ZHİYUN WEEBİLL S
ZHİYUN WEEBİLL S
ZHİYUN WEEBİLL S
ZHİYUN WEEBİLL S

ZHİYUN WEEBİLL S

Marka : ZHİYUN
Fiyat : ₺5.799,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺5.775,00(KDV Dahil)

Zhiyun Yetkili Satş Bayisi

:

Zhiyun Weebill-S Gimbal

 

       

 

WEEBILL-S modeli çok çeşitli fotoğraf makineleri ve lens takımları ile uyumludur. Düzenli ve hafif gövdesi ve eşsiz Sling modu sayesinde WEEBILL-S modeli hiçbir zaman olmadığı kadar zahmetsiz bir çekim tecrübesi sunmaktadır. Geliştirilmiş algoritma ve daha güçlü motorlar, zeki ViaTouch 2.0 sisteminin yanı sıra aşırı alçak gizli HD resim iletişim modülü içeren  WEEBILL-S modeli böylece, film çekme sınırlarını daha öteye taşımaktadır. WEEBILL-S ile mümkün olan her şeyi yapabilirsiniz.   

  

Üstün Güç, Üstün Uyumluluk

 

 

WEEBILL-S modeli yeni motor birimleri ve güncellenmiş yüksek kesinlikli algoritmalar ile gelir. Bir çok fotoğraf makinesi WEEBILL-S ile mükemmel biçimde dengelenip, sağlamlaştırılarak farklı ortamlarda yumuşak sinematik çekimler elde edilir. Makinenizi WEEBILL-S modeline kolayca taktıktan sonra WEEBILL-S, gücünü otomatik olarak ayarlayarak ekipmanınıza en iyi biçimde uyum sağlayacaktır. WEEBILL-S ile sınırsız olun ve tüm yaratıcılığınızı kullanın.

 

**Zhiyun Weebill-S Uyumluluk Listesi

 

 

Hiç Olmadığı Kadar Hassas ve Esnek.

 

 

Güncellenmiş 8. Instune algoritması yüksek hassasiyet sunar ve her ortamdaki hızlı hareketlerde gerginliği önler. Sadece kolun üstündeki tekerlek ile her eksenin hızı ve çeşitli parametrelerini doğrudan ve hızlıca ayarlamakla kalmayıp, hiç olmadığı kadar hassas ve esnek kontrol de sağlarsınız!