak. EOS R7'nin Dual Pixel CMOS AF II odaklama sistemi, kadrajın neredeyse tamamındaki konuları içine alıp takip eder1 ve -5EV 2 gibi düşük ışık veya f/22 gibi küçük maksimum diyafram açıklıklarında bile hızlı ve doğru AF sağlar.

  Üst düzey görüntü sabitleme

  Fotoğraf makinesinin titremesine karşı 7 stop'lu koruma için

  Elde uzun pozlamalı fotoğraflar çekebildiğinizi ve bu sırada tripoda ihtiyaç duymadan hareketli konuları özellikle bulanıklaştırabileceğinizi hayal edin. Veya fotoğraf makinesiyle yürürken süper net videolar çekebildiğinizi. EOS R7'nin içindeki Dahili Görüntü Sabitleyici (IBIS), yaratıcı olmanın her türlü yeni yolunu açar ve fotoğraf makinesi sisteminizi nasıl kullandığınızı yeniden düşünmenizi sağlar.

  Siz sabit olmasanız bile sabitliğini korur

  Fotoğraf makinesinin IBIS'si, lenslerimizin birçoğunda yerleşik olarak bulunan optik IS ile birlikte çalışır. RF yuvasının son derece yüksek iletişim hızı ve yüksek fiziksel genişliği sayesinde, RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM ile 7 stop'a 3 kadar ve 5 eksenin üzerinde stabilizasyon sağlayan diğer RF lenslerle 8 stop'a 13 kadar çıkılabilir; böylece elde uzun pozlamalarla fotoğraf makinesi titremeden sabit bir şekilde fotoğraf çekebilirsiniz. EOS-R sisteminin geniş lens yuvası, IS olmayan lenslerle (hızlı sabit lensler gibi) çekim yaparken bile EOS R7'nin IBIS'sinin fotoğraf makinesi titremesine karşı son derece etkili sabitleme sağlamasına olanak tanır.

  Son derece sabit videolar

  Video çekerken IBIS ve optik IS sistemleri üçüncü bir teknoloji ile birlikte çalışır: Movie Digital IS. Bu sistemler birlikte fotoğraf makinesi hareketlerini öyle net bir şekilde yakalar ki çekimlerin gimbal kullanılarak yapıldığını bile düşünebilirsiniz.

  Aklınızı başınızdan alacak hız ve performans

  Fotoğraf için mükemmel olan sahneler bir saniyeden bile kısa sürer. Bu yüzden EOS R7'yi olağanüstü hızlı olacak şekilde tasarladık. Çekim sırasında sürekli yanıt veren AF ve AE ile 15 kare/saniyelik6 veya fotoğraf makinesinin sessiz elektronik deklanşörünü kullanırken7 30 kare/saniyeye kadar4 şaşırtıcı hızlarda RAW, JPEG ve HEIF dosyaları yakalayın. 1/16.000 saniyelik en yüksek elektronik deklanşör hızı, çıplak gözle genellikle kaçırılan ayrıntıları ortaya çıkarır.

  Hızlı tepki verecek şekilde geliştirilmiştir

  Fotoğraf makinesinin DIGIC X işlemcisi hızlı ve aktif kullanım sağlar ve gerçek anlamda hassas bir çekim deneyimi için vizör gecikmesini ortadan kaldırır. 30 kare/saniyelik tek bir seri çekimde 42 adede kadar RAW dosyası ve 126 adede kadar JPEG yakalanabilir.

  Videolarda mükemmel şekilde yakalanan akıcı hareketler

  Video çekerken 4K kalitesinde 60p'ye kadar kare hızları, Full HD çekim yaparken ise 120 p'ye kadar kare hızları kullanılabilir. Hareketli nesneleri inanılmaz hassasiyetle yakalar ve post prodüksiyon aşamasında son derece net ağır çekim efektleri oluşturur.

  Beklentilerin ötesinde görüntü kalitesi

  ISO 32.000 değerindeki maksimum hassasiyet sayesinde, fotoğraflar düşük ışıkta bile ayrıntı, renk ve dinamik aralıkla doludur. 7K sensör çıktısının yüksek hızda örneklenmesi ile çok yüksek kaliteli 4K video çekimleri üretilebilir; Canon Log 3 ise geniş dinamik aralık ve çekim sonrası düzenleme seçenekleri sunar.

  EOS tasarımındaki bir sonraki büyük adım Yeni özellikler, sezgisellik

  Yeni teknolojiyi parmaklarınızın ucuna getirirken DSLR'niz kadar tanıdık ve sezgisel bir his veren bir fotoğraf makinesiyle yaratıcılığa doğru bir sonraki adımınızı atın. Birleştirilmiş AF noktası seçici ve arka kontrol kadranı gibi yeni tasarım özellikleri, klasik EOS kullanımı ve anında fark edilebilen menü sayfalarıyla bir araya gelirken en başından itibaren hiç yabancılık çekmeyeceksiniz.

  Elektronik vizör

  120 kare/saniyelik10, 2,36 milyon noktalı çarpıcı elektronik vizör bile DSLR fotoğraf makinelerinden geçiş yapanlara yardımcı olacak OVF Yardımcısı moduna sahiptir.

  Değişken Açılı LCD ekran

  Değişken Açılı LCD ekran, zor açılardan çekim yapmayı kolaylaştırır. Dikey video kaydı desteği de sosyal medya için hikaye çekimi yapmayı basitleştirir.

  Birleştirilmiş AF noktası seçici

  Yeni tasarım özellikleri arasında birleştirilmiş AF noktası seçici ve arka kontrol kadranı bulunur.

  APS-C avantajı

  EOS R7'de, APS-C boyutlu bir sensör bulunur; bu nedenle lensler, bir tam kare fotoğraf makinesindeki aynı odak uzaklığına göre daha fazla telefoto menzile sahiptir. Daha küçük sensör formatı aynı zamanda EOS R7'yi daha taşınabilir hale getirir; bu da vahşi yaşam gezileri sırasında, uçak gösterilerini fotoğraflarken veya hareket halinde çekim yaparken idealdir.

  Tüm EF ve EF-S lensler, Canon yuva adaptörü seçenekleri ile EOS R7'de kullanılabilir

  mevcut tüm EF ve EF-S lenslerinizi, Canon yuva adaptörü seçenekleri ile EOS R7'ye taşıyabilirsiniz. EOS R sisteminin üstün işlevselliği sayesinde en az alışık olduğunuz kadar iyi performans göstereceklerdir. EOS R7'yi tam istediğiniz gibi çalışacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Özelleştirilebilir kadranlar ve düğmeler, özel çekim modlarını ve programlanabilir Menüm ekranını tamamlar.

  İletişimde bir sonraki aşama

  Paylaşın, gönderin, yayın yapın ve işleyin

  EOS R7, Canon Camera Connect uygulaması aracılığıyla akıllı telefonunuzla, tabletinizle veya bilgisayarınızla birlikte çalışabilen bağlı bir fotoğraf makinesidir. Bluetooth Düşük Enerji bağlantısı, akıllı cihazınızla bağlantı kurar; böylece, nerede çekim yapıyor olursanız olun, Wi-Fi kullanarak tam veya küçük boyutlu görüntülere ve videolara göz atabilir, bunları indirebilir ve paylaşabilirsiniz.

  EOS R7, iPhone11 ile de uyumludur; bu sayede onu yüksek hızlı USB-C kablosu kullanarak bağlayabilirsiniz. Heyecan verici etkinlikleri sosyal medyadaki takipçilerinizle güncel biçimde paylaşın veya işiniz için çekim yapıyorsanız doğrudan bir müşteriye fotoğraf gönderin EOS R7, YouTube'da canlı video yayını yapmanıza da olanak tanır.

  Düzenleme iş akışınıza erken başlayın

  Dahili Wi-Fi, görüntülerinizi ve video kliplerinizi daha sonra incelenmek üzere bulut depolama alanına sorunsuz bir şekilde doğrudan aktarmak için çevrimiçi ağ geçidimiz image.canon'a bağımsız olarak bağlanmayı kolaylaştırır. Eve döndüğünüzde hazır olmaları için tüm görüntüleri aktarın ya da yalnızca tercih ettiğiniz fotoğrafları seçip onları aktarın.

   

   

  Kutu İçeriği

  • EOS R7 Fotoğraf Makinesi Gövdesi
  • RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM
  • E-55 Lens Kapağı
  • Lens Toz Kapağı RF
  • Fotoğraf Makinesi Kapağı R-F-5
  • Fotoğraf Makinesi Askısı ER-R7
  • Yuva Kapağı ER-SC2
  • Pil Şarj Cihazı LC-E6E
  • Pil Paketi LP-E6NH
  • Pil Paketi Kapağı
  • AC Kablosu
  • Kullanıcı Kılavuzu Seti

   

   

   

   

   

  Ürün Özellikleri

   

   

  Body/Kit

  :

  Body + Lens Kit

   

   

  Tip

  :

  Aynasız

   

   

  Sensör Format

  :

  APS-C(Crop)

   

   

  Megapixel

  :

  32,5

   

   

  Sensör Tipi

  :

  CMOS

   

   

  Bayonet

  :

  Canon RF-S

   

   

  Lens Tip

  :

  Telefoto,Zoom

   

   

  Lens Odak (mm)

  :

  18-150mm

   

   

  Diyafram

  :

  f/3.5 - 6.3

   

   

  AF Noktası

  :

  5915

   

   

  Fotoğraf FPS

  :

  30

   

   

  Video Kayıt

  :

  10bit 4:2:2,8bit 4:2:0,Canon Log 3

   

   

  Video FPS

  :

  4K 24p,4K 30p,4K 60p,Full HD 120p,Full HD 60p

   

   

  Video Çözünürlük

  :

  4K UHD,Full HD (1080p)

   

   

  Hafıza Kartı Tip

  :

  SD/SDHC/SDXC

   

   

  Filtre Çapı

  :

  55mm

   

   

  Mikrofon Bağlantı

  :

  3.5mm TRS

   

   

  ISO

  :

  100 - 32000

   

   

  Kablosuz Bağlantı

  :

  Bluetooth,Wi-Fi 2.4GHz

   

   

   

Detay Blok2
 • Garanti
 • Hızlı Teslimat
 • 2000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
 • Taksit İmkanı ve Havale Seçeneği
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR