Canon XA11 Kompakt Full HD Video Kamera
Canon XA11 Kompakt Full HD Video Kamera
Canon XA11 Kompakt Full HD Video Kamera
Canon XA11 Kompakt Full HD Video Kamera
Canon XA11 Kompakt Full HD Video Kamera
Canon XA11 Kompakt Full HD Video Kamera

Canon XA11 Kompakt Full HD Video Kamera

İndirim Oranı : %29 İndirim
Fiyat : ₺27.500,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺19.599,00(KDV Dahil)

Canon Türkiye Resmi Distribitörü Canon Euroasia Garantili | Canon Yetkili Satıcısı 

:

Canon XA11 Full HD Video Kamera ENG, olay kapsama ve bağımsız ve belgesel film yapımı için uygun olan bir kompakt çalışma ve tüfek kameradır. Kamera, daha sinematik bir his için 24p modu da dahil olmak üzere 59,94p'ye kadar çeşitli kare hızlarında video çeken 1/2,84", 1920 x 1080 CMOS sensöre sahiptir. Entegre Canon 20x HD optik zoom lensi, 35 mm'ye eşdeğer bir zoom aralığına sahiptir. 26,8 ila 576 mm arasındadır ve vurguları daha doğal hale getirmek için 8 kanatlı bir iris içerir.

Görüntü zincirindeki son parça, Canon'un DIGIC DV 4 görüntü işlemcisidir. Bu yüksek hızlı görüntü işleme motoru, Canon'un Dinamik IS (Görüntü Sabitleme) moduna güç sağlar ve üç eksende kamera rulosu düzeltmesi ekleyerek geleneksel yukarı-aşağı, sol-sağ görüntü sabitlemeye göre görüntü bozulmasını azaltır. DIGIC DV 4'ün gücü, kameranın videonuzu aynı anda iki farklı codec'e ve bit hızına kodlamasını sağlayarak, kaydı durdurduğunuz anda ana çekiminizin web için hazır versiyonlarına sahip olmanızı sağlar.

XA11, 10.000:1 kontrast oranına sahip 3,5" OLED dokunmatik panel görünümüne ve 1.560.000 nokta çözünürlüğe sahip renkli elektronik vizöre sahiptir. Kamera, pozlama, odak, beyaz dengesi, kazanç için tam manuel kontrol ve otomatik modlara sahiptir. ve deklanşör hızı.Kamera ön kayıt tamponu, pik, zebra çubukları, renk çubukları ve referans tonu gibi profesyonel özellikler sunar.Zum hızı değişken, sabit (16 farklı hız seviyesi ile), hızlı, normal, ve yavaş ayarlar.Kamerada yakınlaştırma geçişli çıkarılabilir bir üst tutma yeri, kayıt başlatma/durdurma, IR yayıcı, uyarı sinyali, aksesuar yuvası, harici mikrofon tutucu, fantom gücüne sahip iki XLR konektörü ve manuel ses seviyesi kontrolleri bulunur.XA11'de bir dahili kulaklık jakı ve Mini HDMI konektörü ve bir 3 üzerinden kompozit video ve ses çıkışı sağlar.5 mm mini jak.

İki dahili SD/SDHC/SDXC bellek kartı yuvası, aynı anda her iki yuvadaki mevcut ortam kartlarına video kaydetmenize olanak tanır. Bu, arşivleme ve veri koruması için anında bir yedek kopya oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca bir kartta yüksek çözünürlüklü AVCHD veya MP4 video dosyalarını yakalarken, diğer kartta web için daha uygun olan daha düşük bir MP4 veri hızı oluşturur. İki ortam kartı kullanırken ve kamera Aktarma modundayken, tam ortam kartını değiştirmek için çekimi durdurmaya gerek yoktur; bir kart dolduğunda, kayıt sorunsuz bir şekilde diğer karta geçer.

