Sony FDR-AX700 4K Video Kamera
Sony FDR-AX700 4K Video Kamera
Sony FDR-AX700 4K Video Kamera
Sony FDR-AX700 4K Video Kamera
Sony FDR-AX700 4K Video Kamera

Sony FDR-AX700 4K Video Kamera

İndirim Oranı : %3 İndirim
Fiyat : ₺59.900,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺57.900,00(KDV Dahil)

Resmi Türkiye Distribitörü Sony Euroasia Garantili | Sony Yetkili Satıcısı

:

 

Sony FDR-AX700 4K Video Kamera 24 ay Sony Türkiye garantilidir.

 

ÖZELLİKLER

 


 

4K HDR (HLG) video kalitesi
Yüksek Dinamik Aralık (HDR) teknolojisi, çok daha geniş renk ve parlaklık aralıklarını ortaya çıkarıp yüksek çözünürlüklü 4K görüntülerin olağanüstü kalitesini tamamen göstererek ekranda görsel bir devrim yaratır. Üstelik Hibrit Log-Gama (HLG) kayıt özelliği olan FDR-AX700, ekstra işleme olmadan, sadece fotoğraf makinesini HLG uyumlu bir Sony TV'ye USB kablosu ile bağlayarak HDR görüntülerin keyfini anında çıkarmanızı kolaylaştırır. 

Yüksek bit hızında kayıt için XAVC S
4K ve HD kayıt için XAVC S formatı kullanılır. 4K için 100 MB/sn'ye ve Full HD kayıt için 50 MB/sn'ye varan yüksek bit hızları, minimum sıkıştırma parazitiyle muhteşem ayrıntılara sahip videolar sağlar. Full HD'de en yüksek 120 fps hızında bile 100 Mb/sn kayıt mümkün olduğundan, sonradan işleme sırasında yüksek kaliteli ağır çekim sahneleri oluşturulabilir.

1.0 tipi Exmor RS™ CMOS sensör
Büyük 14,2 megapiksel (efektif) 1.0 tipi yığma yapılı CMOS görüntü sensörü, muhteşem arka plan bokeh bulanıklaşma efektleri ve karanlık veya parlak koşullarda bile düşük parazitli, yüksek kaliteli görüntüler için üstün hassasiyet sunar. Bu sensör, çekim karesi genelinde nesnelerin hassas takibi için görüntü alanının yaklaşık %84'ünü kaplayan, 273 adede kadar aşama algılamalı AF noktasıyla entegre olur.

Geniş otomatik odaklama kapsamı
273 adede kadar aşama algılamalı AF noktası tüm görüntü alanının yaklaşık %84'ünü kaplar. Böylece AF kapsamı genişletilerek, hızlı hareket eden nesneler gibi yakalanması zor nesneleri hızla yakalamaya yetecek yoğunluğa getirilir.

Gelişmiş BIONZ X görüntü işleme motoru
Gelişmiş BIONZ X görüntü işleme motoru, daha hızlı işleme, netleme hızlarını yükseltmek, olağanüstü 4K HDR (HLG)17 çekimi ve 960(NTSC)/1000(PAL) fps'ye kadar muhteşem ağır çekim kayıt için optimum hale getirilmiştir.

ZEISS Vario-Sonnar® T* lens
Özel ZEISS optikler için, hem gelişmiş asferik (AA) hem de Ekstra Düşük Dağılmalı (ED) cam unsurların kullanımı sayesinde, her köşede keskin ayrıntılarla 4K'nın tüm güzelliğini sunmak üzere ince ayar yapılmıştır. 29 mm geniş açı, geniş manzaraların yakalanabilmesini sağlar veya 12 kata kadar optik ve 24 kata kadar Clear Image Zoom ile yakın çekim elde edebilirsiniz.

Güvenilir nesne takibi
Nesne izleme performansı, yüksek hızlı okuma, AF verilerinin işlenmesi ve ayrıca özellikle videolar için geliştirilmiş yeni bir algoritma birleştirilerek optimum hale getirilmiştir. Netleme elde edildikten sonra, geniş AF alanı kapsamı, video kameranın güvenilir kararlılık ve hassasiyetle hareketli nesnede netlemeyi sürdürmesini ve takip etmesini sağlar. [1] GENİŞ [2] DAR

Yüksek Hızlı AF
Hızlı Hibrit AF sistemi, aşama algılamalı AF sensörü ile geniş bir otomatik netleme alanından veri okuma sunarken gelişmiş BIONZ X görüntü işlemcisi, hızlı hareket eden nesnelerde doğru AF takibi için yüksek hızlı veri işleme yapar.

Ayarlanabilir AF Takip Derinliği Aralığı
"1" ila "5" arasında bir AF takip derinliği yapılandırması seçin; nispeten az hareket için en dar ayarı, nispeten dinamik hareket için en geniş ayarı seçin. Bu özellik, hedeflediğiniz ifadeye, nesne hareketine ve çekim koşullarına göre özel nesne izleme yollarından faydalanmanızı sağlar.

Ayarlanabilir AF Nesne Değiştirme Hassasiyeti
Beş AF Nesne Değiştirme Hassasiyeti seviyesi mevcuttur. DUYARLI ayarı, fotoğraf makinesinin birden çok nesne veya netleme noktası arasında çabucak geçiş yapmasını sağlarken, KİLİTLİ ayarı tek bir nesneye odaklanır.

AF alan göstergesi ve ayarı
Odaktaki nesnelerin çevresindeki aşama algılamalı AF kareleri ile netleme alanlarınızı kolayca takip edin. Ekrana tek bir dokunuşla yeni bir netleme hedefi seçerek netleme noktaları arasında geçiş yapmak da kolaydır.

Optical SteadyShot™ (Aktif Mod)
Optical SteadyShot™(Aktif Mod) titreşimsiz, muhteşem görüntüler çekmenizi sağlar.

Profesyonel menü çalışması
Sony profesyonel video kameralardan uyarlanan istenen menü seçimlerine erişim, menünün basit hiyerarşi tasarımı sayesinde anında ve verimlidir. Ayrıca yarı şeffaf menü canlı görüntünün üzerine gelir, böylece görüntüyü izlerken rahatça ayarları değiştirebilir veya kontrol edebilirsiniz.

Ekstra İnce LCD dokunmatik panel
3.5 tipi Ekstra İnce LCD ekran, yaklaşık 1555k noktalı yüksek çözünürlüklü görüntüleri izlemenizi sağlar; bu sayede gözü yormaz ve rahatlatır. Çünkü ince tonlama ayrıntıları olan hareketli görüntüleri bozmaz ve çekim karesindeki nesnelere doğru şekilde odaklanmanıza imkan tanır. Üstelik dokunmatik panel özelliği, kolaylıkla bir otomatik netleme noktası seçmenizi sağlar.

 

  • Garanti
  • Hızlı Teslimat
  • Ücretsiz Kargo
  • Taksit İmkanı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR