Zhiyun Crane 2S Gimbal Stabilizer
Zhiyun Crane 2S Gimbal Stabilizer
Zhiyun Crane 2S Gimbal Stabilizer
Zhiyun Crane 2S Gimbal Stabilizer
Zhiyun Crane 2S Gimbal Stabilizer

Zhiyun Crane 2S Gimbal Stabilizer

İndirim Oranı : %1 İndirim
Fiyat : ₺10.699,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺10.599,00(KDV Dahil)

Zhiyun Türkiye Resmi Distribitörü Garantili | Zhiyun Yetkili Satıcısı 

:

Zhiyun Crane 2S İnceleme:

Crane-2'nin devamı niteliğindeki Zhiyun-Tech CRANE 2S, film yapımcılarının ihtiyaçlarını daha iyi karşılayacak şekilde oldukça yükseltildi. Her eksenin yanıt verme hızını artıran yeni nesil 9. Instune Algoritmasına sahip CRANE 2S, Blackmagic Pocket 6K, Panasonic S1H ve Canon EOS 1DX Mark II gibi büyük kameraları aksesuarlarla birlikte stabilize edebilir. (Uyumlu kamera ve lenslerin tam listesi için lütfen Zhiyun web sitesini ziyaret edin.)

İşbirliği sürecini desteklemek için CRANE 2S, isteğe bağlı bir Zhiyun-Tech TransMount vericisinin takılması için özel montaj noktaları sunar. Sosyal medya içeriğine yönelik artan talebi desteklemek için entegre edilen bir diğer yeni özellik, kameranızı dikey olarak ayarlamanıza olanak tanıyan dikey, hızlı çıkarılabilir bir bağlantıdır. Bunun yanı sıra, kameranızı standart şekilde monte etmek için yeni bir FlexMount sistemi kullanılır. Bu teknoloji, kameranızı çift güvenlik mekanizmasıyla sabitlerken montaj ve kurulum sürecini basitleştirir. Bir kamerayı dengelemek için eksen kilitleme mekanizması da iki aşamalı bir kilitleme tasarımıyla geliştirilmiştir. Eksen kilitleme mekanizması ek olarak, gimbal bileşenlerinin seyahat veya depolama sırasında hareket etmemesini sağlar.

Gimbalın kavrama sapı karbon fiberden yapılmıştır, böylece gimbal elinizde daha hafif hisseder. Sapın yan tarafındaki yerleşik el çarkı, ayrı olarak satılan bir eklenti lens motorunu kontrol ederken çok düşük gecikmeye izin verecek şekilde yükseltilmiştir, böylece daha hassas ayarlamalar yapabilirsiniz. (Hem odaklama hem de yakınlaştırma motorunu kullanırken, el çarkını seçiminizi bir veya diğerini kontrol edecek şekilde ayarlayabilirsiniz.) Kolun alt kısmında, birlikte verilen mini tripodu takmanıza izin veren 1/4 "-20 diş vardır. daha fazla kontrol için diğer el ile tutulabilen bir stand veya bir uzatma olarak kullanılabilir.

Tamamlayıcı iOS / Android mobil uygulamasını kullanarak, yaratıcı sonuçlar elde etmek için panorama, hızlandırılmış, hareket atlamalı ve uzun pozlama hızlandırılmış gibi gelişmiş sinematik işlevler gimbal ile gerçekleştirilebilir. Gimbalın parametrelerinin birçoğu bu uygulama aracılığıyla ayarlanabilirken, birçok temel mod ve parametreye doğrudan tutacağın üzerindeki 0.96 "OLED ekrandan erişilebilir.

CRANE 2S ayrıca servo motorları içeren çeşitli özel Zhiyun-Tech TransMount aksesuarlarını da destekler. Gimbal ile birlikte verilen hızlı çıkarma plakası, birçok yaygın tripod kafası ile uyumludur, böylece kameranızı gimbal ve tripodlar, kaydırıcılar ve diğer kamera destekleri arasında verimli bir şekilde hareket ettirebilirsiniz. Ayrıca, kapsamlı bir iş akışına izin vermek için bir lens kontrolü ve birden fazla kamera kontrol kablosu dahildir. CRANE 2S, birlikte verilen üçlü şarj cihazıyla şarj edilebilen dahili üç pille 12 saate kadar çalışır.

Zhiyuın Crane 2S Aktivasyonu Nasıl Yapılır?
Zhiyun Crane 2S modeli tıpkı telefon gimbali olan Smooth X gibi aktivasyon yapılmadığı sürece çalışmamaktadır.


Teknik Özellikler:
Pil Çalışma Voltajı: Maks 12,6 v, Standart 11,1 v, Min 9,8 v
Çıkış Voltajı: Standart 5 v
Çalışma Sıcaklığı: Maks 45 ° C, Standart 25 ° C, Min -10 ° C
Batarya Çalışma Süresi: Standart 12 saat
Şarj Süresi: Standart 4 saat
Hareket Durumundaki Sapmanın Ardından : Maks ± 0,3 °, Standart ± 0,1 °, Min ± 0,05 °
Statik Durumdaki Sapmanın Ardından : Maks ± 0,04 °, Min ± 0,01 °
Eğim Mekanik Aralık : Maks + 155 °, Min -91 °
Rulo Mekanik Aralık : Maks: 237,5 °, Min: -57,5 °
Pan ekseni hareket açısı aralığı: Standart 360 °
Ürün Net Ağırlığı: 1880g
Ambalaj Listesi: 1x Sabitleyici, 1x USB Tip-C Kablosu, 1x Kullanım Kılavuzu, 1x 18650 x3 Şarj Cihazı, 3x 118650 lityum pil (2600mAh)


Kutu İçeriği:
Zhiyun-Tech CRANE 2S El Tipi Gimbal Sabitleyici
Hızlı Çıkarma Plakası
Quick Release Taban Plakası
3 x 18650 Li-Ion Batarya
Üçlü Pil Şarj Cihazı
USB Type-C Şarj Kablosu
Mini Tripod
Destek Tabanı
Lens Desteği
Canon Kamera Kontrol Kablosu LN-MBUC-A01
Canon Kamera Kontrol Kablosu LN-NBUC-A01
Panasonic Kamera Kontrol Kablosu LN-UCUC-A01
Sony Kamera Kontrol Kablosu LN-UCUS-A01
3 x 1/4 "-20 Vida
M1.5 Allen Anahtarı
M2 Allen Anahtarı
M4 Allen Anahtarı
Saklama Kutusu
Garanti Belgesi

  • Garanti
  • Hızlı Teslimat
  • Ücretsiz Kargo
  • Taksit İmkanı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR