Sony FE 24-105mm F/4 G OSS Lens
Sony FE 24-105mm F/4 G OSS Lens
Sony FE 24-105mm F/4 G OSS Lens
Sony FE 24-105mm F/4 G OSS Lens
Sony FE 24-105mm F/4 G OSS Lens

Sony FE 24-105mm F/4 G OSS Lens

İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : ₺27.500,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺25.499,00(KDV Dahil)

Resmi Türkiye Distribitörü Sony Euroasia Garantili | Sony Yetkili Satıcısı

:

 

 • Kompakt, hafif kapsamlı zum

  Zum genelinde 24 mm - 105 mm ve F4 diyafram açıklığına sahip yüksek performanslı G Lens, tutarlı ve yüksek görüntü kalitesi sunar. Olağanüstü optik performansın yanı sıra, taşınabilirlik ve mobilite için E mount sistemine uygun kompakt, hafif tasarıma da sahiptir. Hızlı, hassas AF ve yüksek güvenilirlik bu zum lensinin geniş kullanımına katkı sağlar.

  ED cam çözünürlük ve rengi geliştirir

  Üç ED (Ekstra Düşük Dağıtma) cam unsuru, lensin optik yolunda stratejik olarak yerleştirilmiştir ve renk bulanıklığını engelleyerek çözünürlüğü güçlendirir. Mükemmel netlik ve doğal renk üretimi, görüntünün kenarlarına kadar korunur.

  Her ışıkta netlik ve kontrast

  Sony'nin orijinal Nano AR Kaplaması, arkadan aydınlanan ortamlarda ve diğer zorlu ışık koşullarında parlama ve gölgelenme yaratabilen yapay yansımaları ortadan kaldırır, sürekli olarak yüksek kontrast ve netlik sunar. Çok çeşitli düşen ışık açılarında parlama olmaması, daha da fazla çerçeveleme ve oluşturma esnekliği sağlar.

  Sorunsuz, çok yönlü çalışma

  Netleme tutma düğmesi, manuel netleme halkası, AF/MF anahtarı ve diğer kontroller çok yönlü parmak ucuyla çalışma sunar. Netleme tutma düğmesi, çeşitli işlevlerin kullanıcının ihtiyaçlarına uyacak şekilde düğmeye atanmasına olanak tanıyan bir gövde menüsüyle özelleştirilebilir.

  Netlik ve bokeh'ten oluşan muhteşem harman

  Dairesel diyafram açıklığı tasarımının yanı sıra, lensin sferik bozulma şeklinin hassas kontrolü, G Lens markasının özelliği olan, netlik ve güzel bokeh arasında kurulan müthiş dengeye katkı sağlar. Yüksek çözünürlük ile düzgün bokeh'in yaratıcı görüntülemede birleştirilmesi geniş ifade potansiyeli sunar.

  Zum aralığı genelinde mükemmel uçtan uca görüntüleme

  Gelişmiş optikler, zum aralığı genelinde istikrarlı uçtan uca yüksek çözünürlük sağlar. Dört asferik unsur, bozulmayı etkili bir şekilde azaltır, ED (Ekstra Düşük Dağıtma) cam unsurları ise renk bulanıklığını en aza indirir. Dairesel bir diyafram açıklığı ve dikkatle kontrol edilen sferik bozulma şekli, muhteşem ve düzgün arka plan bokeh'i ve olağanüstü odak netliğini tamamlayan doğal vurgularla ifade potansiyeli ekler.

  Mobil, çok yönlü çekim için tek lensli çözüm

  Mükemmel optik performans ve yüksek zum oranı, yalnızca 663 gram (23,4 oz) ağırlığında, kompakt hafif bir gövdede. Kompakt, hafif tasarım olağanüstü sistem mobilitesi ve kullanım kolaylığı için E mount gövdelere kadar uzanır. Bu yüksek performanslı tek lens, çok çeşitli nesneleri ve durumları çekmenizi sağlar. Minimum 0,38 metre (1,25 fit) netleme mesafesi ve dahili optik görüntü stabilizasyonu her alanda çok yönlülüğü güçlendirir.

  Fotoğraf ve video için sabit F4 ve hızlı, hassas, sessiz AF

  Zum aralığı genelinde parlak sabit F4 maksimum diyafram açıklığı, netleme uzaklığı değiştiğinde bile parlaklığı eşit tutar. Sony Direct Drive SSM (DDSSM) AF sürücü sistemi hızlı, hassas, sessiz netleme sağlar. Hassas optik tasarım, netleme titreşimini en aza indirir. Bunların tümü FE 24-105mm F4 G OSS'yi hem fotoğraf hem de video için mükemmel kılar.

  Flor kaplamalı ön parça

  Lensin ön parçası flor kaplamalıdır. Bu kaplama kir ve parmak izlerinin yapışmasını engellemeye yardımcı olur ve lens yüzeyine yapışmaları halinde kir ve parmak izlerinin daha kolay silinip temizlenmesini sağlar.

  Profesyonel güvenilirlik ve çalışma

  Ön parçadaki flor kaplama, yağ, kir ve su gibi maddelerin lensin önüne yapışmasını engeller ve lens yüzeyine yapıştıkları takdirde çıkarılmalarını kolaylaştırır. Toza ve neme dayanıklı tasarım1 ve özelleştirilebilir netleme tutma düğmesi profesyonel çalışma ve güvenilirliğe daha da katkı sağlar.

  Lens Yapılandırması

  Kusursuz Sony G Lens tasarımı, sanatçının vizyonunu geliştirebilecek yüksek çözünürlük ve muhteşem arka plan bokeh'i arasında zarif bir dengeyi vurgular.

  MTF Tablosu

  MTF (Modülasyon Aktarım İşlevi), ince aralıklı çizgiler arasında kontrast derecesiyle ölçülerek, lensin ince ayrıntıları ne kadar iyi üretebileceğini gösterir.

  Teknik Özellikler

  Odak Uzaklığı

  24-105mm

  Uyumluluk

  E-Mount - Full Frame Sensör

  Titreşim Engelleme

  Var

  Otomatik Netleme

  Var

  Minimum Diyafram

  f 4

  Maximum Diyafram

  f 22

  Objektif Yapısı

  14 grupta 17 element (4 Asferik, 3 ED Kaplama)

  Minimum Netleme Mesafesi

  38cm

  Diyafram Bıçağı

  9 Dairesel

  Görüş Açısı

  84° - 23°

  Filtre Boyutu

  77mm

  Ağırlık

  633gr

 

 

 

 

 

 

 

 • Garanti
 • Hızlı Teslimat
 • Ücretsiz Kargo
 • Taksit İmkanı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR