Lexar 64 GB Professional CFexpress Type-B
Lexar 64 GB Professional CFexpress Type-B

Lexar 64 GB Professional CFexpress Type-B

Marka : lexar
Fiyat : ₺1.995,00(KDV Dahil)

Lexar Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | Lexar Yetkili Satıcısı 

:

 

Lexar 64GB CFexpress 1750MB/s Type-B Hafıza Kartı

Lexar'ın 64 GB Profesyonel CFexpress Type-B Bellek Kartı ile yüksek kaliteli görüntülerin yanı sıra kesintisiz raw 8K, 4K ve Full HD videolar çekin. Yeni nesil sinema kameralarının ve DSLR'lerin özelliklerinden yararlanmak üzere tasarlanan bu kart, yüksek hızlı performans, dayanıklılık ve güvenilirlik sağlamak için PCI Express 3.0 ve NVMe protokollerini kullanır. Bu kart, 1750 MB/sn'ye varan okuma hızları ve 1000 MB/sn'ye varan yazma hızları sunar; bunların her ikisi de kart ve bilgisayarınız arasındaki aktarım hızlarını artırmanın yanı sıra iş akışınızı hızlandırmaya yardımcı olur.

CFexpress uyumluluğuna ek olarak, bu CFexpress Type-B kartının belirli XQD kameralarla uyumlu olduğunu lütfen unutmayın.

 


 

Genel Özellikler

Daha Fazla Yüksek Kaliteli Görüntü ve Ham 4K/8K Video Çekin
Yeni nesil sinema kameralarının ve yüksek çözünürlüklü DSLR'lerin özelliklerinden yararlanmak üzere tasarlanan Lexar Professional CFexpress B Tipi kart, yüksek kaliteli görüntüler ve uzun uzunluklarda ham 4K/8K video yakalamanıza olanak tanır. 1750 MB/sn'ye varan yüksek okuma hızlarına ve 1000 MB/sn'ye varan yazma hızlarına sahiptir.

Dayanıklılık ile Macera Yakalayın
İster gün batımını, ister yol yarışlarını veya başka bir macerayı kovalıyor olun, Lexar Professional CFexpress B Tipi kart, şok/titreşimden korumak için ihtiyacınız olan sağlam dayanıklılığı sunar. Böylece Büyük Kanyon'dan Çin Seddi'ne kadar güvenebileceğiniz bir kartınız olduğu için içiniz rahat olsun.

Hızlandırılmış İş Akışı ile Zamandan Tasarruf Edin
Kartın yüksek hızlı performansı, dosyaları hızlı bir şekilde çekmenize ve aktarmanıza olanak tanır. Ve Lexar Professional CFexpress B Tipi Okuyucu ile birlikte kullanıldığında, kartın okuma aktarım hızı kapasitesini en üst düzeye çıkaracaksınız. Bu, iş akışınızı baştan sona önemli ölçüde hızlandırır, böylece zamandan tasarruf edebilir ve işinize geri dönebilirsiniz.

XQD Kameralarla Geriye Dönük Uyumlu
Çok yönlülük için kart, belirli XQD kameralarla geriye dönük uyumludur ve mevcut cihazların yeni nesil performansa sahip olmasını sağlar.

Garanti ve Destek
Tüm Lexar Professional serisi bellek kartları, sınırlı bir ömür boyu garanti ile gelir ve uzman teknik destek tarafından desteklenir.

 


 

Lexar 64GB CFexpress Type B Teknik Özellikleri
Kart Türü: CFexpress Tip B
Depolama Kapasitesi: 64 GB
Veri Yolu Türü: PCI-Express 3.0
Okuma Hızı: Maksimum: 1750 MB/sn
Yazma Hızı: Maksimum: 1000 MB/sn
Dayanıklılık: Darbeye Dayanıklı, Aşırı Sıcaklıklar
Çalışma Sıcaklığı: 14 ila 158°F / -10 ila 70°C
Depolama Sıcaklığı: -40 ila 185°F / -40 ila 85°C
Kablosuz Yeteneği: Yok