Sony FE 35mm f/1.8 Lens
Sony FE 35mm f/1.8 Lens
Sony FE 35mm f/1.8 Lens

Sony FE 35mm f/1.8 Lens

Fiyat : ₺27.900,00(KDV Dahil)

Resmi Türkiye Distribitörü Sony Euroasia Garantili | Sony Yetkili Satıcısı

:

ÖZELLİKLER

 

 

Sony E 35mm F1.8 OSS Lens, (parlak maksimum diyafram açıklığı sayesinde) akşam çekimlerinden güzel bulanıklaştırma efektli portrelere kadar her amaç için kullanılabilir.

 

 


 

Genel Özellikler 

Sony E-Montaj Lens / APS-C Biçimi

52.5mm (35mm eşdeğer)

Diyafram Aralığı: f / 22 - f/1.8

Bir ED Eleman & İki Asferik Elemanları

Lineer Autofocus Motor; iç Odak

OSS - Optik SteadyShot Görüntü Sabitleyici

Minimum Odak uzaklığı: 30 cm

Filtre çapı: 49 mm

Yedi Bıçaklı Dairesel Diyafram

Ağırlık - 154 g

   

Çekim Ortamları

Portre, Manzara, Gece Manzara

 

Uyumlu Modeller

Hasselblad Lunar, Sony Alpha A5000, Sony Alpha A5100, Sony Alpha A6000, Sony Alpha A6100, Sony Alpha A6300, Sony Alpha A6400, Sony Alpha A6500, Sony Alpha A6600, Sony Alpha NEX-7, Sony NEX-VG30, Sony QX1

 


 

 

 

 

Kompakt ve çok yönlü objektif 

 

 

 

İdeal bir ikinci objektif olan Sony E 35mm F1.8 OSS Lens, (parlak maksimum diyafram açıklığı sayesinde) akşam çekimlerinden güzel bulanıklaştırma efektli portrelere kadar her amaç için kullanılabilir.

 

 

 

 

 

 

Sony E 35mm F/1.8 OSS Lens Sony E-adaptörlü fotoğraf makineleriyle APS-C E-adaptörlü objektifler üstün fotoğraf makinesi performansı sunar. 

 

dahili Optical SteadyShot™ görüntü sabitleme sistemi, elde çekim yaparken bile yumuşak, bulanık olmayan fotoğraflar ve videolar sunar.

 Bu lens, daha doğal ve yuvarlak bulanıklaştırma veya "bokeh" efektleri için standart çokgen şekilli bir diyafram açıklığı yerine 7 yapraklı dairesel diyafram açıklığına sahiptir.

 Sony E 35mm F/1.8 OSS, bozulma ve renk bulanıklığını etkili bir şekilde en aza indirerek net, yüksek kaliteli görüntüler elde eden yenilikçi bir optik tasarıma sahiptir.

 

 Dahili odaklama mekanizması objektif silindirinin hareket etmesini önler; böylece daha kompakt bir tasarım, daha hızlı otomatik odaklama ve daha az minimum odaklama mesafeleri elde edilir..

 Asferik lens parçaları bozulmayı en aza indirirken ED (Ekstra Düşük Dağıtma) cam parçalar üstün kontrast, çözünürlük ve renk doğruluğu sağlar..

 

 

 

 

 

 

 

 

Teknik Özellikler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Sony FE 35mm f/1.8 Lens Genel Bakış

   

   

  Sony FE 35mm f/1,8 Lens, Hızlı ve kompakt Sony Full Frame E montaj kameranız için çok yönlü, geniş açılı bir çözüm sunar. 

  Seçici odak efektleri ve düşük ışık koşullarında çalışmak için maksimum f / 1.8 diyafram açıklığına sahiptir. 

  Çeşitli koşullarda yüksek kaliteli görüntüleme yapılmasına yardımcı olmak için, lensin asferik elemanı kontrastı ve kenardan kenara keskinliği korurken sapmaları ve alan eğriliğini azaltır. 

  Hızlıduyarlı odaklama için, 35mm doğrusal motor ve dahili odak tasarımını kullanırken, özelleştirilebilir bir odak tutma düğmesi yeniden oluştururken odaklamayı kilitler.

  Göz AFAF Açık, Açıklık Önizleme, Çekim Sonucunun Önizlemesi dahil diğer işlevleri etkinleştirmek üzere ayarlanabilir.

  Ayrıca, bu lens ideal olmayan hava koşullarında çalışmaya izin verecek toza ve neme dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bunlara ek olarak;

   

   

   

   

   

   

  • Geniş açılı bir perspektifi kapsayan bu kompakt 35mm, Sony'nin tam çerçeve E montaj kameralarıyla iyi bir şekilde eşleşecek. 
   Ayrıca 52,5 mm eşdeğer odak uzaklığı sağlayacak olan APS-C formatındaki kameralarda da kullanılabilir.
    
  • Hızlı f / 1.8 maksimum diyafram açıklığı, sığ alan derinliği olan görüntülerin yanı sıra düşük ışık koşullarında çalışma imkanı da sağlar.
    
  • Özelleştirilebilir netleme tutma düğmesi yeniden oluştururken netlemeyi kilitler ve Eye AF, AF Açık, Açıklık Önizleme, Çekim Sonucu Önizleme veya Parlak İzleme dahil diğer işlevleri etkinleştirmek için ayarlanabilir.
    
  • Kontrast ve keskinliği korurken sapmaları ve alan eğriliğini azaltmak için mercek tasarımında asferik bir eleman bulunur.
    
  • Doğrusal otomatik netleme motoru ve dahili netleme tasarımı, hızlı ve hassas otomatik netleme performansı sağlar ve video kaydederken doğru ve sessiz netleme sağlar.
    
  • Objektif haznesindeki AF / MF düğmesi, herhangi bir menüye erişmek zorunda kalmadan otomatik odaklama veya manuel odaklama arasında hızlı seçim yapılmasını sağlar.
    
  • Toz ve nem yalıtımlı tasarım, sert koşullarda çalışma imkanı sağlar ve lastik kontrol halkaları daha düşük sıcaklıklarda kullanım için faydalıdır.
    
  • Yuvarlak dokuz bıçaklı diyafram, seçici odak teknikleri kullanıldığında hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.

   

   

   

   

   

  Kutu İçeriği

  Sony FE 35mm f/1.8 Lens

  FE 35mm f/1.8 Lens için Sony ALC-SH159 Parasoley

  Sony ALC-F55S 55 mm Ön Objektif Kapağı

  Sony ALC-R1EM Arka Objektif Kapağı

   

   

   

   

   

  Ürün Özellikleri

   

   

  Bayonet

  :

  Sony E(APS-C),Sony FE(Full Frame)

   

   

  Lens Tip

  :

  Prime (Sabit Açı)

   

   

  Lens Odak (mm)

  :

  35mm

   

   

  Diyafram

  :

  f/1.8

   

   

  Filtre Çapı

  :

  55mm

   

   

   

 

 

 

 

 

 

 

 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

 

 

 • Garanti
 • Hızlı Teslimat
 • Ücretsiz Kargo
 • Taksit İmkanı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR