Nikon Z30 16-50mm Lens Kit
Nikon Z30 16-50mm Lens Kit
Nikon Z30 16-50mm Lens Kit
Nikon Z30 16-50mm Lens Kit
Nikon Z30 16-50mm Lens Kit
Nikon Z30 16-50mm Lens Kit

Nikon Z30 16-50mm Lens Kit

İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺35.235,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺30.999,00(KDV Dahil)

Nikon Türkiye Resmi Distribitörü Karfo Garantili | Nikon Yetkili Bayisi ve Satıcısı

:

Daha önce hiç olmadığı şekilde vlog çekin

Akıllı telefonunuzu rafa kaldırın ve içeriklerinizin cezbedici olmasını sağlamak için bir üst seviyedeki görüntü kalitesiyle vlog fikirlerinizi hayata geçirin. Küçük, yetenekli ve kullanımı son derece kolay olan Z 30; daha fazla ışık, daha fazla güç ve daha fazla çok yönlülük ile yaratıcılığınızın önünü açar. Bu aynasız fotoğraf makinesi, paylaşacak hikayeleri olan içerik oluşturucular için tasarlandı.

4K VİDEO

125 DK.
KAYIT

DEĞİŞKEN AÇILI

20,9 MP

11 FPS

 

Vlog becerilerinizi geliştirin

 

Daha fazlasını gösterin. Daha fazlasını anlatın. Ürün kutu açılışı videolarından inceleme, yemek tarifi ve nasıl yapılır videolarına kadar. Müzikten yemek pişirmeye, seyahatten parkura. Neye ilgi duyuyorsanız duyun, profesyonel görünen videolar çekebildiğiniz zaman takipçilerinize daha fazlasını vermiş olursunuz. Z 30, birinci sınıf vlogger'lardan ve yayıncılardan bekleyeceğiniz netlik, alan derinliği ve berrak sesle çekimler yapmanıza olanak tanır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4K'da hiçbir ayrıntıyı kaçırmayın

Z 30, 4K UHD (30 p) videolardan hızlandırılmış filmlere ve Full HD'de (120 p) akıcı ağır çekimlere kadar her türlü çekim sırasında size %100 görüş alanı (yaklaşık) sağlamak için büyük sensörünün tam genişliğinden yararlanır. Kendinizi ve konunuzu kadraja almak çok kolay.

 

 

Durmak için bir sebep yok

125 dakikaya kadar kesintisiz video çekimi⁵ yapmanıza olanak tanıyarak uzun çekimler veya sürekli çekimler için size bolca alan sağlar. Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısının yanı sıra Nikon SnapBridge uygulaması, her yerden içerik yüklemenize olanak tanır.

 

 

Canlı ve net ses

Hassas dahili stereo mikrofon veya harici bir mikrofon aracılığıyla kulağa harika gelen sesleri yakalayın. Ses menüsü, kendi sesinizi veya müzik ve sokak sesleri gibi ortam seslerini kaydetme seçenekleri sunar. Rüzgar gürültüsü azaltma işlevi de vardır.

Heyecan veren kaliteye geçiş yapın

Evde, stüdyoda veya yolda. Z 30'un görüntüleme gücü, şimdiye kadar yaptığınız en canlı vlog'ları önceden kaydetmenize veya yayınlamanıza olanak tanırken zengin ayrıntılı durağan görüntülerle fotoğraf akışlarınızı ilgi çekici hale getirir. Bu, doğrudan fotoğraf makinesinden üretilen içeriklere geçmek için yeni bir şans.

 

 

 

 

 

Daha fazla ışık, daha fazla cazibe!

 

 

Fotoğraf makinesinin ultra geniş Z serisi objektif yuvası, büyük DX biçimli 20,9 MP'lik CMOS sensörünün bir akıllı telefondan çok daha fazla ışık toplamasına olanak tanır. Bir telefonun size sunamayacağı türden zengin ayrıntılar içeren video ve fotoğraflara sahip olursunuz. İçeride veya dışarıda, gündüz veya gece.

