Olympus Air Remote TTL-O
Olympus Air Remote TTL-O
Olympus Air Remote TTL-O
Olympus Air Remote TTL-O

Olympus Air Remote TTL-O

Marka : PROFOTO
Fiyat : ₺6.684,00(KDV Dahil)

Profoto Yetkili Bayisi

:

Profoto Olympus Air Remote TTL-O (901046)

Profoto Air Remote TTL-O kullanarak AirTTL donanımlı flaşlarınızın potansiyelini en üst düzeye çıkarın. Bu güçlü uzaktan kumanda, kablosuz güç kontrolü desteği, TTL ve Olypmus kameralarla yüksek hızlı senkronizasyon dahil olmak üzere olağanüstü bir dizi özellik sunar. 2.4 GHz frekansında çalışan Air Remote, normal tetiklemeyle 300 ve TTL ile 100m mesafeye kadar flaşlarla senkronize olabilir. TTL, otomatik çekim ve pozlamanın yanı sıra yüksek hızlı senkronizasyon ile 1/8000 saniyeye kadar deklanşör hızlarının kullanılmasını sağlar. Ayrıca, denetleyicinin 8 kanalı ve 3 grubu vardır ve yakındaki diğer sistem ve ekipmanlarla parazit yapmaz. Her grup birbirinden bağımsız olarak kontrol edilebilir ve TTL sistemleri için güç oranlarının ± 2 EV ayarına ve manuel kontrol için dokuz kademeye sahiptir. Modelleme ışıklarını veya kafaları uzaktan açma / kapama olanağı sunar, bu da stüdyonuzdaki ışıkları ayarlamayı kolaylaştırır. Ek olarak, aygıt yazılımı güncellemelerini yüklemek için bir mini USB bağlantı noktası vardır ve yalnızca iki AAA pil ile çalışır.

B1X ve Pro-10 gibi AirTTL flaşları ve paketleri, Air Remote TTL-O ve uyumlu bir Olympus fotoğraf makinesinden TTL iletişimini tam olarak destekler. Bu, en iyi exposure değerine sahip kareyi yakalayabilmek için kamera ve flaşların en iyi güç ayarlarını otomatik olarak belirlediğinden, çekimi inanılmaz derecede kolaylaştırır.

TTL ve manuel kontrollere ek olarak, AirTTL flaşları ve paketleri ile, TTL ile ilk pozlamanın yakalandığı ve ardından sistemin pozlama ayarlarını korumak için manuele geçirildiği karma sistemden yararlanılabilir.

Kullanıcılar TTL kullanarak, çeşitli koşullarda neredeyse otomatik flaş pozlamasının yanı sıra 1/8000 saniyeye kadar deklanşör hızlarını kullanmak için yüksek hızlı senkronizasyona erişme olanağının keyfini çıkarabilirler. TTL kullanılırken, gruplar arasındaki güç oranları ± 2 EV'den ayarlanabilir.

2.4GHz radyo sistemi, standart senkronizasyon modlarında 300m ve TTL / HSS ile 100m menzilde olağanüstü güvenilirlik sağlar.

Kullanıcılar, yakındaki diğer sistemlerle karışmayı en aza indirmeye yardımcı olmak ve her kanaldaki üç adede kadar ışığı kontrol etmek için sekiz farklı kanal arasından seçim yapabilirler.

Ürün yazılım güncellemelerini yüklemek için bir mini USB bağlantı noktası mevcuttur.

Özellikler

AirTTL Flaşları için manuel ve TTL Kontrol

Air Flaşları için Manuel Kontrol

Olympus TTL ile uyumlu

Menzil: 300m (Normal) / 100m (TTL)

8 Kanal; 3 Grup

1/8000 Saniyeye Kadar Yüksek Hızlı Senkronizasyon

Dokuz Kademeli Manuel Güç Kontrolü

± 2 EV TTL Güç Oranı Kontrolü

Modelleme Işığını ve Kafalarını Açıp Kapama

Yazılım Güncellemeleri için Mini-USB Bağlantı Noktası

Uyumlu Kameralar

Olympus

PEN-F
OM-D E-M1 Mark II
OM-D E-M5 Mark II

Uyumlu Flaşlar

AirTTL (TTL, HSS, Uzaktan Kumanda, Manuel Senkronizasyon)
A1 AirTTL
B1 500 AirTTL
B1X 500 AirTTL
B2 250 AirTTL
D2 200 AirTTL
D2 1000 AirTTL
Pro-10 2400 AirTTL

Air (Uzaktan Kumanda ve Manuel Senkronizasyon)

D1 Air 250
D1 Air 500
D1 Air 1000
D4 Air 1200
D4 Air 2400
D4 Air 4800
Pro-B4 1000 Air
Pro-8a 1200 Air
Pro-8a 2400 Air