Canon Yerel 1920 x 1080 CMOS Sensör

XA11, 2,91 MP ile 1/2,84 inç HD CMOS Pro sensöre sahiptir. Bireysel piksellerin büyük boyutu, düşük ışık koşullarında çekim yapmak için minimum 1,0 lux nesne aydınlatmasına olanak tanır.

20x Optik Zum Lensi

Canon 20x HD yakınlaştırma lensi, 26,8 ila 576 mm arasında 35 mm eşdeğeri olan bir yakınlaştırma aralığı sağlar ve daha yumuşak ve çekici olan odak dışı alanlar ile daha doğal bir görünüm sağlayan gelişmiş bir dairesel iris tasarımına sahiptir. Yakınlaştırma hızı değişken, sabit (16 seviyeli), hızlı, normal veya yavaş olarak ayarlanabilir.

DIGIC DV 4 Görüntü İşlemcisi

DIGIC DV 4 Görüntü İşlemcisi, düşük parazitli ve zengin renk derinliğine sahip görüntüler sağlamak için sensörle uyum içinde çalışır. DIGIC DV 4'ün işlem gücü, aynı anda iki ayrı SD karta kayıt yapmak için videonun farklı kodeklere ve bit hızlarına eşzamanlı olarak kodlanmasını sağlar.

Otomatik Odaklama

Canon Otomatik Odaklama (AF) özellikleri arasında doğal görünümlü orta hız, anlık ve yüz algılamalı AF bulunur; bunlar, atıcıların, itişip kakışan bir kalabalıkta veya benzer bir durumda belirli bir yüzü odakta tutması gerektiğinde gereken çabayı önemli ölçüde azaltabilir.

Gelişmiş Ekranlar

 • Pozlamayı değerlendirmenize yardımcı olmak için %70 ile %100 arasında seçilebilen Zebra çubukları mevcuttur.
 • XA11, odaklama yardımcıları olarak pik ve 2x görüntü büyütme özelliklerine sahiptir.
 • Kamera, renk çubuklarını veya renk çubuklarını referans tonuyla görüntüleyebilir ve kaydedebilir. Renk çubukları SMPTE standartlarına uygundur. Referans ton seviyeleri -12, -18 veya -20 dB olarak ayarlanabilir.

3" OLED Dokunmatik Panel Görünüm Ekranı ve EVF

3", 1.230.000 noktalı dokunmatik panel görünümü ekranı, menü ayarlarının hızla hareket ettirilmesini ve seçilmesini sağlar. Renkli EVF, 1.560.000 nokta çözünürlüğe sahip 0.24"'dir ve farklı çekim konumlarına uyum sağlamak için 45°'ye kadar eğilebilir.

Manuel Kamera Kontrolü

 • XA11, kamera işlevleri üzerinde seçilebilir manuel/otomatik kontrole sahiptir ve durum için en iyi ayarları seçmenize olanak tanır. İşlevler arasında Pozlama, Deklanşör Hızı, İris, Kazanç, Pozlama Kilidi ve AGC Sınırı bulunur.
 • Beyaz Dengesi altı ön ayara (Gün Işığı, Gölge, Bulutlu, Tungsten, Floresan H ve Floresan) ve iki manuel beyaz dengesi ayarına sahiptir. Ek olarak, renk sıcaklığının özel bir şekilde ayarlanması istendiğinde, renk sıcaklığı 2000 ila 15.000K arasında 100K'lık artışlarla ayarlanabilir.
 • Kameranın gövdesi, kullanıcı tarafından atanabilen beş düğme içerir, böylece kamerayı, menü sistemine girmek zorunda kalmadan özelliklere erişmek için özelleştirebilirsiniz.

Ses

XA11'de entegre bir mikrofon bulunur ve çıkarılabilir kol, harici mikrofonları bağlamak için +48V fantom gücüne sahip iki XLR Line/Mic seviyesi girişi barındırır. Sökülebilir tutamak ayrıca manuel ses seviyesi kontrollerini de barındırır. 16 ses ayarına sahip yerleşik 3,5 mm kulaklık jakı, doğru ses izleme sağlar.

