Sony ZV-1 + GP-VPT2BT Vlog Kamera Kit
Sony ZV-1 + GP-VPT2BT Vlog Kamera Kit
Sony ZV-1 + GP-VPT2BT Vlog Kamera Kit
Sony ZV-1 + GP-VPT2BT Vlog Kamera Kit

Sony ZV-1 + GP-VPT2BT Vlog Kamera Kit

Marka : SONY
Fiyat : ₺12.899,00(KDV Dahil)

Resmi Türkiye Distribitörü Sony Euroasia Garantili | Sony Yetkili Satıcısı 

:

 

 Genel Özellikler

 

20.1 MP 1 "Exmor RS BSI CMOS Sensör

ZEISS 24-70mm-Eşdeğer f / 1.8-2.8 Lens

UHD 4K Video kaydı

7.6 cm / 3 inc Yandan Açılır Dokunmatik LCD Ekran

Sony GP-VPT2BT Kablosuz Çekim Kolu dahil

Dahili Wi-Fi / Bluetooth

3.5 mm Harici Mikrofon Girişi

Ağırlık - 294 g

Sony GP-VPT2BT Kablosuz Çekim Kolu, hem elde çekim için daha büyük bir kavrama hem de şık bir masa üstü tripodu sunan kullanışlı bir araçtır.

Bluetooth bağlantısı olan belirli Sony kameralarla uyumlu olan bu kavrama kolu, dahili deklanşör ve video kayıt düğmeleri, bir zoom anahtarı ve özelleştirilebilir C1 düğmesi aracılığıyla belirli çekim kontrolleri üzerinde kablosuz kontrol sunar. Sadece bir aksesuar kavrama görevi görmenin ötesinde, serbest çekim için bir tripod olarak işlev görebilir. Entegre kafa 80 ° yukarı (tripod olarak ayarlandığında 40 °), 90 ° aşağı eğilebilir ve daha kolay konumlandırma için 360 ° dönebilir. Ek olarak, kavrama toz ve neme karşı dayanıklıdır ve belirli hava koşullarına dayanıklı kameralarla kullanımına uygundur.

 

 

 

 

Çekin ve kolayca paylaşın

Artık içerikleri çabucak paylaşmak için akıllı telefon kameranızla görüntülerinizden ödün vermenize gerek yok. Sony ZV-1, daha iyi ve daha kolay gönderim için hem etkileyici görüntüler hem de sorunsuz bağlanabilirlik sunar.

 

 

Videolarınızı anında akıllı telefonunuza aktarın Her platforma mükemmel uyum

Yandan açılan 3.0 "(7.6cm) dokunmatik ekrana ve öne bakan kayıt için mükemmel olan yönlü 3 kapsül mikrofona sahip ZV-1, ayrıca Ürün Vitrini Ayarı, Arka Plan Bulanıklığı fonksiyonu, Yumuşak Cilt Efekti ve Yüz ile bu kalabalığa hitap ediyor Öncelikli Otomatik Pozlama.

 

Şık ve hafif tasarımına rağmen, Sony ZV-1 ayrıca bir ön kayıt lambası, üst plakadaki daha büyük REC düğmesi ve bir Çoklu Arayüz Yuvası ile birlikte tek elle kayıt için ideal olan geniş sağ tutma yeri ile karakterize edilir. aksesuarları takmak için. Parlak f / 1.8-2.8 maksimum diyafram aralığına sahip etkileyici bir ZEISS 24-70mm eşdeğeri standart zoom lens de yer alıyor ve yürürken kayıt yapmaya uygun olan Active SteadyShot görüntü sabitleme, sabit çekime ve kamera titremesinin görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor daha pürüzsüz alır.

 

 

 

Ekran yan tarafa döndüğünden, üst plaka özellikle ileri yönlü ses kaydı için tasarlanmış yönlü 3 kapsüllü bir mikrofonu içerecek şekilde yeniden tasarlandı. Ayrıca, açık havada çalışırken daha temiz ses elde edilmesine yardımcı olmak için dahili mikrofon için özel bir rüzgar engelleyici siperlik dahildir.

Açık havada çekim için rüzgar siperi Daha da iyi ses için tasarlandı