Canon RF 50mm f/1.8 STM Lens
Canon RF 50mm f/1.8 STM Lens
Canon RF 50mm f/1.8 STM Lens

Canon RF 50mm f/1.8 STM Lens

Marka : CANON
İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺3.799,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.499,00(KDV Dahil)

Canon Türkiye Resmi Distribitörü Canon Euroasia Garantili | Canon Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi

:

Canon RF 50mm F1.8 STM Lens
Küçük, hafif ve uygun fiyatlı olan Canon RF 50mm F1.8 STM lens, sahip olduğu hızlı f/1,8 diyafram açıklığı ile düşük ışık koşulları ve yaratıcı alan derinliği çalışmaları için idealdir. Yeni optik donanım ve oldukça sessiz STM motor ile bu modern 50 mm'lik lens, fotoğraflarınızın kalitesini geliştirecek. Beklentilerinizi aşan bu olağanüstü kompakt ve uygun maliyetli sabit lens ile yaratıcılığınızı keşfedin ve fotoğrafçılık yeteneklerinizi geliştirin.

Geniş diyafram açıklığıyla gelen yaratıcılık
Konuya net bir şekilde odaklanmasının yanı sıra güzel bir bulanık arka plan sağlayan geniş f/1,8 diyafram açıklığı sayesinde daha düşük ISO değerlerinde sanatsal ve etkileyici fotoğraflar çekebilirsiniz.

Net ve sessiz odaklama
STM (Kademeli Motor) teknolojisi, fotoğraf ve videolar için ideal netlik ve sessizlikte odaklama sağlar. Lens elemanlarındaki Super Spectra Kaplama kaliteli bir yapı sunar.

Kompakt ve hafif
160 g ağırlığı ve 40,5 mm çapı sayesinde EOS R serisi fotoğraf makineleri, günlük çekimleriniz için adaptör gerektirmeyen son derece kompakt ve hafif bir çözüm sunar.

Akıllıca tasarım
Sezgisel kontrol sağlayan odaklama ve kontrol halkası kombinasyonuyla dikkat çekmeyen lens, üstün bokeh efekti için 7 yapraklı dairesel diyafram açıklığına sahiptir ve 0,3 m'ye odaklanır.

Düşük maliyetli yaratıcılık
Yaratıcılığı uygun fiyatla keşfetme olağanı sunan RF 50mm F1.8 STM, ortam ışığında doğal ve etkileyici perspektifle portre çekimi için idealdir.


Canon RF 50mm f/1.8 STM İnceleme:
Kompakt, hafif ve yakın odaklamalı, temel bir lensten RF 35mm f / 1.8 IS Macro STM, Canon RF 50mm f / 1.8 STM, klasik, çok yönlü bir görüş alanı ve özellikle kompakt tasarım. Her gün, etrafta dolaşarak çekim için ideal bir lens olan bu 50 mm f / 1,8, mevcut ışık çekimi için parlak tasarımı ve uygun alan derinliği kontrolü ile karakterizedir. Optik tasarım, küresel sapmaları ve distorsiyonu azaltan bir asferik eleman içerir ve ayrıca gelişmiş kontrast ve renk doğruluğu için parlamayı ve gölgelenmeyi en aza indirgemek için bir Süper Tayf kaplama içerir. Ayrıca, bir STM motoru, etkileyici sessiz ve pürüzsüz otomatik odaklama performansı ve tam zamanlı manuel odak geçersiz kılma sağlar. Ek olarak, yapılandırılabilir bir Kontrol Halkası, lensin kendisinden ISO, diyafram açıklığı ve pozlama telafisi dahil pozlama ayarlarını yapmanıza olanak tanır.

Normal uzunluktaki asal, tam çerçeve Canon RF montajlı aynasız dijital kameralarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Zor aydınlatma koşullarında çalışan parlak f / 1,8 maksimum diyafram açıklığı aynı zamanda alan derinliği üzerinde daha fazla kontrol sağlar.
Hassas bir şekilde kalıplanmış (PMo) asferik bir öğe, yüksek keskinlik ve doğru konu işleme için küresel sapmaları ve bozulmaları bastırır.
Güçlü aydınlatma koşullarında çalışırken daha fazla kontrast ve renk nötrlüğü sağlamak için gölgelenmeyi ve parlamayı en aza indirmek için tek tek öğelere Super Spectra kaplama uygulanmıştır.
STM adım motoru, video kaydı ve hareketsiz çekim için ideal olan hızlı, sessiz, pürüzsüz ve doğru otomatik odaklama performansı sunar.
Yapılandırılabilir Kontrol Halkası, diyafram açıklığı, ISO ve pozlama telafisi dahil olmak üzere çeşitli pozlama ayarlarını yapmak için kullanılabilir.
Yuvarlatılmış yedi kanatlı diyafram, hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.