 

 

 

 

Geceden ilham aldı

 

 

Düşük ışıkta çekilen video ve fotoğraflar, net ve profesyonel görünür. Video için ISO 25.600'e ve fotoğraflar için de ISO 51.200'e (genişletilebilir) kadar çekim yapın. Gündüz güvendiğiniz aynı hızlı ve doğru AF özelliği ile gece çekime devam edin.

 

 

 

 

 

 

 

Sezgisel yaratıcılık kontrolü

Kadrajı indirin. Kadrajı kaldırın. Geniş açıyla çekim yapın. Z 30'un 3 inçlik değişken açılı dokunmatik ekranı, düzenli görüntüleri ve iyi düşünülmüş kontrolleri, her türlü çekimi kolaylıkla yakalamanıza olanak tanır. Bu fotoğraf makinesi, vlog kaydederken ve fotoğraf çekerken video ve durağan görüntüler için ayrı ayarları kaydetmenizi ve daha sonra gerektiğinde bunlar arasında geçiş yapmanızı sağlar. Her seferinde durup ayarlarınızı yeniden yapılandırmanıza gerek yoktur.

 

 

 

 

 

Rahat ve sarsıntısız

 

 

Z 30'u elinize aldığınızda elinize tam oturduğunu hissedersiniz. Bu kadar küçük bir fotoğraf makinesinde bir mühendislik harikası olan derin tutuş özelliği, kol mesafesinde bile sabit elde çekime olanak tanır. Ayrıca Nikon'un e-VR özelliği, video çekimlerinin güzel ve sarsıntısız görünmesini sağlamaya yardımcı olur.

 

 

 

 

Elde vlog çekimi için üretildi

 

 

Değişken açılı ekranı öne doğru çevirdiğinizde fotoğraf makinesi, kendi resmim modunu anında etkinleştirir ve engellenmemiş bir görüş için ekranı temizler. Anlık çekimler yapmak veya video çekmek için uygun şekilde konumlandırılmış kayıt düğmesini kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Harekete hazır

 

 

Çekim açısı ne olursa olsun, fotoğraf makinesi gövdesinin üstündeki video kayıt düğmesi daima istediğiniz yerdedir. Ekranın etrafındaki net kırmızı kenarlık, video modunda olduğunuzu doğrular. Ön taraftaki kırmızı ışık, kayıt yaptığınızı doğrular.

 

 

 

 

Özelleştirilebilir kontroller

 

 

Kontrolleri kişiselleştirmek ve ayarları düzenlemek için birçok seçeneğe sahipsiniz. Favori menü öğelerini anında erişilebilen i-Menu'ye atayabilir ve sık kullanılan ayarları fotoğraf makinesinin Fn düğmelerine veya çevirmeli ayar düğmesi üzerindeki U1/U2/U3 konumlarına kaydedebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Sınırlarınızı zorlamaya cesaret edin

Ustalıklı aydınlatma. Hızlı hareket. Sessiz ortamlar. İster video isterse fotoğraf çekiyor olun, yaratıcılık kontrolünü sağlamanızı kolaylaştıran gelişmiş otomatik işlevlerle dolu olan Z 30 ile son derece sessiz çekim yapmak için Sessiz Çekim modunu kullanabilirsiniz. Nasıl gerçekleştireceğinizi bildiğiniz fikirlerden henüz denemediğiniz fikirlere kadar istediğiniz sonuçları hiç zorlanmadan elde edin.

 

 

 

 

 

Güvenli netleme

 

Hareket halindeyken çekim mi yapıyorsunuz yoksa kendinizi mi çekiyorsunuz? Video AF modu, netlemeyi ayarlamak zorunda kalmamanız için devamlı AF özelliğini kullanır. Fotoğraf makinesi, siz çalışırken ne yaparlarsa yapsınlar veya kompozisyonu ne sıklıkta değiştirirseniz değiştirin, tamamen konunuza odaklanmanızı sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gözleri takip edin

 

