Nikon Z9 Body-ön sipariş
Nikon Z9 Body-ön sipariş
Nikon Z9 Body-ön sipariş
Nikon Z9 Body-ön sipariş

Nikon Z9 Body

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺275.851,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺220.000,00(KDV Dahil)

Nikon Türkiye Resmi Distribitörü Karfo Karacasulu Garantili | Nikon Yetkili Satıcısı 

:

İleriye doğru bir kuantum sıçraması yapın

Şaşırtıcı hız. Eşsiz hassasiyet. Olağanüstü ayrıntı. Durağan görüntü veya video fark etmeksizin Z 9 amiral gemisi aynasız fotoğraf makinesi, hatasız ve kusursuz görüntüler elde etmenize yardımcı olur. Haber, spor, moda, röportaj veya etkinlikler. Şimdiye kadar ürettiğimiz en gelişmiş fotoğraf makinesini alın. Sadece sizin ulaşabileceğiniz yerlere.

MAKSİMUM
120 FPS

45,7 MP
TAM
ÇERÇEVE

DERİN
ÖĞRENME
AF

GERÇEK HAYAT
VİZÖR

8K VİDEO

Kaçırmak yok. Kısıtlama yok. Sınır yok.

 

 

Z 9, sizi hayal edebileceğiniz kadar mükemmele yaklaştıracak. Yeni çok katmanlı 45,7 MP tam çerçeveli CMOS sensör ve ultra hızlı EXPEED 7 işlemci, şaşırtıcı görüntü kalitesi sunar. Nikon'un şimdiye kadarki en gelişmiş AF sistemi, kararlılığı yeniden tanımlıyor. Gün boyu süren çekimler. Saatlerce 8K video. En ekstrem yerler. En hızlı eylem. Z 9, en zorlu profesyonel talepleri ve ardından gelenlerden bazılarını karşılar.

Sınıfında lider, akıllara durgunluk veren AF

Daha önce görülmemiş hızlarda gerçekleştirilen sürekli AF hesaplamaları. Gelişmiş yapay zekâ algoritmaları tarafından desteklenen eş zamanlı konu tanıma. Kesinlikle EVF kesintisi olmadan gerçek zamanlı görünümler. Bir algoritma şans getirmeyebilir ancak hassasiyet sağlayabilecek bütün bir sistem vardır.

 

 

Derin öğrenme özellikli yapay zekâ

İnsanlar, hayvanlar, kuşlar, araçlar. Başka hiçbir AF sistemi, bir sahnede bu kadar çok konuyu aynı anda tanıyamaz. Z 9, konu çerçeve içinde ne kadar küçük olursa olsun, baş aşağı olsalar bile gözlere sabitlenebilir ve yüzleri tanıyabilir!

 

 

Gelişmiş otomatik alan AF

Olağanüstü 493 noktalı AF sistemi, Z 7II'den beş kat daha fazla olan 405 otomatik alan AF noktası içerir. Çerçeve boyunca konu izleme özelliği, takdir gören D6'yı bile geride bırakır. 10 AF alanı modu, AF kurulumunuzu herhangi bir iş için optimize etmenize olanak tanır.

 

 

Gelişmiş 3D izleme

Saha. Gökyüzü. Parkur. Z 9, konuları vahşi bir hassasiyetle takip eder. En gelişmiş 3D izleme sistemimiz, ne çektiğinizi anlayarak konunun konumundaki, yönündeki veya hızındaki değişikliklere anında tepki verir.

 

 

 

 

Hızlı bir öncü olun

 

 

 

Tam AF/AE ile 120 fps'ye kadar inanılmaz hızlar, Z 9'u kendi sınıfında sağlam bir konuma yerleştirir. Ayrıca 20 fps'de çekim yapabilir ve tek bir yüksek hızlı seri çekimde 1.000'den fazla tam çözünürlüklü görüntü yakalayabilirsiniz. 120 fps'ye kadar çekim yapmayı destekleyen 100'den fazla hızlı Nikon objektifi içeren objektif seçenekleri yelpazesi çok geniştir.¹ ²

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20 fps'yi deneyimlemek için basılı tutun.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dünyanın en yüksek sensör tarama hızları ve süper kısa poz süreleri, dönen deklanşör dağılmasını neredeyse tamamen ortadan kaldırır. Görüntüler eğik görünmeyecek. Düz çizgiler düz görünecek.

Gerçek zamanlı görünümler için kararmasız EVF

Daha önce hiç böyle bir manzara görmediniz. Z 9, dünyanın en parlak³ (3.000 nit) elektronik vizör ekranına sahiptir ve kesinlikle gecikme yoktur. Orijinal bir sürekli gerçek zamanlı görünüm elde edersiniz. Konunuz hareket ederse veya çektiğiniz sahnede en ufak bir değişiklik olursa bunu görürsünüz.

 

 

 

 

 

 

 

Dört eksenli dik açılı ekran

 

Hızlı ve esnek çerçeveleme ile ana uyum sağlayın. Büyük ve hassas ekran, yatay veya dikey çekim konumundan 90 derece eğilebilir. Aksiyonun önde gitmesine izin vermekte özgürsünüz ve son derece alçak veya yüksek açıları kolaylıkla sabitleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sezgisel bilgi ekranı

 

Dikey çekime geçtiğinizde bilgi ekranı otomatik olarak döner. Açık ve anlaşılır arayüz, ayarların yatay (manzara) veya dikey (portre) yönde hızlı bir şekilde onaylanmasını sağlar. Dikey çekim yaparken bilgi menüsü ve ISO düğmelerine ulaşmak kolaydır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gelişmiş anında özelleştirme

 

Z 9, sizinle görüntü arasına hiçbir şeyin girmesine izin vermez. Bilgi ekranının net bir görünüme sahip olmasını sağlayabilir veya çekim yaptığınız sahne için ekran öğelerini özelleştirebilirsiniz. Dokunmatik ekrandaki çekimler arasında gezinmek hızlı ve sorunsuzdur.

 

 

 

 

 

 

 

Orada bile değilmiş gibi çekim yapın

 

 

 

 

Tüm gerçekten olağanüstü araçlar gibi Z 9 da dikkat çekmemek için üretildi. Anında başlatma. Dengeli ağırlık. Sağlam yapı. Bu fotoğraf makinesi, bir Nikon amiral gemisi modeli olmasını beklediğiniz kadar sağlam ve olmasını istediğiniz kadar çeviktir. Fotoğraf makinesi elinizdeyken çok rahat hissedeceğinizden, durup ne çektiğiniz dışında hiçbir şey düşünmek zorunda kalmayacaksınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

Geniş görünüm

 

 

Z 9, D6'dan %20 daha küçüktür, ancak yine de uzayan çekimlerde bile iyi bir performans sergiler. Derin kavrama yüzeyi, yatay ve dikey çekimlerde güvenli tutuş sağlar. Akıllı düğme yerleşimi, görüntüleri incelerken iki elle kullanım olanağı tanır.

 

 

 

 

Sezgisel çalışma

 

 

Ana kontrol düzeni, profesyonellerin aracının her santimetresinde Nikon'un amiral gemisi DSLR kullanıcılarına o kadar tanıdık gelecek ki, çekim yapmaya devam edebileceksiniz. Yeni AF modu düğmesi, vizörlü çekimler sırasında AF modu ile AF alanı modu arasında geçiş yapmanızı sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sağlam yapı

 

 

Çarpmalar. Düşmeler. Sürprizler. Z 9'un iskeleti, maksimum güç ve hafiflik dengesi sağlamak için magnezyum alaşımından üretilmiştir. Uzayan bir çekimde misiniz? Bu fotoğraf makinesi, yüksek elektromanyetik koruma ve ısı yayma performansını sürdürür.

 

 

 

 

Güvenilir yapı

 

 

Yağmur demeden. Çamur demeden. Toz fırtınası demeden. Z 9, aşırı sıcaklık ve nem koşullarına dayanacak şekilde üretilmiştir. Kapsamlı hava yalıtımı, hem fotoğraf makinesinin hem de Z serisi objektiflerin ve objektif yuvası adaptörlerinin istediğiniz sürece çalışır durumda kalmasını sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

Sensör koruması

Yeni sensör koruması, siz objektif değiştirirken sensörü tozdan ve parmak izlerinden korur. Objektif ardına objektif değiştirirken ekipmanlarınız tam anlamıyla elinizin altındadır.

Çift sensörlü kaplama

İletken kaplama, toz parçacıklarını sensörden aktif olarak uzaklaştıran bir manyetik alan oluşturur. Flor kaplama ise kiri silmeyi kolaylaştırır.

Işıklı düğmeler

Gece çekiminde misiniz? Üst ve arka LCD kontrol panelleri ve düğmeleri, açma/kapama düğmesinin bir hareketiyle aydınlanır. Böylece, karanlıkta bile fotoğraf makinesi ayarlarını kolayca değiştirebilirsiniz.

Devrim niteliğindeki görüntüler

Şaşırtıcı ayrıntılar. Son derece keskin hassasiyet. İster kazanın, isterse kaybedin, doğrudan fotoğraf makinesinden gelen dosyaların kalitesi çok önemlidir. Ancak Z 9 ile kazanırsınız. Maksimum renk derinliği olağanüstüdür. Durağan görüntü ve videolardaki dinamik aralık gerçekten şaşırtıcıdır. Görüntüler olağanüstü nettir. Dosya boyutları devrim niteliğindedir.

 

 

 

 

 

Her ışıkta olağanüstü performans

 

64 ila 25.600 yerel ISO aralığı (32 ila 102.400 eş değerine genişletilebilir), gelişmiş bir kumlanma azaltma algoritması ve fotoğraf makinesi içi titreşim azaltma özellikleri ile bir araya gelir. En zorlu aydınlatma koşullarında bile olağanüstü sonuçlar elde edin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akıllı AWB

 

Farklı cilt tonlarından gün batımına. Yeni yapay zekâ algoritmaları, portre çekerken veya doğal ışıkta çalışırken olağanüstü Otomatik Beyaz Dengesi doğruluğu sunar. Özel algoritmalar, iTTL dolgu flaşı kullanırken yüzlerin düzgün şekilde pozlanmasını sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RAW sunmanın yeni bir yolu

 

Aktarım hızlarından ödün vermeden görüntü kalitesinden sonuna kadar yararlanın. Z 9, yüksek verimliliğe sahip yeni bir RAW dosya biçimiyle çalışmanıza olanak tanır. Dosyalar, standart RAW dosya boyutunun üçte birinde, sıkıştırılmamış RAW ile aynı ayrıntı düzeyini korur.

 

 

 

 

 

 

 

Daha hızlı ve daha sorunsuz iş akışı

 

 

 

 

Z 9, her türlü iş akışına uyum sağlar. Çift kart yuvaları, CFExpress Tip B kartlarıyla uyumlu olduğundan, size Tip A kartları kullanan fotoğraf makinelerinin yazma hızının yaklaşık 2 katını sunar. Ultra yüksek hızlı çekim veya 8K video kaydı için mükemmeldir. Fotoğraf makinesi içi GPS, görüntü verilerindeki UTC zaman damgalarını kaydederken, gelişmiş ağ seçenekleri de büyük dosyalar üzerinde kısa süreyle çalışılmasını sağlar. Aktarım hızları, sahadaki en yüksek hızlardır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Uzaktan prodüksiyon kolaylaştı

 

 

Deklanşörü sorunsuz bir şekilde senkronize edin ve ana Z 9 ile bir dizi uzak fotoğraf makinesi arasında bildirimler gönderin. Gönderideki kritik anların hızlı bir şekilde gözden geçirilmesi ve hedef sunucuda mükemmel ses ve video senkronizasyonu sağlamak için saat dilimini de senkronize edebilirsiniz.

 

 

 

 

İş akışınızla senkronize olan FTP

 

 

Doğrudan sahadan teslim edin. Z 9'un fotoğraf makinesi içi Wi-Fi özelliği, görüntüleri ayrı bir kablosuz vericiye ihtiyaç duymadan, doğrudan bir FTP sunucusuna aktarmanıza olanak tanır. Bilgisayar kullanamayacak durumdaysanız Z 9'unuzu USB üzerinden bir 5G akıllı telefona bağlayabilirsiniz.⁴

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekor kıran ağ hızı

 

 

Bir ağ kablosu bağlayın ve Z 9 görüntüleri doğrudan bir bilgisayara veya FTP sunucusuna benzersiz bir hızla aktarsın. Fotoğraf makinesinin kablolu LAN özelliği, 1000BASE-T standardını destekler ve tüm bağlantı seçenekleri tek bir menü sekmesinden kontrol edilebilir.

 

 

 

 

NPS uzmanları için güvenilir destek

 

 

 

 

 

Detay Blok2
  • Garanti
  • Hızlı Teslimat
  • 2000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
  • Taksit İmkanı ve Havale Seçeneği
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR