Nikon Z 24-120mm f/4 S Lens
Nikon Z 24-120mm f/4 S Lens
Nikon Z 24-120mm f/4 S Lens

Nikon Z 24-120mm f/4 S Lens

İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺42.699,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺39.299,00(KDV Dahil)

Nikon Türkiye Resmi Distribitörü KarfoKaracasulu Garantili | Nikon Yetkili Bayisi 

:

Son derece çok yönlü f/4 geniş telefoto zoom özellikli objektif

Bir yere mi gidiyorsunuz? Hafif yapısı, gelişmiş optik özellikleri ve geniş zoom aralığıyla NIKKOR Z 24-120mm f/4 S, seyahat ederken yanınızda taşımaya uygun, mükemmel bir objektiftir. Doğaçlama gezilerden uzun süredir planlanmış fotoğraf keşif gezilerine kadar, durağan görüntü ve film yelpazenizi rahatça genişletin.

24-120 MM
ZOOM

F/4 SABİT
DİYAFRAM

ARNEO
KAPLAMA

S-LINE
KALİTESİ

ÇOKLU
NETLEME
SİSTEMİ

 

 

 

 

Farklı destinasyonlar. Yepyeni ilhamlar. Geniş erişim alanıyla bu hafif S-line zoom özellikli objektif, kaliteden ödün vermeden çok yönlülük ve kullanım kolaylığı sunar. Her çekim, çarpıcı ayrıntılarla yapılır ve f/4 sabit diyafram açıklığı; ister geniş, ister standart, isterse telefoto odak uzaklıklarında çekim yapıyor olun, yaratıcılık ve esneklik sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

Her odak uzaklığı bir hikâye anlatır

 

Geniş manzaralar, etkileyici mimari, canlı sokak fotoğrafçılığı, büyüleyici portreler ve çok daha fazlası. Son derece esnek 24-120 mm'lik odak uzaklığı aralığı, objektifleri değiştirmeden tüm açılardan çekim yapmanızı sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çekim yapmak için daha fazla, taşımak için daha az

 

NIKKOR Z 24-120mm f/4 S, bu kadar geniş bir aralığa sahip bir zoom özellikli objektife göre çok rahat bir şekilde taşınabilir. Çekiminizi kadraja alırken tek bir noktada kalın veya özgürce hareket edin. Bu kadar kompakt ve çok yönlü bir zoom özellikli objektif ile pek çok seçeneğe sahipsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nerede geziyor olursanız olun

 

Bu yüksek performanslı objektif, sağlam yapısıyla neredeyse her yolculukta sizi destekler. Toza ve suya karşı koruma sağlayacak şekilde yalıtılmıştır ve ön elemandaki Nikon Flor kaplaması, kir tutmaz ve kolayca silinerek temizlenir.¹

 

 

 

 

 

 

Olağanüstü görüntü kalitesi

Bu kadar yetenekli bir objektifle başkalarının yapamadığı çekimleri keşfetmekte özgürsünüz. Doğrudan sert ışık kaynaklarına karşı cesurca çekim yapın. Dramatik arkadan aydınlatmalı sahneler oluşturun. Yumuşak ve pürüzsüz bokeh efekti ile konunuzu öne çıkarın.  NIKKOR Z 24-120mm f/4 S, çerçevenin kenarlarına kadar her noktada büyüleyici çözünürlükte ve şaşırtıcı derecede keskin görüntüler yakalayarak seçeneklerinizi çoğaltır. 

 

 

 

 

 

Zoom aralığı boyunca istikrar

 

Durağan görüntüler veya filmler fark etmeksizin sabit f/4 maksimum diyafram, olağanüstü yaratıcılık ve kontrol sağlar. Zoom aralığında daha fazla alan derinliğine sahip portreler çekimleri ve yakın çekimler yapın. Film çekerken pozlamayı değiştirmeden odak uzaklıklarını değiştirin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sizi heyecanlandıracak bir netlik

 

Nikon ARNEO Kaplama ve Nano Kristal Kaplama, herhangi bir yönden gelen tesadüfi ışığın neden olduğu gölgelenme ve parlamayla mücadele ederek görüntüleri net tutar. Çerçevede doğrudan ışık kaynakları olan sahneler çekerken bile güzel görüntüler elde edeceksiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha fazla yaklaşın

 

Kısa bir minimum netleme mesafesi ve 0,39 maksimum reprodüksiyon oranı, çerçeveyi ayrıntılarla doldurmanıza olanak tanır. Nesneleri geniş arka planlardan arındırın veya sıkıştırma ile denemeler yapın: Zoom aralığında 0,35 m'ye kadar yakın çekim yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Mükemmel video performansı

NIKKOR Z 24-120mm f/4 S, harika bir video objektifidir. Otomatik netleme, neredeyse hiç netleme kayması veya netleme gürültüsü olmaksızın akıcı ve sessiz çalışır. Sabit pozlama kontrolü, iç mekânlardan dış mekânlara veya daha karanlık ve daha aydınlık sahneler arasında geçiş yaptığınız durumlarda güzel ve doğal görünen çekimler için parlaklıkta doğal bir geçiş sağlar.

 

 

 

 

 

Özelleştirilebilir kontrol

 

 

Çekim parametrelerini doğrudan objektiften kolayca kontrol edin. Diyafram, ISO değeri ve pozlama telafisi gibi ayarlar için sessiz kontrol halkasını kullanabilirsiniz. Ayrıca objektifin Fn düğmesine sık kullandığınız işlevleri atayabilirsiniz.

 

 

 

 

Çoklu netleme sistemi

 

 

Z serisi çoklu netleme sisteminde hızlı ve doğru otomatik netleme sağlamak ve tüm zoom aralığında objektif sapmalarını büyük ölçüde azaltmak için tam olarak senkronize edilmiş iki AF sürücü birimi kullanılmaktadır. Yakın çekimde bile keskin ve net görüntüler yakalayacaksınız.

 

 

 

 

 

 

 

Galeri

`

Z 6II

 

 Z 6II

 NIKKOR Z 24-120mm f/4 S

 

Kenta Aminaka

Z 6II

Kenta Aminaka

 

 Z 6II

 NIKKOR Z 24-120mm f/4 S

 

Diana Hagues

Z 6II

Diana Hagues

 

 Z 6II

 NIKKOR Z 24-120mm f/4 S

 

Erik McRitchie

Z 6II

Erik McRitchie

 

 Z 6II

 NIKKOR Z 24-120mm f/4 S

 

Kenta Aminaka

Z 6II

Kenta Aminaka

 

 Z 6II

 NIKKOR Z 24-120mm f/4 S

 

 

 

 

DEVAMINI YÜKLE

 

 

 

  • Garanti
  • Hızlı Teslimat
  • Ücretsiz Kargo
  • Taksit İmkanı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR