Nikon Z5 + 24-50mm f/4-6.3 Kit
Nikon Z5 + 24-50mm f/4-6.3 Kit
Nikon Z5 + 24-50mm f/4-6.3 Kit
Nikon Z5 + 24-50mm f/4-6.3 Kit
Nikon Z5 + 24-50mm f/4-6.3 Kit

Nikon Z5 + 24-50mm f/4-6.3 Kit

İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : ₺71.307,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺59.799,00(KDV Dahil)

Nikon Türkiye Resmi Distribitörü Karfo Karacasulu Garantili | Nikon Yetkili Satıcısı 

:

Nikon Z5 24-50mm Lens Kit Aynasız Fotoğraf Makinesi
Nikon Z5 24-50mm Lens Kit aynasız fotoğraf makinesi NIKKOR Z 24-50mm f/4-6.3, Bu ultra portatif tam çerçeve zoom setinde Nikon Z 5 fotoğraf makinesi ve kompakt NIKKOR Z 24-50mm f/4-6.3 zoom özellikli objektif bulunur. Piyasadaki en küçük tam çerçeve standart zoom özellikli objektif ile renk ve ayrıntı yönünden zengin ve keskin çekimler yapabilirsiniz. 24,3 MP tam çerçeve, taşınabilr set 4K film Wi-Fi / Bluetooth 

Genel Özellikleri:
24.3 Megapiksel
Lens Yuvası - Nikon Z Mount Uyumlu
FX Biçimli (Full Frame) CMOS Sensör
EXPEED 6 Görüntü İşlemcisi
4K UHD ve Full HD Video Kayıt
3.6m noktalı OLED Elektronik Vizör
ISO 100 - 51200 (Genişletilmiş: 50 - 102400)
8.1 cm (3.2 inc) Eğilebilir, Dokunmatik LCD Ekran
Wi-Fi / Bluetooth Kablosuz Bağlantı
3.5mm Harici Mikrofon Girişi
Çift SD Hafıza Kartı Yuvası
Ağırlık - 590 g

 

Yaratma cesareti
Tam çerçeve Nikon Z 5, fotoğraflarınızı ve filmlerinizi bir üst seviyeye taşımak için harika bir çözümdür. Bu aynasız fotoğraf makinesi, piyasadaki en geniş tam çerçeve objektif yuvası olan Nikon'un Z serisi objektif yuvasıyla üretilmiştir. Fotoğraf makinesinin sensörüne daha fazla ışık ulaştığından, daha fazla ayrıntı, derinlik ve renk ile özgürce çekim yapabilirsiniz.

Dünyayı tam çerçeveden görün
Çektiğiniz fotoğraf ne olursa olsun, fotoğraf ve videolarınızın yeni bir ayrıntı seviyesine çıktığını göreceksiniz. Tam çerçeve sensörü, güçlü EXPEED 6 işlemcisi ve ultra keskin EVF özelliği ile Nikon Z 5, tam çerçevede çekim yapmayı kolaylaştırır. Hatta fotoğrafları ayrıntı kaybı olmadan kırpabilirsiniz. Bu özellik, fotoğraf baskıları ve web sitelerinde yayınlanacak fotoğraflar için idealdir.

Sade ve büyüleyici
Zengin ton geçişli portreler. Ultra sığ alan derinliğine sahip filmler. Tam çerçeve 24,3 MP CMOS sensör, ultra geniş Z serisi objektif yuvasının ışık toplama özelliklerini tam olarak kullanarak olağanüstü sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Her ışıkta parlak sonuçlar
Fotoğraf makinesinin geniş 100 - 51200 ISO aralığı sayesinde, değişen ışığa anında uyum sağlama özgürlüğünün tadını çıkarın. Kumlanma konusunda endişelenmenize gerek yok: Hem yüksek hem de düşük ISO değerlerinde canlı fotoğraflar ve çarpıcı dinamik aralık elde edersiniz.

Daima Kararlı Titreşim Azaltma
Fotoğraf makinesindeki 5 eksenli güçlü VR görüntü sabitleme özelliği, diğer koşullarda mümkün olandan daha yavaş beş adede kadar duraklamalı deklanşör hızlarında çekim yapmanıza olanak tanır. Hangi NIKKOR Z serisi objektifi kullanırsanız kullanın, durağan görüntüler keskin ve videolar da sabit olur.

Küçük set, büyük etki
Tam çerçeve Nikon Z 5, taşınabilir ve son derece yetenekli bir yapıdadır. Temel Z 5 setiyle birlikte gelen NIKKOR Z 24-50 mm objektif de öyle. Bu NIKKOR Z serisi objektif, piyasadaki en küçük ve en hafif tam çerçeve zoom objektifidir.¹ Etkileyici geniş açılı çekimlerden güçlü portre çekimlerine kadar her yerde kadrajınıza çok daha fazla görüntü sığdırmanızı sağlar.

Keskin netleme
273 noktalı karma AF (otomatik netleme) sistemi hızlı, hassas ve muazzam akıcıdır. Konular, çerçevede nerede olurlarsa olsunlar odağa alınır ve odakta kalırlar.

Kusursuz portreler
Nefes kesen insan veya hayvan çekimleri. Siz fotoğraf çekerken hareket ediyor olsalar bile konunuzun gözüne kilitlenebilir ve odağı orada tutabilirsiniz.

Parlak tam çerçeve NIKKOR Z serisi objektifler
Daha önce hiç olmadığı kadar derinlik ve ayrıntıyı deneyimleyin. Nikon Z 5, tüm NIKKOR Z serisi tam çerçeve objektifler ile uyumludur ve objektif yelpazesi sürekli genişlemektedir. Ultra geniş açılı prime objektiflerden telefoto zoom özellikli objektiflere kadar, bu aynasız objektifler daha hızlı, daha sessiz ve daha keskindir. Durağan görüntülerde ve filmlerde mükemmel performans gösterir.

Çift kart yuvası
Çift kart yuvalarına hızlı UHS-II SD kartlar takılabilir. Kart yuvalarında kartlardan birini çekim, diğerini de yedekleme amacıyla kullanacak şekilde kolayca ayarlayabilirsiniz. İsterseniz kartlardan birine filmleri, diğerine de durağan görüntüleri kaydedebilirsiniz.

Sağlam ama hafif
Hem sağlam hem de hafif magnezyum alaşım gövde, hava koşullarına karşı tam yalıtımlı yapısıyla tozu ve nemi dışarıda tutar. Özellikle tüm hareketli parçaların ve düğmelerin etrafında koruma sağlar.

Nikon Z serisinin ergonomik özellikleri
Bu tam çerçeve fotoğraf makinesinin gövdesi daha küçük olabilir, ancak kullanımı hâlâ kolaydır. Derin kavrama özelliği güvenlik hissi sunarken, tuş kontrolleri de fotoğraf makinesine mükemmel şekilde yerleştirilmiştir.

Ultra keskin EVF
Tam olarak, yüksek çözünürlüklü 3690 k noktalı EVF'de gördüğünüz görüntüleri elde edersiniz. Pozlama, ISO ve beyaz dengesi gibi önemli ayarlar, gerçek zamanlı olarak uygulanır.

Çekime devam edin
Nikon Z 5'inizi USB ile şarj edebilir (fotoğraf makinesi kapalı) veya çalıştırabilirsiniz. İç mekân çekimlerinde veya hızlandırılmış bir video kaydederken daha uzun süre çekim yapmak istiyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz.

Eğme, dokunma, kaydırma
Çekim açılarını eğilebilen dokunmatik ekranda bulup netlemek için dokunabilirsiniz. Fotoğraf ve videoları kolayca kaydırabilir ve görüntü alanını %100 görünümde görmek için ekrana iki kez dokunabilirsiniz.

Yaratıcılık kolaylaştı
Sizi yansıtan durağan görüntüler ve videolar çekin. Nikon'un Picture Control sistemi, benzersiz yaratıcılıktaki filtreleri uygulayıp EVF'de veya ekranda gerçek zamanlı olarak önizleme yapmanıza olanak tanır.

Akıcı 4K filmler
Sıradan anları sanata dönüştürün. Nikon Z 5, keskin 4K Ultra HD metrajlı çekimler yapar ve NIKKOR Z serisi tam çerçeve objektifler de harika bir alan derinliği sağlar. Fotoğraf makinesinde göz alıcı hızlandırılmış filmler oluşturabilir ve film kaydederken durağan görüntüleri de çekebilirsiniz.

Tam bağlantı
Dâhilî Wi-Fi ve Bluetooth özellikleri paylaşımı kolaylaştırırken Nikon'un SnapBridge uygulaması da telefonunuzu güçlü bir aksesuara dönüştürebilir. Fotoğraf ve videoları kolayca aktarabilir veya akıllı cihazınızı bir uzak ekrana ve uzaktan kumandaya dönüştürebilirsiniz.


Nikon Z5 İnceleme:
Kompakt ve yetenekli Nikon Z5, hem fotoğraf hem de video ihtiyaçlarına uygun çok yönlü bir özellik setine sahip FX biçimli aynasız bir fotoğraf makinesidir. 24,3 MP CMOS sensörü ve EXPEED 6 işlemcisi, ISO 51200'e karşı geniş hassasiyet, 4,5 fps'de hızlı çekim ve 30 fps'de UHD 4K video sunar.

Görüntüleme yetenekleri ayrıca 273 seçilebilir noktaya sahip rafine bir otomatik odaklama sistemine dönüşür ve usta konu izleme ile yüksek hızlı, doğru odaklama için hem faz algılama hem de kontrast algılama yöntemlerini kullanan bir karma odaklama sistemidir. Yüz Algılama, hem fotoğraf hem de video modlarında kullanılabilirken, daha hassas Göz Algılama, insan veya hayvan öznelerle çalışan portre fotoğrafçılarına fayda sağlar.

Sensör ve işlemciyi tamamlayan, sert hava koşullarında çalışmaya uyacak şekilde hava geçirmez bir yapıya sahip magnezyum alaşımlı bir kasa içeren şık ancak çok yönlü bir fiziksel tasarımdır. Yüksek çözünürlüklü 3,6 m noktalı OLED elektronik vizör, yüksek çözünürlüklü göz seviyesinde görüntüleme sağlarken arka 3,2 "1,04 m noktalı eğilebilir dokunmatik ekranlı LCD, yüksek ve alçak açılardan çalışmaya olanak tanır. Ek olarak, kolay paylaşım için dahili Wi -Fi ve Bluetooth, fotoğrafları ve videoları kablosuz olarak aktarmak ve kamerayı mobil cihazınızdan uzaktan kontrol etmek için Nikon SnapBridge uygulamasıyla birlikte çalışır.

24.3MP FX Biçimli CMOS Sensör ve EXPEED 6 Görüntü İşlemcisi
Tam çerçeve, FX biçimli 24,3 MP CMOS sensör, yüksek hassasiyet, nüanslı görüntü kalitesi ve hızlı genel performansın çok yönlü bir karışımını sağlamak için bir EXPEED 6 görüntü işlemcisi ile eşleştirilmiştir. ISO 100-51200 arasındaki yerel hassasiyet aralığı, çok çeşitli aydınlatma koşullarında çalışmaya izin verir ve aşırı düşük ışık koşulları için ISO 102400'e kadar genişletilebilir. Çözünürlük ve sensör boyutunun karışımı, aynı zamanda, hassasiyet aralığı boyunca azaltılmış kumlanma ile temiz görüntü kalitesine ve yumuşak renk geçişlerine katkıda bulunur. EXPEED 6 işlemci, görüntü kalitesinden yararlanmanın yanı sıra, 4,5 fps'lik en yüksek tam çözünürlüklü sürekli çekim hızı ve video kaydederken 8 MP çekme yeteneği de dahil olmak üzere kamera sistemi genelinde yararlı bir hız sağlar.

Görüntülemenin yanı sıra, sensörün tasarımı, hem fotoğraflar hem de video uygulamaları için hızlı ve doğru bir şekilde odak elde etmek için hem faz algılama hem de kontrast algılama yöntemlerini kullanan 273 noktalı bir hibrit otofokus sistemi içerir. Bu odaklama sistemi, hem fotoğraflar hem de videolar ve hem insanlar hem de hayvanlar için Yüz Algılama ile birlikte öznelerin gözlerine odaklanmaya yardımcı olmak için yüz tanıma özelliğini kullanan Göz Algılama AF'yi destekler.

UHD 4K Video Kaydı
Hareketsiz görüntülerden daha fazlasını kaydedebilen Z 5, 30 fps'ye kadar UHD 4K video kaydını ve 60 fps'ye kadar Full HD kaydı destekler ve film dosyalarını kamera içi hafıza kartlarına veya isteğe bağlı bir harici cihaza kaydetme özelliği ile HDMI çıkışı üzerinden kaydedici. UHD 4K kayıt, çerçevenin orta kısmının 1,7 kat kırpılmasını kullanırken, Full HD kayıt tüm çerçeveyi kullanır. Ek olarak, doğrudan kameradan bitmiş bir UHD 4K video dosyası üretme yeteneği ile kamera içi hızlandırılmış çekim de mümkündür.

Sensör Kaydırma Titreşim Azaltma
Gövdede yerleşik olarak, kullanılan lens ne olursa olsun, beş duraklamaya kadar sabitlemeyi telafi eden 5 eksenli sensör kaydırmalı Titreşim Azaltma (VR) mekanizması bulunur. Bu sistem, 3 eksenli sabitlemenin kullanıldığı isteğe bağlı FTZ Adaptörünü kullanırken uyarlanmış lenslerle de çalışır. Ayrıca, video kaydından yararlanan Elektronik VR, el çekimine uyacak şekilde sabit çekime yardımcı olmak için kullanılabilir.

Gövde Tasarımı ve Bağlantı
Parlak, net ve canlı görüntü oynatma ve canlı görüntü çekimi için geniş 3,2 "1,04 m noktalı LCD ekran mevcuttur. Ekran, yüksek ve alçak açılardan çalışmaya uygun eğilebilir bir tasarıma sahiptir ve ayrıca daha sezgisel kullanım için bir dokunmatik ekrandır. , gezinme ve ayarlar denetimi.
Rahat göz seviyesinde izleme için 3,69 m noktalı bir elektronik vizör mevcuttur.
Çift SD bellek kartı yuvalarının her ikisi de, yüksek hızlı ve verimli fotoğraf ve video dosyası kaydetme için UHS-II protokolünü destekler.
Sağlam bir magnezyum alaşımlı kasa, sert iklimlerde ve sert koşullarda çalışmaya fayda sağlamak için hem toza hem de hava koşullarına dayanıklıdır.
Düşük çözünürlüklü görüntülerin sorunsuz aktarımını ve uzaktan çekim özelliklerini etkinleştirmek için yerleşik SnapBridge bağlantısı. BLE (Bluetooth Düşük Enerji) ve Wi-Fi, fotoğraf makinesi ile akıllı cihaz arasındaki iletişimi sağlar ve ayrıca mobil cihaz, uzaktan çalışmayı sağlamak için deklanşörü uzaktan tetikleyebilir ve kameradan canlı bir görüntü görüntüsü görüntüleyebilir.
Dahil edilen EN-EL15c şarj edilebilir lityum iyon pil, şarj başına yaklaşık 470 çekim sağlar ve fotoğraf makinesinde şarj, fotoğraf makinesi kullanımdayken bile USB aracılığıyla desteklenir. Ek olarak, daha uzun çekim süreleri için isteğe bağlı MB-N10 çoklu pil güç paketi ile de uyumludur.

Diğer Kamera Özellikleri
Yaratıcı Görüntü Kontrolleri: Rüya, Sabah, Pop, Pazar, Kasvetli, Dramatik, Sessizlik, Ağartılmış, Melankolik, Saf, Kot, Oyuncak, Sepya, Mavi, Kırmızı, Pembe, Kömür, Grafit, İkili ve Karbon.
Çoklu Pozlama modu, yaratıcı efektler için birkaç pozlamayı tek bir karede birleştirmenizi sağlar.
Odak Kaydırma modu, her çekimde odak konumunu ilerletirken otomatik olarak 300'e kadar ardışık görüntü dizisi çeker. Bu görüntüler daha sonra genişletilmiş alan derinliğine sahip tek bir görüntü olarak istiflenebilir, bu da onu daha küçük nesnelerin yanı sıra manzara ve diğer hareketsiz nesnelerin yakın çekim çekimleri için ideal hale getirir.

NIKKOR Z 24-50mm f / 4-6.3 Objektif
Fotoğraf makinesi gövdesine NIKKOR Z 24-50mm f / 4-6.3 objektif dahildir; geniş açıdan normal odak uzunluklarını kapsayan kompakt standart bir zum. Geri çekilebilir tasarımı, gezinti ve seyahatte çekim uygulamaları için uygun olan ince form faktörünün elde edilmesine yardımcı olur. Bir kademeli motor, hem fotoğraflara hem de video uygulamalarına uyacak şekilde tam zamanlı manuel odak geçersiz kılma ile birlikte hızlı, sessiz ve hassas otomatik odaklama performansı sağlar. Ayrıca, çeşitli kamera ve pozlama ayarları üzerinde sezgisel ayarlama için programlanabilir bir kontrol halkası ayarlanabilir.


Teknik Özellikler:
Lens Yuvası: Nikon Z
Kamera Formatı: Tam Çerçeve (1x Kırpma Faktörü)
Piksel: Gerçek: 24.93 Megapiksel | Etkili: 24,3 Megapiksel
Maksimum Çözünürlük: 6016 x 4016
En Boy Oranı: 1: 1, 3: 2, 16: 9
Sensör Tipi: CMOS
Sensör Boyutu: 35,9 x 23,9 mm
Görüntü Dosyası Biçimi: JPEG, Raw
Bit Derinliği: 14-Bit
Görüntü Sabitleme: Sensör Kaydırma, 5 Eksen
ISO Duyarlılığı: Otomatik, 100 ila 51200 (Genişletilmiş: 50 ila 102400)
Deklanşör Hızı: Elektronik Ön Perde Deklanşörü 1/8000 - 30 Saniye, Ampul Modu
Ölçüm Yöntemi: Merkez Ağırlıklı Ortalama, Matris
Pozlama Modları: Diyafram Öncelikli, Manuel, Program, Deklanşör Önceliği
Poz Telafisi: -5 - +5 EV (1/3, 1/2 EV Adımları)
Ölçüm Aralığı: -3 ila 17 EV
Beyaz Dengesi: Otomatik, Bulutlu, Renk Sıcaklığı, Doğrudan Güneş Işığı, Flaş, Floresan, Akkor, Önceden Ayarlanmış Manuel, Gölge
Sürekli Çekim: 24,3 MP'de 4,5 fps'ye kadar
Aralık Kaydı: Evet
Zamanlayıcı: 2/10 Saniyelik Gecikme
Kayıt Modları: H.264 / MOV / MP4 | 23,976p / 25p / 29,97p'de UHD 4K (3840 x 2160) | 23.976p / 25p / 29.97p / 50p / 59.94p'de Full HD (1920 x 1080)
Harici Kayıt Modları 8 Bit: UHD 4K (3840 x 2160) 29,97p'ye kadar
Kayıt Sınırı: 29 Dakika, 59 Saniyeye Kadar
Video Kodlama: NTSC / PAL
ISO Hassasiyeti: Otomatik / Manuel: 100 ila 25600
Ses Kaydı: Dahili Mikrofon (Stereo), Harici Mikrofon Girişi
Ses Dosyası Biçimi: AAC, Doğrusal PCM
Odak Türü: Otomatik ve Manuel Odaklama
Odak Modu: Sürekli-Servo AF (C), Tam Zamanlı Servo (F), Manuel Odaklama (M), Tek Servo AF (S)
Otomatik Odaklama Noktaları: Faz Algılama: 273
Otomatik Netleme Hassasiyeti: 3 - +19 EV
Vizör Tipi: Elektronik (OLED)
Vizör Boyutu: 0,5 "
Vizör Çözünürlüğü: 3.690.000 Nokta
Vizör Göz Noktası: 21 mm
Vizör Kapsamı:% 100
Vizör Büyütme: Yaklaşık. 0.8x
Diyoptri Ayarı: -4 ila +2
Monitör Boyutu: 3,2 "
Monitör Çözünürlüğü: 1.040.000 Nokta
Monitör Tipi: Eğilebilir Dokunmatik Ekran LCD
Dahili Flaş: Hayır
Flaş Modları: İlk Perde Senkronizasyonu, Kapalı, Arka Perde Senkronizasyonu / Kırmızı Göz Giderme, Arka Senkronizasyon, Kırmızı Göz Giderme, Yavaş Senkronizasyon, Yavaş Senkronizasyon / Kırmızı Göz Giderme
Maksimum Senkronizasyon Hızı: 1/200 Saniye
Flaş Telafisi: -3 ila +1 EV (1/3, 1/2 EV Adımları)
Özel Flash Sistemi: iTTL
Harici Flaş Bağlantısı: Flaş Yuvası
Bellek Kartı Yuvası: Çift Yuva: SD / SDHC / SDXC (UHS-II)
Bağlantı: 3,5 mm Kulaklık, 3,5 mm Mikrofon, HDMI C (Mini), USB Tip-C (USB 3.1)
Kablosuz: Bluetooth, Wi-Fi
GPS: Hayır
Çalışma Sıcaklığı: 32 ila 104 ° F / 0 ila 40 ° C
Çalışma Nemi:% 0 -% 85
Pil: 1 x EN-EL15c Şarj Edilebilir Lityum İyon (Yaklaşık 470 Çekim)
Boyutlar (G x Y x D): 5,28 x 3,96 x 2,74 "/ 134 x 100,5 x 69,5 mm
Aksesuar bağlantısı: Dâhilî (MC-DC2 uzaktan kumanda kablosu ve diğer isteğe bağlı aksesuarlar ile birlikte kullanılabilir)
Pil tutucu: MB-N10 pil tutucu (ayrı satılır); iki adet EN-EL15c pil sığar
AC adaptörü: EH-7P AC şarj adaptörü (ayrı satılır); EH-5d/EH-5c/EH-5b AC adaptörü, EP-5B güç konnektörü gereklidir (ayrı satılır)
Verilen aksesuarlar: BF-N1 Gövde Kapağı, DK-29 Vizör Lastiği (fotoğraf makinesine takılı olarak gelir), terminal kapaklı EN-EL15c Şarj Edilebilir Li-ion Pil, MH-25a Pil Şarj Cihazı (bir AC duvar adaptörü veya satın alınan ülke ya da bölgeye göre tipi ve şekli değişiklik gösteren bir güç kablosuyla gelir), AN-DC19 Askı, UC-E24 USB Kablosu, BS-1 Aksesuar Kızağı Kapağı
Ağırlık: 1,3 lb / 590 g (Yalnızca Gövde)


Kutu İçeriği:
Nikon Z 5 24-50 mm Lensli Aynasız Dijital Fotoğraf Makinesi
Nikon NIKKOR Z 24-50mm f / 4-6.3 Objektif
Nikon EN-EL15c Şarj Edilebilir Lityum İyon Pil
Nikon EN-EL15 Li-Ion Pil için Nikon MH-25A Pil Şarj Cihazı
Nikon UC-E24 USB Kablosu
Nikon SLR Fotoğraf Makineleri için Nikon BS-1 Flaş Yuvası Kapağı
Nikon AN-DC19 Fotoğraf Makinesi Askısı
Nikon BF-N1 Gövde Kapağı
Nikon DK-29 Kauçuk Vizör Lastiği

  • Garanti
  • Hızlı Teslimat
  • Ücretsiz Kargo
  • Taksit İmkanı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR