Viltrox AF 23mm f /1.4 XF Lens (Fujifilm X) Black
Viltrox AF 23mm f /1.4 XF Lens (Fujifilm X) Black
Viltrox AF 23mm f /1.4 XF Lens (Fujifilm X) Black
Viltrox AF 23mm f /1.4 XF Lens (Fujifilm X) Black

Viltrox AF 23mm f /1.4 XF Lens (Fujifilm X) Black

Marka : Viltrox
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺8.999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺7.999,00(KDV Dahil)

Viltrox Türkiye Distribitörü Garantili | Viltrox Yetkili Satıcısı 

:

Viltrox XF 23mm f1.4 APS-C Siyah Lens (Fuji x-mount)

Viltrox AF 23mm f / 1.4 XF Prime geniş açılı lens, APS-C formatlı Fuji x montajlı aynasız fotoğraf makineleri için tasarlanmıştır ve 35 mm eşdeğeri odak uzaklığı sağlar.  Düşük ışık koşullarında çalışan parlak f / 1.4 maksimum diyafram açıklıkları, aynı zamanda alan derinliği üzerinde daha fazla kontrol sağlar.

Viltrox AF 23mm f / 1.4 XF lensin optik yapısında bulunan İki ekstra düşük dispersiyon elemanı, yüksek derecede netlik ve renk doğruluğu elde etmek için renk saçılımını ve renk sapmalarını azaltır. İki yüksek kırılma indisi elemanı, yüksek keskinlik ve doğru görüntü elde etmek için küresel sapmaları kontrol etmeye ve bozulmayı azaltmaya yardımcı olur. HD Nano çok katmanlı kaplama, güçlü aydınlatma koşullarında çalışırken daha fazla kontrast ve renk doğruluğu için parlamayı ve gölgelenmeyi bastırmak için ayrı ayrı öğelere uygulanmıştır. lenste bulunan STM motoru, tam zamanlı manuel odak geçersiz kılma ile birlikte hızlı, sessiz ve hassas otomatik odaklama performansı sağlar. Ayrıca, dahili bir odaklama tasarımı, gelişmiş kullanım ve daha hızlı yanıt için kullanım sırasında toplam lens uzunluğunu korur. Dokunsal pozlama kontrolü için entegre manuel diyafram halkası; bu halka ayrıca otomatik, kamera tabanlı diyafram seçimi için 'A' konumuna sahiptir. Dokuz bıçaklı diyafram, hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur. Lensin ürün yazılımını güncellemek için entegre mikro USB bağlantı noktası kullanılabilir. 

Şık ve çok yönlü tasarımı ile karakterize edilen Viltrox AF 23mm f / 1.4 XF , fuji x montajlı aynasız fotoğraf makineleri için tasarlanmış 35 mm'ye eşdeğer geniş açılı prime lenstir. Lens içindeki STM motor, tam zamanlı manuel odak geçersiz kılma ile birlikte hızlı, sessiz ve hassas otomatik odaklama performansı sağlar.