Durağan görüntü ve video için kullanılabilen Göz ve Hayvan Algılama AF modları, insanların veya kedi ve köpeklerin gözlerine hızla odaklanır. Fotoğraf makinesi, dönüp tekrar geriye baksalar bile konunuzun gözlerine keskin bir şekilde odaklanmaya devam eder.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mükemmel pozlama

 

Karmaşık ayarları öğrenmeden her türlü aydınlatma koşulunda güvenle çekim yapın. Otomatik modda çekim yaparken konunuzun veya yüzünüzün her zaman iyi aydınlatılmış görünmesini sağlamak için fotoğraf makinesinin pozlama telafisini hızlı ve kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Heyecan verici durağan görüntüler

 

Fotoğraflar için tam AF/AE ile 11 fps'lik yüksek sürekli çekim hızı, akışınızı öne çıkaracak çekimler yapmanızı sağlar. Şehir sokaklarından paten parkına, hareketin göbeğinde mükemmel durağan görüntüler çekebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bir profesyonel gibi içerik oluşturun

Z 30, çok çeşitli yüksek performanslı değiştirilebilir objektiflerin yanı sıra sizin ve takipçilerinizin seveceği içerikler oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm aksesuarlarla uyumludur. Fikirlerinizi gün ışığına çıkarın ve becerilerinizi geliştirirken setinizi de büyütün.

 

 

Seveceğiniz objektifleri bulun

İster dar bir kapalı alandan yayın yapın, isterse açık havada vlog kaydedin, çekim için doğru olan bir Nikon objektif vardır. Tüm NIKKOR Z objektiflerini kullanabilir veya Nikon'un isteğe bağlı Objektif Yuvası Adaptörü FTZ II'yi takabilir ve Nikon DSLR F serisi objektif yuvasına sahip objektifleri kullanabilirsiniz.

 

 

Ayarlarınızı kolayca uyarlayın

Favori bir mikrofonunuz var mı? Z 30, popüler üçüncü taraf vlog aksesuarlarının yanı sıra çeşitli Nikon aksesuarlarıyla da uyumludur. Ayarlarınızı yalın ve sade tutmak veya setinizi genişletmek isteyip istememek sizin kararınıza bağlıdır.

 

 

Elde veya eller serbest çekim yapın

Fotoğraf makinenizi uzaktan kullanmak veya kendinizi mi çekmek istiyorsunuz? Nikon ML-L7 uzaktan kumandayı Z 30 için el kumandası olarak kullanabilirsiniz. Alternatif olarak, uzaktan kumandayı bir SmallRig tripod tutacağına bağlayabilir ve fotoğraf makinesini tutma yeri aracılığıyla rahatça kontrol edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

İnce ayar yapın, çekim yapın, içerik oluşturun

 

 

Filtreler vizyonunuzun bir parçası olduğunda Z 30, sanatınızı ana göre uyarlamanıza ve fotoğraf makinesinde oluşturmanıza olanak tanır. Videolar ve durağan görüntüler için tamamı özelleştirilebilir ve çekim sırasında gerçek zamanlı olarak görülebilen 20 Creative Picture Control ayarına sahip olursunuz.

 

 

 

 

Akıllı telefonunuza yapacak bir şeyler verin

 

 

Artık telefonunuzu vlog için değil, Nikon SnapBridge uygulaması için kullanıyorsunuz. Kolay paylaşım için 4K videoları veya etiketli fotoğrafları kablosuz olarak doğrudan telefonunuza aktarın. Alternatif olarak, fotoğraf makinesini uzaktan kontrol etmek için SnapBridge'e aktarın.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bağlanın ve canlı yayına geçin

Tek bir üniversal USB Type C kablo (birlikte verilir) ile Z 30’da canlı vlog’lara sürekli güç sağlayabilir ya da fotoğraf makinenizin pilini şarj edebilirsiniz! En keskin ve en iyi görünen çekimleri yayınlamak için bir NIKKOR Z objektifi takmanız ve Z 30'u ücretsiz Nikon Webcam Utility yüklü bir bilgisayara bağlamanız yeterlidir.

  • Garanti
  • Hızlı Teslimat
  • Ücretsiz Kargo
  • Taksit İmkanı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR