Sony FE 12-24mm f / 2.8 GM Lens
Sony FE 12-24mm f / 2.8 GM Lens
Sony FE 12-24mm f / 2.8 GM Lens
Sony FE 12-24mm f / 2.8 GM Lens
Sony FE 12-24mm f / 2.8 GM Lens
Sony FE 12-24mm f / 2.8 GM Lens

Sony FE 12-24mm f / 2.8 GM Lens

Marka : SONY
İndirim Oranı : %1 İndirim
Fiyat : ₺48.499,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺47.898,99(KDV Dahil)

Resmi Türkiye Distribitörü Sony Euroasia Garantili | Sony Yetkili Satıcısı

:

 

G MASTER logosu

G Master Lensler hakkında bilgi alın

Ultra geniş F2.8 12-24 mm zum

Grubunun 12 mm ucunda olan bu 12-24 mm sabit F2.8 zum lens, ultra geniş bir görüş açısı sunar. Yenilikçi optik tasarım, Sony’nin gelişmiş XD Doğrusal Motorlarıyla birlikte çalışarak hızlı, hassas otomatik netleme, akıcı kontrol ve sağlam güvenilirlik de sağlayan hafif bir lenste olağanüstü G Master görüntü kalitesi sunar.

Ultra geniş, büyük diyafram açıklığı sunan G Master zum

Videoyu izleyin

 

FE 12-24mm F2.8 GM Fotoğraf Galerisi

 

Örnek görüntüler

SEL1224GM ile 12mm görüş açısıyla çekilen örnek fotoğraf

 

12 mm’den 24 mm’ye parlak F2.8 maksimum diyafram açıklığı

Bu çok yönlü lensin ultra geniş 12 mm görüş açısı, mesafenin vurgulanmasını ve insan gözü kapsamının dışında kalan dinamik perspektifler oluşturulmasını mümkün kılar. Derin, ilgi çekici görsellerle sanatsal paletinizi genişletin.

SEL1224GM ile çekilen örnek fotoğraf

 

Tüm α lensler içindeki en büyük XA parçayla yenilikçi optik

Şimdiye kadar üretilmiş en büyük parça da dahil üç XA (ekstrem asferik) parça, yenilikçi optik tasarımda bir asferik parçayla birlikte, görüntü alanının tamamında etkileyici G Master çözünürlüğü sunar. İki Super ED (Ekstra Düşük Dağıtma) ve üç ED cam parça renk bulanıklığını bastırır, yeni Nano AR Kaplama II ise son derece net görüntüler için parlamayı ve gölgelenmeyi en aza indirir.

SEL1224GM ile çekilen örnek fotoğraf

 

Sabit F2.8 parlaklık

F2.8 maksimum diyafram açıklığıyla 12-24 mm zum, gece sahnelerinin, yıldızlı gökyüzünün ve diğer düşük ışıklı nesnelerin düşük hassasiyetlerde aşırı düşük deklanşör hızları kullanmak zorunda kalmadan çekilmesi için idealdir.

Gövdenin takılı olduğu, sola bakan ürün fotoğrafı

 

Küçük, hafif zumda ultra geniş açılar ve geniş diyafram açıklığı

Etkileyici görüntü kalitesi sunan, kompakt, hafif, 12-24 mm sabit F2.8 zum lensinde üç XA tipi dahil olmak üzere dört asferik parçadan oluşan gelişmiş optik tasarım ve Sony’nin orijinal XD doğrusal motorlarını içeren mekanik tasarım. Manzaralar, gece sahneleri ve mimari için ideal nitelikteki bu lens, geniş açılarla çekim yapan aktif spor fotoğrafçılarına da ekstra mobilite sunar.

SEL1224GM ile çekilen örnek fotoğraf

 

Hızlı, doğru AF ve güvenilir takip için XD Doğrusal Motorlar

Lensin her netleme grubu için iki tane olmak üzere dört XD Doğrusal Motor, yüksek performanslı α gövdelerin sağladığı hız potansiyelinden tam olarak faydalanan, hızlı, hassas otomatik netleme ve takip sağlar. Yeni kontrol algoritmaları, netleme grupları arasında sorunsuz senkronizasyon sağlar ve XD Doğrusal Motorların tepkisini en üst düzeye çıkarır. Minimum titreşimle kullanım sessizdir.

Netleme modu anahtarını gösteren ürün fotoğrafı ve toza ve neme dayanıklı tasarımı açıklayan resim

 

Profesyonel uygulamalar için kontrol ve güvenilirlik

Netleme tutma düğmesi, netleme modu anahtarı, zum halkası, netleme halkası ve diğer kontroller; kolay kullanım ve sorunsuz iş akışı için tasarlanıp yerleştirilmiştir. Kullanıcının bireysel çekim gereksinimlerini karşılayacak alternatif işlevler, makine gövdesi menü ayarlarından netleme tutma düğmesine atanabilir. Flor ön parça kaplaması ile toza ve neme dayanıklı tasarım, zorlu ortamlarda yüksek güvenilirlik sağlar.