çıktılar

XA11, dört kutuplu 3,5 mm mini jak aracılığıyla kompozit video (ve ses) için bir AV mini terminalinin yanı sıra video ve ses sağlayan bir Mini HDMI bağlantı noktasına sahiptir ve size zaman kodunu videonuz üzerine bindirme seçeneği sunar.

Ortam Kartı Yuvaları

Kamerada yerleşik olarak bulunan iki SD/SDHC/SDXC kart yuvası, çeşitli kayıt seçeneklerine olanak tanır:

 • İkili kayıt: Farklı codec bileşenleri ve bit hızları kullanarak aynı çekimi farklı ortam kartlarına aynı anda kaydetmenize olanak tanır.
 • Çift yuvalı kayıt: İki SD bellek kartı yuvasının her birine aynı anda kayıt yapmanızı sağlayarak, çekimleriniz için anında yedekleme sağlar.
 • Geçiş kaydı: XA11, ilk bellek kartı dolduğunda video kaydını bir bellek kartından diğerine otomatik olarak geçirir.

Kızılötesi Çekim Modu

Kızılötesi (IR) çekim modunun devreye alınması, aşırı düşük ışık koşullarında çekim yapmak için IR Kesme filtresini optik yolun dışına taşır. Sökülebilir üst tutamağa yerleşik bir IR yayıcı, bir IR kaynağı sağlar ve yerleşik IR difüzörü, nesne üzerindeki IR sıcak noktalarının önlenmesine yardımcı olur. IR modunda, geleneksel yeşil tonlu IR görüntüsü veya siyah beyaz görüntü oluşturan varsayılan ayar arasından seçim yapabilirsiniz.

Kablolu Bağlantı

 • USB: Entegre bir Yüksek Hızlı USB (mini-B) bağlantı noktası, hafıza kartlarından görüntü indirmenize olanak tanır. Bu bağlantı noktası yalnızca çıktı içindir.
 • Uzaktan kumanda bağlantı noktası: Kamerada LANC kontrolü için yerleşik bir 2,5 mm stereo mini jak bulunur.

Ayrılabilir Üst Sap

Sökülebilir üst tutamak, ses kontrollerini ve harici XLR ses girişlerini, ayrıca uyarı sinyali, kızılötesi verici ve bir aksesuar pabucu içerir. Daha da küçük bir çekim paketi oluşturmak için üst kolu kameradan çıkarabilirsiniz.

Ek özellikler

 • Fotoğraf çekimi: XA11, 1920 x 1080 hareketsiz görüntü yakalama yeteneği sunar. Fotoğraflar, kayıt sırasında bir SD bellek kartına çekilebilir ve ayrıca oynatma sırasında "çerçeve yakalanabilir".
 • Ön kayıt: XA11, bellekte yaklaşık üç saniyelik videoyu sürekli olarak arabelleğe alır. Kayda başladığınızda, ara belleğin içeriği eklenir, böylece kayda basmadan önce çekim yapabilirsiniz.
 • Akıllı pil sistemi: XA11, Canon'un kalan çalışma süresini (dakikalara kadar) kullanıcıya bildiren Akıllı lityum iyon pilleriyle uyumludur.
 • Dil desteği: XA11 27 dili destekler: Çekçe, Danca, Almanca, Yunanca, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Macarca, Malayca, Felemenkçe, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rumence, Fince, İsveççe, Türkçe, Rusça, Ukraynaca, Arapça , Farsça, Tayca, Çince (basitleştirilmiş karakterler), Çince (geleneksel karakterler), Korece ve Japonca.
 • Garanti
 • Hızlı Teslimat
 • Ücretsiz Kargo
 • Taksit İmkanı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR