Hollyland Solidcom C1 pro-6s Profesyonel Kablosuz Intercom Sistemi (6 Kullanıcı)
Hollyland Solidcom C1 pro-6s Profesyonel Kablosuz Intercom Sistemi (6 Kullanıcı)
Hollyland Solidcom C1 pro-6s Profesyonel Kablosuz Intercom Sistemi (6 Kullanıcı)
Hollyland Solidcom C1 pro-6s Profesyonel Kablosuz Intercom Sistemi (6 Kullanıcı)

Hollyland Solidcom C1 pro-6s Profesyonel Kablosuz Intercom Sistemi (6 Kullanıcı)

Fiyat : ₺69.900,00(KDV Dahil)

Hollyland Yetkili Bayisi

:

Öne Çıkan Özellikler

 

- İki mikrofonlu çevresel gürültü engelleme

- Gerçek kablosuz kulaklık, gövde paketi yok

- Net ses için geniş frekans tepkisi

- Sessiz mod / PTT düğmesi veya sessize almak için Boom'u döndürme

- Güvenilir 1,9 GHz DECT 6.0 Teknolojisi

- Rahat tek kulaklı kulaklık tasarımı

- 1100'2 yönlü çalışma aralığı

- Pil ve şarj aleti dahil

- Solidcom C1 ile geriye dönük uyumluluk

 

 

Gürültülü ortamlarda kullanım için çift mikrofonlu Çevresel Gürültü Engelleme (ENC) özelliğine sahip Hollyland Solidcom C1 Pro-6S, gerçek kablosuz tasarımda net ses ve gün boyu kullanım konforu sağlamak üzere tasarlanmış tam çift yönlü bir kablosuz DECT interkom sistemidir. gövde paketi veya göbek gerekmez. Bu konfigürasyon, 6 adet tek taraflı kulaklık, 1 ana ve 5 uzaktan kumandanın yanı sıra şarj edilebilir piller, şarj cihazı ve aksesuarları içerir. Sistem, 1,9 GHz spektrumunda iletim yapar ve 1100 ft'ye kadar görüş hattı aralığında güvenli ve güvenilir iletim sağlamak için kanıtlanmış DECT 6.0 teknolojisini kullanır; bu da onu film/TV prodüksiyonu, konserler dahil çeşitli uygulamalar için çok uygun hale getirir.

 

 

 

Çift Mikrofonlu Çevresel Gürültü Engelleme

 

 

Gürültülü ortamlarda net iletişim için çift mikrofonlu ENC (Çevresel Gürültü Engelleme) özelliğini kullanın. ENC algoritması, daha anlaşılır konuşma için istenmeyen arka plan gürültülerini iptal etmek üzere konuşmacının ağzındaki ana yönlü mikrofonu kulaklıktaki ikincil çok yönlü çevresel mikrofonla birleştirir. Mikrofonun geniş 150 Hz ila 7 kHz frekans tepkisi, ekibinizin verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için ayrıntılı ses yakalama sağlar.

 

 

 

Dual-Mic Environmental Noise Cancellation

 


LED, farklı çalışma durumlarını temsil eden farklı renklerle sistemin çalıştığını gösterir. Mavi LED sabit yanıyor ve ENC gürültü azaltmanın açık olduğunu gösteriyor. Yeşil LED sabit olarak yanıyor ve ENC gürültü azaltmanın kapatıldığını gösteriyor. Kırmızı LED sabit olarak yanıyor ve mikrofonun kapalı olduğunu gösteriyor.


 

 

Dual-Mic Environmental Noise Cancellation

 

 

 

2 Yönlü İletişim için Gerçek Kablosuz Bağımsız Kulaklık

 

 

Bel çantası veya baz istasyonu olmayan C1 Pro, medya üretim ekipleri ve 1100 ft'ye kadar görüş hattı mesafelerinde gerçek zamanlı sesli iletişim arayan diğer kişiler için son derece taşınabilir ve veya serbest bir koordinasyon sistemi sunar. Pro sürümü, orijinaline göre daha fazla taşınabilirlik ve dayanıklılık sunarken, tek kulaklı kulaklık tasarımı toza ve suya dayanıklı ve gün boyu konforlu bir kullanım yazılımı programı şeklinde tasarlanmıştır.

 

 

 

True-Wireless Self-Contained Headset for 2-Way Communication

 

Kullanım Açısından Pratik

 

 

Ana ve uzak kulaklıklardaki "A" düğmesine uzun basmak yeterlidir; kulaklıklar yaklaşık 10 saniye içinde eşleşir ve hazırsınız. Her kulaklıktaki mikrofon kolu 360° dönerek sola veya sağa yönlendirmeye olanak tanır. Bom kolunun yukarı veya aşağı döndürülmesi, kullanılmadığında mikrofonun sesini rahatlıkla kapatır. Alternatif olarak, kulaklık üzerindeki sessize alma düğmesi kullanıcının tercihine bağlı olarak sessize alma veya bas-konuş olarak ayarlanabiliyor. Bir LED sistemin çalıştığını gösterir ve pil azaldığında sizi uyarır.

 

 

 

Easy to Use + PTT Function

 

 

 

Şarj Edilebilir Piller + Şarj İstasyonu

 

 

Her kulaklık tek bir şarj edilebilir pille çalışır. Ana kulaklıktaki pil süresi, kullanılan aşağıdaki kulaklık sayısına bağlıdır; 1 ila 5 uzak kulaklık bağlıyken ve ENC özellikleri devredeyken pil yaklaşık 5 saat dayanır; 7 adede kadar aşağıdaki kulaklık kullanıldığında pil ömrü 4 saattir. Her uzaktan kulaklık, ENC devredeyken tek bir pil şarjıyla 10 saate kadar dayanır. Her pil 2,5 saatte tamamen şarj olur ve pil şarj istasyonu, USB kablosu ve AC adaptörü dahildir.

 

 

 

Rechargeable Batteries + Charging Station

 

 

 

Daha İyi Bir Deneyim için Arttırılmış Taşınabilirlik ve Dayanıklılık

 

 

Solidcom C1 Pro kulaklık, PC-ABS malzemeleri kullanılarak üretilmiştir, bu da onu inanılmaz derecede hafif kılar; pil dahil yalnızca 170 g (6 ons) ve süper kompakttır. Geliştirilmiş kulak üstü deri yastık, daha fazla stabilite ve konfor için insan kulağının yapısına daha iyi uyum sağlar ve zorlu ortamlarda çalışan herkes için mükemmeldir. Farklı kullanım tercihlerine hitap etmek için dayanıklı kulak üstü köpük yastıklar da sağlanmaktadır. Bunları ihtiyaç duyduğunuzda kullanın ve kaliteden ödün vermeden inanılmaz taşınabilirlik ve konfor deneyiminin keyfini çıkarın.

 

 

 

Increased Portability and Durability

 


Sağlam Rüzgar Gürültüsü Giderme

 

 

Dış mekan üretim ortamlarında rüzgar gürültüsünden sorun mu yaşıyorsunuz? Solidcom C1 Pro, hava akışının doğrudan mikrofona çarpmasını önleyen çok yönlü bir çözüm sunar. Rüzgar filtresi olarak ana mikrofon için tasarlanan Y5 keçe kağıdı ve mikrofon yastığıyla kulaklık, rüzgar gürültüsünü 20,76 dB'ye kadar azaltabiliyor. Rüzgar gürültüsünün büyük bir sorun olduğu üretim ortamlarında tam bir gönül rahatlığının tadını çıkarabilirsiniz.

 

 

 

Robust Wind Noise Removal

 

 

 

Genişletilebilir ve Geriye Uyumlu

 

 

Solidcom C1 Pro sistemi, bir hub kullanmadan ana kulaklığa 7'ye kadar uzak kulaklığı bağlamanıza olanak tanır. C1 Pro HUB Tabanı (ayrı olarak satılır) aynı anda 8 adede kadar uzak kulaklığı kullanmanıza olanak tanır. C1 Pro, Solidcom C1 sistemiyle geriye dönük olarak uyumludur. ENC teknolojisinin hoparlör tarafındaki ortam gürültüsünü ortadan kaldırarak çalıştığını unutmayın. İster C1 ister C1 Pro takıyor olun, ses C1 Pro kulaklıktan geldiği sürece duyduğunuz çevresel gürültü önemli ölçüde azalacaktır.

 

 

 

Expandable and Backwards Compatible

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Detay Blok2
  • Garanti
  • Hızlı Teslimat
  • 2000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
  • Taksit İmkanı ve Havale Seçeneği
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR